Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tre Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, P11,13,14,15,16 200m VU 11 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaakko Bogdanov |
2009 |
Lahden Uimaseura |
|
|
2:42.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.78 |
(-16.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
2:50.75 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:56.68 |
(-5.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
2:53.77 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.11 |
(-4.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Tamminen |
2009 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.75 |
|
3:10.16 |
+27.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.20 |
(-8.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Heikkilä |
2009 |
Nokian Pyry |
|
|
3:10.87 |
+28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.70 |
|
3:14.08 |
+31.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:13.30 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
|
3:17.78 |
+35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
3:21.20 |
+38.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:19.17 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:22.09 |
+39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lenni Väänänen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
3:37.28 |
+54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.81 |
|
3:50.69 |
+1:08.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:57.99 |
(-7.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 17.56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, P11,13,14,15,16 200m VU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Leiwo |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
|
2:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.29 |
(-3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iiro Räty |
2006 |
Nokian Pyry |
+0.58 |
|
2:16.40 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.24 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
|
2:22.75 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.59 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
2:29.62 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.21 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miki Vierre |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.86 |
|
2:32.76 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.55 |
(-18.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
2:34.09 |
+23.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.05 |
(-19.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.83 |
|
2:48.17 |
+37.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.47 |
(-3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leo Lehtonen |
2006 |
TaTu Tampere |
+0.87 |
|
2:54.57 |
+44.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.30 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Hamilton |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 17.56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, P11,13,14,15,16 200m VU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.75 |
|
2:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.00 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Aspholm |
2005 |
Uinti Tampere |
+0.54 |
|
2:10.85 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.16 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kasperi Haverinen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.70 |
|
2:12.55 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.51 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
2:13.46 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.44 |
(-2.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miko Virtanen |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.73 |
|
2:15.09 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.66 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iiro Kyllönen |
2005 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.74 |
|
2:15.72 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.60 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Molodtsov |
2005 |
Lahden Uimaseura |
+0.68 |
|
2:24.90 |
+18.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.83 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
|
2:55.72 |
+49.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.07 |
(-14.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 17.56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, P11,13,14,15,16 200m VU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taavi Backman |
2004 |
Lahden Uimaseura |
+0.65 |
|
1:57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.06 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Nikkari |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.57 |
|
2:02.76 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.40 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Konsta Kallio |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.58 |
|
2:06.33 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:04.62 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
2:07.66 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.38 |
(-2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Kotti |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.77 |
|
2:07.90 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.23 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
+0.69 |
|
2:08.66 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.93 |
(-3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lassi Walden |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
2:09.22 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.09 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
|
2:10.87 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.81 |
(+4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aaro Tenhu |
2004 |
Lahden Kaleva |
+0.74 |
|
2:15.18 |
+17.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 17.56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 16, P11,13,14,15,16 200m VU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.67 |
|
2:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.10 |
(+2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
2:14.53 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.48 |
(-2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joonas Pulkkinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.53 |
|
2:14.70 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.90 |
(-7.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.74 |
|
2:27.57 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.36 |
(-38.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexandro Sivenius |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
2:32.12 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.17 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Thomas Jürgens |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
|
2:33.09 |
+20.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.60 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
2:40.66 |
+28.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.54 |
(-7.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jesse Virta |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.82 |
|
2:43.37 |
+30.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.88 |
(-5.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emil Savolainen |
2007 |
Nokian Pyry |
+0.88 |
|
2:46.03 |
+33.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:11.74 |
(-25.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
2:47.92 |
+35.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.47 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pyry Nieminen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
3:00.45 |
+47.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.72 |
(+5.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joa Siltakoski |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.90 |
|
3:34.63 |
+1:22.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:32.79 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viljami Yli-Valkama |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.40 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 17.56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-31 19.44.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|