2021-10-16   14:03:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM 2020 Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Etelä-Suomi 2
Place: Organizer: Vanders
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 3, T13,14,15 800m VU 13 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sofia Oksa 2007 Nummelan Kisaajat +0.70 439 10:30.47
50m: 33.29
100m: 1:09.90
(36.61)
150m: 1:47.78
(37.88)
200m: 2:26.70
(38.92)
250m: 3:06.65
(39.95)
300m: 3:46.91
(40.26)
350m: 4:27.71
(40.80)
400m: 5:08.98
(41.27)
450m: 5:50.42
(41.44)
500m: 6:30.48
(40.06)
550m: 7:10.37
(39.89)
600m: 7:50.69
(40.32)
650m: 8:31.44
(40.75)
700m: 9:12.19
(40.75)
750m: 9:52.40
(40.21)
800m: 10:30.47
(38.07)
Event official at: 30.10.2020 19.09.26
Event 3, T13,14,15 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.78 569 9:38.20
50m: 31.33
100m: 1:06.93
(35.60)
150m: 1:43.15
(36.22)
200m: 2:19.50
(36.35)
250m: 2:56.03
(36.53)
300m: 3:32.94
(36.91)
350m: 4:08.39
(35.45)
400m: 4:44.33
(35.94)
450m: 5:20.68
(36.35)
500m: 5:57.39
(36.71)
550m: 6:33.19
(35.80)
600m: 7:10.05
(36.86)
650m: 7:47.60
(37.55)
700m: 8:25.91
(38.31)
750m: 9:02.98
(37.07)
800m: 9:38.20
(35.22)
2 Anniina Jokiniemi 2006 Nurmijärven Uinti +0.88 551 9:44.38 +6.18
50m: 32.37
100m: 1:07.96
(35.59)
150m: 1:44.65
(36.69)
200m: 2:21.68
(37.03)
250m: 2:58.54
(36.86)
300m: 3:35.61
(37.07)
350m: 4:12.48
(36.87)
400m: 4:49.69
(37.21)
450m: 5:26.79
(37.10)
500m: 6:03.94
(37.15)
550m: 6:41.20
(37.26)
600m: 7:18.37
(37.17)
650m: 7:55.59
(37.22)
700m: 8:32.39
(36.80)
750m: 9:08.99
(36.60)
800m: 9:44.38
(35.39)
3 Emmi Halonen 2006 Vanders +0.73 459 10:21.24 +43.04
50m: 35.37
100m: 1:13.89
(38.52)
150m: 1:53.34
(39.45)
200m: 2:32.94
(39.60)
250m: 3:12.80
(39.86)
300m: 3:52.56
(39.76)
350m: 4:32.30
(39.74)
400m: 5:12.42
(40.12)
450m: 5:52.09
(39.67)
500m: 6:31.54
(39.45)
550m: 7:10.84
(39.30)
600m: 7:50.16
(39.32)
650m: 8:29.09
(38.93)
700m: 9:07.62
(38.53)
750m: 9:45.78
(38.16)
800m: 10:21.24
(35.46)
4 Rebekka Ritmala 2006 Vanders +0.73 437 10:31.19 +52.99
50m: 33.94
100m: 1:11.63
(37.69)
150m: 1:49.87
(38.24)
200m: 2:28.52
(38.65)
250m: 3:07.67
(39.15)
300m: 3:47.47
(39.80)
350m: 4:27.72
(40.25)
400m: 5:08.77
(41.05)
450m: 5:48.68
(39.91)
500m: 6:28.99
(40.31)
550m: 7:09.87
(40.88)
600m: 7:50.49
(40.62)
650m: 8:31.41
(40.92)
700m: 9:11.90
(40.49)
750m: 9:52.49
(40.59)
800m: 10:31.19
(38.70)
5 Susanna Ryynänen 2006 Simmis Wanda ry +0.94 391 10:55.44 +1:17.24
50m: 34.26
100m: 1:13.43
(39.17)
150m: 1:54.25
(40.82)
200m: 2:35.12
(40.87)
250m: 3:16.05
(40.93)
300m: 3:57.46
(41.41)
350m: 4:39.46
(42.00)
400m: 5:21.05
(41.59)
450m: 6:03.17
(42.12)
500m: 6:45.29
(42.12)
550m: 7:27.96
(42.67)
600m: 8:10.89
(42.93)
650m: 8:52.61
(41.72)
700m: 9:34.21
(41.60)
750m: 10:15.87
(41.66)
800m: 10:55.44
(39.57)
Event official at: 30.10.2020 19.09.26
Event 3, T13,14,15 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry +0.76 567 9:38.89
50m: 31.74
100m: 1:06.59
(34.85)
150m: 1:42.69
(36.10)
200m: 2:18.72
(36.03)
250m: 2:54.97
(36.25)
300m: 3:31.30
(36.33)
350m: 4:07.81
(36.51)
400m: 4:44.48
(36.67)
450m: 5:21.38
(36.90)
500m: 5:58.30
(36.92)
550m: 6:35.32
(37.02)
600m: 7:12.38
(37.06)
650m: 7:49.68
(37.30)
700m: 8:27.17
(37.49)
750m: 9:04.33
(37.16)
800m: 9:38.89
(34.56)
2 Ada Oila 2005 Vanders +0.83 501 10:03.21 +24.32
50m: 32.68
100m: 1:09.11
(36.43)
150m: 1:46.29
(37.18)
200m: 2:23.52
(37.23)
250m: 3:01.07
(37.55)
300m: 3:38.55
(37.48)
350m: 4:16.55
(38.00)
400m: 4:54.59
(38.04)
450m: 5:33.05
(38.46)
500m: 6:11.40
(38.35)
550m: 6:50.53
(39.13)
600m: 7:29.37
(38.84)
650m: 8:08.08
(38.71)
700m: 8:47.66
(39.58)
750m: 9:25.91
(38.25)
800m: 10:03.21
(37.30)
3 Inka Poikolainen 2005 Hyvinkään Uimaseura +0.95 452 10:24.58 +45.69
50m: 35.25
100m: 1:13.56
(38.31)
150m: 1:52.26
(38.70)
200m: 2:32.09
(39.83)
250m: 3:11.68
(39.59)
300m: 3:51.48
(39.80)
350m: 4:31.50
(40.02)
400m: 5:11.29
(39.79)
450m: 5:50.99
(39.70)
500m: 6:31.04
(40.05)
550m: 7:11.08
(40.04)
600m: 7:50.78
(39.70)
650m: 8:30.52
(39.74)
700m: 9:09.39
(38.87)
750m: 9:47.65
(38.26)
800m: 10:24.58
(36.93)
4 Siiri Ruponen 2005 Riihimäen Uimaseura +0.98 435 10:32.49 +53.60
50m: 33.71
100m: 1:11.80
(38.09)
150m: 1:50.89
(39.09)
200m: 2:30.26
(39.37)
250m: 3:10.31
(40.05)
300m: 3:49.94
(39.63)
350m: 4:29.53
(39.59)
400m: 5:10.10
(40.57)
450m: 5:50.02
(39.92)
500m: 6:28.98
(38.96)
550m: 7:09.78
(40.80)
600m: 7:50.23
(40.45)
650m: 8:31.00
(40.77)
700m: 9:12.75
(41.75)
750m: 9:53.20
(40.45)
800m: 10:32.49
(39.29)
5 Janna Flinkman 2005 Octopus Lohja +0.79 388 10:56.76 +1:17.87
50m: 35.84
100m: 1:16.71
(40.87)
150m: 1:58.98
(42.27)
200m: 2:40.86
(41.88)
250m: 3:22.89
(42.03)
300m: 4:05.09
(42.20)
350m: 4:47.47
(42.38)
400m: 5:28.37
(40.90)
450m: 6:11.07
(42.70)
500m: 6:53.36
(42.29)
550m: 7:34.76
(41.40)
600m: 8:16.04
(41.28)
650m: 8:57.59
(41.55)
700m: 9:38.51
(40.92)
750m: 10:18.97
(40.46)
800m: 10:56.76
(37.79)
6 Ella Palovaara 2005 Octopus Lohja +0.87 333 11:31.27 +1:52.38
50m: 38.19
100m: 1:20.29
(42.10)
150m: 2:02.58
(42.29)
200m: 2:46.23
(43.65)
250m: 3:29.96
(43.73)
300m: 4:13.79
(43.83)
350m: 4:57.67
(43.88)
400m: 5:41.52
(43.85)
450m: 6:26.03
(44.51)
500m: 7:10.22
(44.19)
550m: 7:54.41
(44.19)
600m: 8:38.15
(43.74)
650m: 9:22.01
(43.86)
700m: 10:05.89
(43.88)
750m: 10:49.33
(43.44)
800m: 11:31.27
(41.94)
7 Wilma Wallenius 2005 Hyvinkään Uimaseura +0.78 300 11:55.79 +2:16.90
50m: 38.28
100m: 1:20.59
(42.31)
150m: 2:04.10
(43.51)
200m: 2:48.75
(44.65)
250m: 3:34.19
(45.44)
300m: 4:19.57
(45.38)
350m: 5:05.42
(45.85)
400m: 5:51.47
(46.05)
450m: 6:37.49
(46.02)
500m: 7:23.64
(46.15)
550m: 8:09.75
(46.11)
600m: 8:55.58
(45.83)
650m: 9:41.91
(46.33)
700m: 10:27.56
(45.65)
750m: 11:12.58
(45.02)
800m: 11:55.79
(43.21)
Event official at: 30.10.2020 19.09.26
2020-10-30 19.11.49 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner