2021-06-22   00:22:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM 2020 Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 3, T13,14,15 800m VU 13 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.61 9:30.21
Entry time: 9:43.27 (-13.06)
50m: 31.69
100m: 1:06.00
(34.31)
150m: 1:41.30
(35.30)
200m: 2:17.31
(36.01)
250m: 2:53.12
(35.81)
300m: 3:29.75
(36.63)
350m: 4:06.13
(36.38)
400m: 4:42.50
(36.37)
450m: 5:19.04
(36.54)
500m: 5:55.60
(36.56)
550m: 6:32.22
(36.62)
600m: 7:08.88
(36.66)
650m: 7:44.60
(35.72)
700m: 8:20.80
(36.20)
750m: 8:56.45
(35.65)
800m: 9:30.21
(33.76)
2 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.72 9:35.16 +4.95
Entry time: 10:09.67 (-34.51)
50m: 31.24
100m: 1:05.95
(34.71)
150m: 1:41.65
(35.70)
200m: 2:17.85
(36.20)
250m: 2:54.60
(36.75)
300m: 3:31.08
(36.48)
350m: 4:08.22
(37.14)
400m: 4:44.71
(36.49)
450m: 5:21.23
(36.52)
500m: 5:57.85
(36.62)
550m: 6:34.32
(36.47)
600m: 7:10.10
(35.78)
650m: 7:46.86
(36.76)
700m: 8:23.46
(36.60)
750m: 8:59.95
(36.49)
800m: 9:35.16
(35.21)
3 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.70 9:38.78 +8.57
Entry time: 10:09.49 (-30.71)
50m: 32.03
100m: 1:06.64
(34.61)
150m: 1:41.96
(35.32)
200m: 2:18.25
(36.29)
250m: 2:54.92
(36.67)
300m: 3:31.63
(36.71)
350m: 4:08.58
(36.95)
400m: 4:45.59
(37.01)
450m: 5:22.54
(36.95)
500m: 5:59.48
(36.94)
550m: 6:36.72
(37.24)
600m: 7:13.62
(36.90)
650m: 7:50.33
(36.71)
700m: 8:26.81
(36.48)
750m: 9:03.18
(36.37)
800m: 9:38.78
(35.60)
4 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap +0.81 9:39.43 +9.22
50m: 31.94
100m: 1:07.13
(35.19)
150m: 1:43.02
(35.89)
200m: 2:19.90
(36.88)
250m: 2:56.99
(37.09)
300m: 3:34.25
(37.26)
350m: 4:11.32
(37.07)
400m: 4:47.29
(35.97)
450m: 5:24.72
(37.43)
500m: 6:02.19
(37.47)
550m: 6:39.69
(37.50)
600m: 7:16.18
(36.49)
650m: 7:52.19
(36.01)
700m: 8:29.31
(37.12)
750m: 9:05.50
(36.19)
800m: 9:39.43
(33.93)
5 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo 9:45.16 +14.95
Entry time: 10:19.60 (-34.44)
50m: 31.66
100m: 1:06.13
(34.47)
150m: 1:42.02
(35.89)
200m: 2:18.24
(36.22)
250m: 2:54.88
(36.64)
300m: 3:31.68
(36.80)
350m: 4:08.70
(37.02)
400m: 4:45.89
(37.19)
450m: 5:22.90
(37.01)
500m: 5:59.80
(36.90)
550m: 6:37.16
(37.36)
600m: 7:14.47
(37.31)
650m: 7:52.45
(37.98)
700m: 8:30.49
(38.04)
750m: 9:08.19
(37.70)
800m: 9:45.16
(36.97)
6 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.67 10:05.66 +35.45
Entry time: 10:25.39 (-19.73)
50m: 33.06
100m: 1:09.07
(36.01)
150m: 1:45.90
(36.83)
200m: 2:23.11
(37.21)
250m: 3:00.77
(37.66)
300m: 3:38.77
(38.00)
350m: 4:16.90
(38.13)
400m: 4:55.41
(38.51)
450m: 5:33.77
(38.36)
500m: 6:12.48
(38.71)
550m: 6:51.14
(38.66)
600m: 7:30.11
(38.97)
650m: 8:08.99
(38.88)
700m: 8:48.30
(39.31)
750m: 9:27.52
(39.22)
800m: 10:05.66
(38.14)
7 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo +0.78 10:09.52 +39.31
Entry time: 10:14.03 (-4.51)
50m: 33.49
100m: 1:09.91
(36.42)
150m: 1:47.15
(37.24)
200m: 2:25.34
(38.19)
250m: 3:03.30
(37.96)
300m: 3:42.20
(38.90)
350m: 4:21.07
(38.87)
400m: 4:59.90
(38.83)
450m: 5:38.49
(38.59)
500m: 6:17.58
(39.09)
550m: 6:56.31
(38.73)
600m: 7:35.74
(39.43)
650m: 8:14.74
(39.00)
700m: 8:53.57
(38.83)
750m: 9:32.72
(39.15)
800m: 10:09.52
(36.80)
8 Naomi Hillers 2007 Helsingfors Simsällskap +0.76 10:17.63 +47.42
50m: 32.26
100m: 1:09.55
(37.29)
150m: 1:48.21
(38.66)
200m: 2:27.08
(38.87)
250m: 3:05.96
(38.88)
300m: 3:45.00
(39.04)
350m: 4:24.61
(39.61)
400m: 5:04.20
(39.59)
450m: 5:43.35
(39.15)
500m: 6:23.03
(39.68)
550m: 7:02.58
(39.55)
600m: 7:42.42
(39.84)
650m: 8:21.67
(39.25)
700m: 9:01.39
(39.72)
750m: 9:40.26
(38.87)
800m: 10:17.63
(37.37)
9 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.63 10:23.11 +52.90
Entry time: 10:07.13 (+15.98)
50m: 32.69
100m: 1:08.96
(36.27)
150m: 1:46.74
(37.78)
200m: 2:25.16
(38.42)
250m: 3:04.04
(38.88)
300m: 3:43.54
(39.50)
350m: 4:22.56
(39.02)
400m: 5:02.40
(39.84)
450m: 5:41.82
(39.42)
500m: 6:22.01
(40.19)
550m: 7:02.16
(40.15)
600m: 7:41.84
(39.68)
650m: 8:21.30
(39.46)
700m: 9:00.29
(38.99)
750m: 9:41.19
(40.90)
800m: 10:23.11
(41.92)
10 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap 10:30.11 +59.90
50m: 33.91
100m: 1:12.43
(38.52)
150m: 1:51.72
(39.29)
200m: 2:31.64
(39.92)
250m: 3:11.52
(39.88)
300m: 3:51.41
(39.89)
350m: 4:30.90
(39.49)
400m: 5:11.41
(40.51)
450m: 5:51.72
(40.31)
500m: 6:31.56
(39.84)
550m: 7:11.85
(40.29)
600m: 7:52.25
(40.40)
650m: 8:31.90
(39.65)
700m: 9:12.80
(40.90)
750m: 9:52.63
(39.83)
800m: 10:30.11
(37.48)
11 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo 10:35.50 +1:05.29
Entry time: 10:29.64 (+5.86)
50m: 34.99
100m: 1:13.23
(38.24)
150m: 1:52.80
(39.57)
200m: 2:33.01
(40.21)
250m: 3:12.93
(39.92)
300m: 3:53.00
(40.07)
350m: 4:33.70
(40.70)
400m: 5:13.83
(40.13)
450m: 5:54.21
(40.38)
500m: 6:34.99
(40.78)
550m: 7:15.75
(40.76)
600m: 7:56.82
(41.07)
650m: 8:37.65
(40.83)
700m: 9:18.53
(40.88)
750m: 9:59.10
(40.57)
800m: 10:35.50
(36.40)
12 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.71 11:46.03 +2:15.82
50m: 38.98
100m: 1:21.62
(42.64)
150m: 2:05.88
(44.26)
200m: 2:50.94
(45.06)
250m: 3:35.91
(44.97)
300m: 4:21.70
(45.79)
350m: 5:07.08
(45.38)
400m: 5:52.43
(45.35)
450m: 6:37.17
(44.74)
500m: 7:21.71
(44.54)
550m: 8:06.20
(44.49)
600m: 8:50.50
(44.30)
650m: 9:34.63
(44.13)
700m: 10:19.14
(44.51)
750m: 11:02.35
(43.21)
800m: 11:46.03
(43.68)
13 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo 12:04.97 +2:34.76
50m: 35.48
100m: 1:18.41
(42.93)
150m: 2:02.63
(44.22)
200m: 2:48.56
(45.93)
250m: 3:34.90
(46.34)
300m: 4:21.45
(46.55)
350m: 5:07.77
(46.32)
400m: 5:55.80
(48.03)
450m: 6:43.18
(47.38)
500m: 7:29.82
(46.64)
550m: 8:18.15
(48.33)
600m: 9:05.37
(47.22)
650m: 9:50.36
(44.99)
700m: 10:36.96
(46.60)
750m: 11:22.37
(45.41)
800m: 12:04.97
(42.60)
Event official at: 30/10/2020 20.13.36
Event 3, T13,14,15 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.72 8:48.12
Entry time: 8:59.75 (-11.63)
50m: 30.36
100m: 1:02.80
(32.44)
150m: 1:35.81
(33.01)
200m: 2:08.92
(33.11)
250m: 2:41.73
(32.81)
300m: 3:14.60
(32.87)
350m: 3:48.04
(33.44)
400m: 4:21.65
(33.61)
450m: 4:54.78
(33.13)
500m: 5:28.70
(33.92)
550m: 6:02.16
(33.46)
600m: 6:36.06
(33.90)
650m: 7:09.71
(33.65)
700m: 7:43.30
(33.59)
750m: 8:16.54
(33.24)
800m: 8:48.12
(31.58)
2 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.70 9:21.26 +33.14
Entry time: 9:24.69 (-3.43)
50m: 31.15
100m: 1:05.44
(34.29)
150m: 1:40.36
(34.92)
200m: 2:14.95
(34.59)
250m: 2:49.75
(34.80)
300m: 3:25.32
(35.57)
350m: 4:00.82
(35.50)
400m: 4:36.28
(35.46)
450m: 5:11.98
(35.70)
500m: 5:47.79
(35.81)
550m: 6:24.07
(36.28)
600m: 6:59.85
(35.78)
650m: 7:35.43
(35.58)
700m: 8:11.36
(35.93)
750m: 8:47.37
(36.01)
800m: 9:21.26
(33.89)
3 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap +0.77 9:25.46 +37.34
Entry time: 9:16.70 (+8.76)
50m: 31.09
100m: 1:05.66
(34.57)
150m: 1:40.52
(34.86)
200m: 2:15.75
(35.23)
250m: 2:51.12
(35.37)
300m: 3:26.80
(35.68)
350m: 4:02.74
(35.94)
400m: 4:38.64
(35.90)
450m: 5:14.82
(36.18)
500m: 5:50.96
(36.14)
550m: 6:27.36
(36.40)
600m: 7:03.03
(35.67)
650m: 7:39.57
(36.54)
700m: 8:15.41
(35.84)
750m: 8:51.30
(35.89)
800m: 9:25.46
(34.16)
4 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo +0.74 9:32.33 +44.21
Entry time: 9:37.92 (-5.59)
50m: 31.19
100m: 1:05.29
(34.10)
150m: 1:40.38
(35.09)
200m: 2:15.97
(35.59)
250m: 2:51.84
(35.87)
300m: 3:28.23
(36.39)
350m: 4:04.85
(36.62)
400m: 4:41.93
(37.08)
450m: 5:18.63
(36.70)
500m: 5:55.52
(36.89)
550m: 6:32.33
(36.81)
600m: 7:09.28
(36.95)
650m: 7:45.47
(36.19)
700m: 8:21.71
(36.24)
750m: 8:57.54
(35.83)
800m: 9:32.33
(34.79)
5 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.49 9:35.82 +47.70
Entry time: 9:50.16 (-14.34)
50m: 32.52
100m: 1:07.43
(34.91)
150m: 1:43.33
(35.90)
200m: 2:19.63
(36.30)
250m: 2:56.37
(36.74)
300m: 3:32.87
(36.50)
350m: 4:09.57
(36.70)
400m: 4:46.36
(36.79)
450m: 5:23.05
(36.69)
500m: 5:59.73
(36.68)
550m: 6:36.66
(36.93)
600m: 7:13.51
(36.85)
650m: 7:49.50
(35.99)
700m: 8:25.50
(36.00)
750m: 9:01.48
(35.98)
800m: 9:35.82
(34.34)
6 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.70 9:37.89 +49.77
Entry time: 9:44.91 (-7.02)
50m: 31.94
100m: 1:06.69
(34.75)
150m: 1:42.77
(36.08)
200m: 2:18.83
(36.06)
250m: 2:54.27
(35.44)
300m: 3:30.67
(36.40)
350m: 4:06.77
(36.10)
400m: 4:43.27
(36.50)
450m: 5:20.42
(37.15)
500m: 5:57.45
(37.03)
550m: 6:34.08
(36.63)
600m: 7:11.21
(37.13)
650m: 7:48.18
(36.97)
700m: 8:24.75
(36.57)
750m: 9:01.91
(37.16)
800m: 9:37.89
(35.98)
7 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.51 9:59.45 +1:11.33
Entry time: 9:53.14 (+6.31)
50m: 31.39
100m: 1:05.60
(34.21)
150m: 1:41.31
(35.71)
200m: 2:17.51
(36.20)
250m: 2:53.92
(36.41)
300m: 3:30.60
(36.68)
350m: 4:07.28
(36.68)
400m: 4:44.00
(36.72)
450m: 5:20.82
(36.82)
500m: 5:58.26
(37.44)
550m: 6:36.55
(38.29)
600m: 7:15.85
(39.30)
650m: 7:55.88
(40.03)
700m: 8:37.11
(41.23)
750m: 9:18.94
(41.83)
800m: 9:59.45
(40.51)
8 Ella Kostiainen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.77 10:09.00 +1:20.88
Entry time: 10:40.38 (-31.38)
50m: 35.21
100m: 1:13.47
(38.26)
150m: 1:51.64
(38.17)
200m: 2:30.02
(38.38)
250m: 3:08.36
(38.34)
300m: 3:47.02
(38.66)
350m: 4:25.72
(38.70)
400m: 5:04.40
(38.68)
450m: 5:43.53
(39.13)
500m: 6:21.97
(38.44)
550m: 7:00.26
(38.29)
600m: 7:38.37
(38.11)
650m: 8:16.70
(38.33)
700m: 8:55.09
(38.39)
750m: 9:32.68
(37.59)
800m: 10:09.00
(36.32)
9 Peppi Virokannas 2006 ORCA Helsinki +0.73 10:27.25 +1:39.13
Entry time: 11:06.41 (-39.16)
50m: 33.69
100m: 1:10.37
(36.68)
150m: 1:48.56
(38.19)
200m: 2:27.89
(39.33)
250m: 3:07.69
(39.80)
300m: 3:47.60
(39.91)
350m: 4:27.77
(40.17)
400m: 5:07.84
(40.07)
450m: 5:47.35
(39.51)
500m: 6:27.80
(40.45)
550m: 7:08.21
(40.41)
600m: 7:48.60
(40.39)
650m: 8:28.87
(40.27)
700m: 9:09.07
(40.20)
750m: 9:49.02
(39.95)
800m: 10:27.25
(38.23)
10 Kaisla Seppänen 2006 Cetus Espoo 11:03.31 +2:15.19
Entry time: 11:04.44 (-1.13)
50m: 36.97
100m: 1:18.00
(41.03)
150m: 1:59.66
(41.66)
200m: 2:41.74
(42.08)
250m: 3:24.00
(42.26)
300m: 4:06.18
(42.18)
350m: 4:48.99
(42.81)
400m: 5:31.53
(42.54)
450m: 6:13.33
(41.80)
500m: 6:55.86
(42.53)
550m: 7:37.98
(42.12)
600m: 8:20.50
(42.52)
650m: 9:03.04
(42.54)
700m: 9:44.74
(41.70)
750m: 10:25.84
(41.10)
800m: 11:03.31
(37.47)
11 Vieno Virtanen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.80 11:16.42 +2:28.30
Entry time: 11:13.58 (+2.84)
50m: 35.62
100m: 1:15.37
(39.75)
150m: 1:56.21
(40.84)
200m: 2:38.50
(42.29)
250m: 3:21.08
(42.58)
300m: 4:03.59
(42.51)
350m: 4:46.64
(43.05)
400m: 5:30.16
(43.52)
450m: 6:13.49
(43.33)
500m: 6:57.13
(43.64)
550m: 7:40.12
(42.99)
600m: 8:23.54
(43.42)
650m: 9:06.79
(43.25)
700m: 9:50.63
(43.84)
750m: 10:34.29
(43.66)
800m: 11:16.42
(42.13)
- Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani +0.55 DSQ SW 4.4
Event official at: 30/10/2020 20.13.36
Event 3, T13,14,15 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo +0.79 8:48.91
Entry time: 8:57.70 (-8.79)
50m: 30.56
100m: 1:03.46
(32.90)
150m: 1:36.78
(33.32)
200m: 2:09.86
(33.08)
250m: 2:43.05
(33.19)
300m: 3:16.37
(33.32)
350m: 3:49.77
(33.40)
400m: 4:23.32
(33.55)
450m: 4:56.75
(33.43)
500m: 5:30.12
(33.37)
550m: 6:03.65
(33.53)
600m: 6:37.30
(33.65)
650m: 7:10.54
(33.24)
700m: 7:43.99
(33.45)
750m: 8:17.49
(33.50)
800m: 8:48.91
(31.42)
2 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.79 8:49.14 +0.23
Entry time: 8:47.46 (+1.68)
50m: 30.33
100m: 1:03.05
(32.72)
150m: 1:36.30
(33.25)
200m: 2:09.24
(32.94)
250m: 2:42.40
(33.16)
300m: 3:15.59
(33.19)
350m: 3:48.90
(33.31)
400m: 4:22.63
(33.73)
450m: 4:56.00
(33.37)
500m: 5:29.44
(33.44)
550m: 6:03.01
(33.57)
600m: 6:36.74
(33.73)
650m: 7:10.01
(33.27)
700m: 7:43.94
(33.93)
750m: 8:17.63
(33.69)
800m: 8:49.14
(31.51)
3 Kira Lindroos 2005 Cetus Espoo +0.69 9:21.86 +32.95
Entry time: 9:28.16 (-6.30)
50m: 31.98
100m: 1:06.75
(34.77)
150m: 1:42.13
(35.38)
200m: 2:17.37
(35.24)
250m: 2:52.60
(35.23)
300m: 3:27.90
(35.30)
350m: 4:03.30
(35.40)
400m: 4:38.58
(35.28)
450m: 5:13.87
(35.29)
500m: 5:49.34
(35.47)
550m: 6:24.81
(35.47)
600m: 7:00.25
(35.44)
650m: 7:35.98
(35.73)
700m: 8:11.58
(35.60)
750m: 8:47.28
(35.70)
800m: 9:21.86
(34.58)
4 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.75 9:30.97 +42.06
Entry time: 9:45.43 (-14.46)
50m: 32.43
100m: 1:08.04
(35.61)
150m: 1:43.98
(35.94)
200m: 2:19.75
(35.77)
250m: 2:55.57
(35.82)
300m: 3:31.64
(36.07)
350m: 4:07.66
(36.02)
400m: 4:44.18
(36.52)
450m: 5:20.70
(36.52)
500m: 5:57.40
(36.70)
550m: 6:33.73
(36.33)
600m: 7:10.07
(36.34)
650m: 7:46.34
(36.27)
700m: 8:22.44
(36.10)
750m: 8:57.78
(35.34)
800m: 9:30.97
(33.19)
5 Emilia Niemi 2005 Gladius Kirkkonummi 9:31.30 +42.39
Entry time: 9:27.88 (+3.42)
50m: 31.76
100m: 1:06.89
(35.13)
150m: 1:42.36
(35.47)
200m: 2:17.93
(35.57)
250m: 2:53.59
(35.66)
300m: 3:29.32
(35.73)
350m: 4:05.49
(36.17)
400m: 4:42.25
(36.76)
450m: 5:18.14
(35.89)
500m: 5:54.74
(36.60)
550m: 6:31.02
(36.28)
600m: 7:07.64
(36.62)
650m: 7:43.99
(36.35)
700m: 8:20.69
(36.70)
750m: 8:56.73
(36.04)
800m: 9:31.30
(34.57)
6 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo 9:43.72 +54.81
Entry time: 9:58.72 (-15.00)
50m: 32.86
100m: 1:09.60
(36.74)
150m: 1:46.18
(36.58)
200m: 2:22.07
(35.89)
250m: 2:58.57
(36.50)
300m: 3:35.45
(36.88)
350m: 4:12.64
(37.19)
400m: 4:49.73
(37.09)
450m: 5:26.95
(37.22)
500m: 6:03.97
(37.02)
550m: 6:40.90
(36.93)
600m: 7:17.98
(37.08)
650m: 7:55.14
(37.16)
700m: 8:31.94
(36.80)
750m: 9:08.59
(36.65)
800m: 9:43.72
(35.13)
7 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.46 9:50.57 +1:01.66
Entry time: 9:45.80 (+4.77)
50m: 31.86
100m: 1:06.76
(34.90)
150m: 1:42.73
(35.97)
200m: 2:18.93
(36.20)
250m: 2:55.52
(36.59)
300m: 3:32.38
(36.86)
350m: 4:09.62
(37.24)
400m: 4:47.25
(37.63)
450m: 5:24.72
(37.47)
500m: 6:02.59
(37.87)
550m: 6:40.40
(37.81)
600m: 7:19.04
(38.64)
650m: 7:57.21
(38.17)
700m: 8:35.19
(37.98)
750m: 9:13.70
(38.51)
800m: 9:50.57
(36.87)
8 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo 9:52.67 +1:03.76
Entry time: 10:05.04 (-12.37)
50m: 33.19
100m: 1:09.14
(35.95)
150m: 1:45.76
(36.62)
200m: 2:23.15
(37.39)
250m: 3:00.46
(37.31)
300m: 3:37.45
(36.99)
350m: 4:14.60
(37.15)
400m: 4:52.43
(37.83)
450m: 5:30.31
(37.88)
500m: 6:08.00
(37.69)
550m: 6:46.00
(38.00)
600m: 7:23.70
(37.70)
650m: 8:01.18
(37.48)
700m: 8:39.11
(37.93)
750m: 9:16.58
(37.47)
800m: 9:52.67
(36.09)
9 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo +0.72 9:56.39 +1:07.48
Entry time: 10:11.67 (-15.28)
50m: 34.38
100m: 1:11.78
(37.40)
150m: 1:50.19
(38.41)
200m: 2:28.49
(38.30)
250m: 3:06.09
(37.60)
300m: 3:44.28
(38.19)
350m: 4:21.72
(37.44)
400m: 4:59.46
(37.74)
450m: 5:37.20
(37.74)
500m: 6:14.82
(37.62)
550m: 6:51.98
(37.16)
600m: 7:29.50
(37.52)
650m: 8:06.36
(36.86)
700m: 8:43.44
(37.08)
750m: 9:20.67
(37.23)
800m: 9:56.39
(35.72)
10 Säde Ryynänen 2005 Cetus Espoo +0.77 10:10.37 +1:21.46
Entry time: 10:05.80 (+4.57)
50m: 34.08
100m: 1:11.94
(37.86)
150m: 1:50.46
(38.52)
200m: 2:28.80
(38.34)
250m: 3:06.81
(38.01)
300m: 3:45.37
(38.56)
350m: 4:23.57
(38.20)
400m: 5:02.15
(38.58)
450m: 5:40.92
(38.77)
500m: 6:20.03
(39.11)
550m: 6:58.85
(38.82)
600m: 7:38.00
(39.15)
650m: 8:16.51
(38.51)
700m: 8:55.22
(38.71)
750m: 9:33.77
(38.55)
800m: 10:10.37
(36.60)
11 Minea Partanen 2005 Helsingfors Simsällskap 10:22.95 +1:34.04
Entry time: 11:05.87 (-42.92)
50m: 33.86
100m: 1:12.58
(38.72)
150m: 1:51.47
(38.89)
200m: 2:30.05
(38.58)
250m: 3:09.34
(39.29)
300m: 3:48.73
(39.39)
350m: 4:27.86
(39.13)
400m: 5:07.84
(39.98)
450m: 5:46.84
(39.00)
500m: 6:26.20
(39.36)
550m: 7:05.81
(39.61)
600m: 7:45.39
(39.58)
650m: 8:25.50
(40.11)
700m: 9:05.58
(40.08)
750m: 9:44.25
(38.67)
800m: 10:22.95
(38.70)
12 Peppi Eskola 2005 Gladius Kirkkonummi +0.72 10:38.88 +1:49.97
Entry time: 10:20.50 (+18.38)
50m: 34.80
100m: 1:14.04
(39.24)
150m: 1:53.70
(39.66)
200m: 2:33.48
(39.78)
250m: 3:14.26
(40.78)
300m: 3:54.57
(40.31)
350m: 4:35.70
(41.13)
400m: 5:16.83
(41.13)
450m: 5:57.55
(40.72)
500m: 6:37.97
(40.42)
550m: 7:18.65
(40.68)
600m: 8:00.25
(41.60)
650m: 8:40.24
(39.99)
700m: 9:21.41
(41.17)
750m: 10:01.06
(39.65)
800m: 10:38.88
(37.82)
13 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo 11:00.45 +2:11.54
Entry time: 10:48.60 (+11.85)
50m: 36.03
100m: 1:15.08
(39.05)
150m: 1:55.45
(40.37)
200m: 2:36.55
(41.10)
250m: 3:18.53
(41.98)
300m: 4:00.45
(41.92)
350m: 4:42.53
(42.08)
400m: 5:24.75
(42.22)
450m: 6:07.13
(42.38)
500m: 6:49.12
(41.99)
550m: 7:31.06
(41.94)
600m: 8:13.06
(42.00)
650m: 8:55.06
(42.00)
700m: 9:37.48
(42.42)
750m: 10:19.32
(41.84)
800m: 11:00.45
(41.13)
14 Silvia Lindqvist 2005 Cetus Espoo +0.63 11:10.59 +2:21.68
50m: 36.89
100m: 1:17.23
(40.34)
150m: 1:59.46
(42.23)
200m: 2:42.25
(42.79)
250m: 3:25.08
(42.83)
300m: 4:07.86
(42.78)
350m: 4:51.19
(43.33)
400m: 5:33.89
(42.70)
450m: 6:16.37
(42.48)
500m: 6:59.56
(43.19)
550m: 7:41.50
(41.94)
600m: 8:24.03
(42.53)
650m: 9:06.39
(42.36)
700m: 9:48.28
(41.89)
750m: 10:29.91
(41.63)
800m: 11:10.59
(40.68)
- Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo DNS
Event official at: 30/10/2020 20.13.36
2020-10-30 20.41.00 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner