2021-06-21   18:35:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Ægir - Open

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 1, 1500m Frí Kvinnur - Finala
FAR 16:47.54 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 09-07-2019
FAR.JR 16:55.18 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Torshavn (FAR) 26-03-2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.70 711 17:08.07 99,15 %
Entry time: 16:59.39 (+8.68)
50m: 30.69
100m: 1:04.45
(33.76)
150m: 1:38.37
(33.92)
200m: 2:12.32
(33.95)
250m: 2:46.32
(34.00)
300m: 3:20.49
(34.17)
350m: 3:54.67
(34.18)
400m: 4:28.77
(34.10)
450m: 5:03.07
(34.30)
500m: 5:37.50
(34.43)
550m: 6:11.78
(34.28)
600m: 6:45.82
(34.04)
650m: 7:20.23
(34.41)
700m: 7:54.84
(34.61)
750m: 8:29.18
(34.34)
800m: 9:03.29
(34.11)
850m: 9:37.55
(34.26)
900m: 10:11.94
(34.39)
950m: 10:46.41
(34.47)
1000m: 11:20.67
(34.26)
1050m: 11:54.82
(34.15)
1100m: 12:29.22
(34.40)
1150m: 13:03.52
(34.30)
1200m: 13:37.81
(34.29)
1250m: 14:12.38
(34.57)
1300m: 14:47.32
(34.94)
1350m: 15:22.53
(35.21)
1400m: 15:58.01
(35.48)
1450m: 16:33.42
(35.41)
1500m: 17:08.07
(34.65)
2 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 563 18:31.56 100,21 %
Entry time: 18:33.92 (-2.36)
50m: 32.36
100m: 1:08.59
(36.23)
150m: 1:45.31
(36.72)
200m: 2:23.04
(37.73)
250m: 3:00.27
(37.23)
300m: 3:37.43
(37.16)
350m: 4:14.39
(36.96)
400m: 4:51.13
(36.74)
450m: 5:28.16
(37.03)
500m: 6:05.63
(37.47)
550m: 6:43.11
(37.48)
600m: 7:20.75
(37.64)
650m: 7:58.09
(37.34)
700m: 8:36.00
(37.91)
750m: 9:13.84
(37.84)
800m: 9:51.85
(38.01)
850m: 10:29.56
(37.71)
900m: 11:07.20
(37.64)
950m: 11:44.70
(37.50)
1000m: 12:22.95
(38.25)
1050m: 13:00.19
(37.24)
1100m: 13:38.48
(38.29)
1150m: 14:15.42
(36.94)
1200m: 14:52.52
(37.10)
1250m: 15:29.63
(37.11)
1300m: 16:06.38
(36.75)
1350m: 16:43.53
(37.15)
1400m: 17:20.41
(36.88)
1450m: 17:56.63
(36.22)
1500m: 18:31.56
(34.93)
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.70 475 19:36.26
50m: 34.30
100m: 1:12.37
(38.07)
150m: 1:51.32
(38.95)
200m: 2:30.63
(39.31)
250m: 3:09.89
(39.26)
300m: 3:48.96
(39.07)
350m: 4:28.05
(39.09)
400m: 5:07.63
(39.58)
450m: 5:46.51
(38.88)
500m: 6:25.29
(38.78)
550m: 7:04.79
(39.50)
600m: 7:44.13
(39.34)
650m: 8:23.89
(39.76)
700m: 9:03.29
(39.40)
750m: 9:42.88
(39.59)
800m: 10:22.04
(39.16)
850m: 11:01.42
(39.38)
900m: 11:41.07
(39.65)
950m: 12:20.72
(39.65)
1000m: 13:00.19
(39.47)
1050m: 13:39.77
(39.58)
1100m: 14:19.63
(39.86)
1150m: 14:59.82
(40.19)
1200m: 15:39.86
(40.04)
1250m: 16:20.42
(40.56)
1300m: 17:00.24
(39.82)
1350m: 17:40.05
(39.81)
1400m: 18:19.78
(39.73)
1450m: 18:58.72
(38.94)
1500m: 19:36.26
(37.54)
Kapping almenn: 31-10-2020 09:58:41
31-10-2020 09:58.47 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 2, 100m Frí Menn - Finala
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Godby (SWE) 01-07-2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10-12-2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.72 602 53.22 99,41 %
Entry time: 52.91 (+0.31)
50m: 25.74
100m: 53.22
(27.48)
2 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.74 531 55.48 100,34 %
Entry time: 55.67 (-0.19)
50m: 26.75
100m: 55.48
(28.73)
3 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.63 498 56.68 95,48 %
Entry time: 54.23 (+2.45)
50m: 27.35
100m: 56.68
(29.33)
4 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.69 439 59.10 102,23 %
Entry time: 1:00.45 (-1.35)
50m: 27.98
100m: 59.10
(31.12)
5 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.73 430 59.54 102,55 %
Entry time: 1:01.10 (-1.56)
50m: 28.44
100m: 59.54
(31.10)
6 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.77 429 59.57 101,76 %
Entry time: 1:00.64 (-1.07)
50m: 28.04
100m: 59.57
(31.53)
7 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot +0.77 405 1:00.72 101,41 %
Entry time: 1:01.59 (-0.87)
50m: 29.09
100m: 1:00.72
(31.63)
8 Niels T. Nattestad 1998 Havnar Svimjifelag 400 1:00.96
50m: 29.48
100m: 1:00.96
(31.48)
9 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.70 374 1:02.37 103,74 %
Entry time: 1:04.79 (-2.42)
50m: 29.58
100m: 1:02.37
(32.79)
10 Otto Jacobsen 1999 Svimjifelagið Flot +0.66 352 1:03.62 99,27 %
Entry time: 1:03.16 (+0.46)
50m: 29.85
100m: 1:03.62
(33.77)
11 Hanus Lydersen 2006 Svimjifelagið Ægir +0.69 349 1:03.77 103,60 %
Entry time: 1:06.15 (-2.38)
50m: 29.93
100m: 1:03.77
(33.84)
12 Ari Rasmussen Weihe 2005 Havnar Svimjifelag +0.73 323 1:05.44 105,49 %
Entry time: 1:09.24 (-3.80)
50m: 30.27
100m: 1:05.44
(35.17)
13 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.69 315 1:06.00 102,27 %
Entry time: 1:07.53 (-1.53)
50m: 32.03
100m: 1:06.00
(33.97)
14 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.67 310 1:06.39 104,39 %
Entry time: 1:09.44 (-3.05)
50m: 31.23
100m: 1:06.39
(35.16)
15 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.75 293 1:07.64 100,54 %
Entry time: 1:08.01 (-0.37)
50m: 1:07.64
16 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.70 289 1:07.93 98,52 %
Entry time: 1:06.94 (+0.99)
50m: 32.80
100m: 1:07.93
(35.13)
17 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 279 1:08.76 98,09 %
Entry time: 1:07.47 (+1.29)
50m: 32.54
100m: 1:08.76
(36.22)
18 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 266 1:09.85 102,40 %
Entry time: 1:11.57 (-1.72)
50m: 33.68
100m: 1:09.85
(36.17)
19 Fedja Drobnjak 2008 Svimjifelagið Ægir +0.72 260 1:10.39 105,76 %
Entry time: 1:14.69 (-4.30)
50m: 33.84
100m: 1:10.39
(36.55)
20 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.68 229 1:13.39 100,19 %
Entry time: 1:13.53 (-0.14)
50m: 34.64
100m: 1:13.39
(38.75)
21 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.50 221 1:14.23 100,95 %
Entry time: 1:14.94 (-0.71)
50m: 35.82
100m: 1:14.23
(38.41)
22 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag -.-- 199 1:16.87 110,60 %
Entry time: 1:25.98 (-9.11)
50m: 34.27
100m: 1:16.87
(42.60)
23 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot +0.68 150 1:24.43 103,32 %
Entry time: 1:27.33 (-2.90)
50m: 39.93
100m: 1:24.43
(44.50)
24 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot +0.84 134 1:27.61 106,92 %
Entry time: 1:34.12 (-6.51)
50m: 40.80
100m: 1:27.61
(46.81)
25 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag +0.64 132 1:28.21 104,56 %
Entry time: 1:32.42 (-4.21)
50m: 40.45
100m: 1:28.21
(47.76)
26 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag 107 1:34.66
50m: 43.77
100m: 1:34.66
(50.89)
27 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.65 102 1:36.09 104,39 %
Entry time: 1:40.50 (-4.41)
50m: 42.89
100m: 1:36.09
(53.20)
- Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag +0.61 DSQ Tjóvstart
- Johannis A Jacobsen 2009 Svimjifelagið Reysti DSQ Tjóvstart
- Pætur E. Thorkildshøj 2007 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
- Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
- Heini Holm Jacobsen 2004 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 31-10-2020 10:11:17
31-10-2020 10:11.23 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 3, 100m Bringu Kvinnur - Finala
FAR 1:11.53 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 15-05-2015
FAR.JR 1:11.53 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 15-05-2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.76 538 1:16.65 100,26 %
Entry time: 1:16.85 (-0.20)
50m: 36.12
100m: 1:16.65
(40.53)
2 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.74 466 1:20.43 105,11 %
Entry time: 1:24.76 (-4.33)
50m: 37.98
100m: 1:20.43
(42.45)
3 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.75 442 1:21.84 102,34 %
Entry time: 1:23.80 (-1.96)
50m: 38.26
100m: 1:21.84
(43.58)
4 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir +0.78 413 1:23.70 99,62 %
Entry time: 1:23.38 (+0.32)
50m: 39.49
100m: 1:23.70
(44.21)
5 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.77 409 1:23.99 100,56 %
Entry time: 1:24.46 (-0.47)
50m: 39.75
100m: 1:23.99
(44.24)
6 Karin S. Midjord 2001 Havnar Svimjifelag +0.77 402 1:24.45
50m: 39.83
100m: 1:24.45
(44.62)
7 Súsanna Tummasardóttir 2001 Havnar Svimjifelag +0.63 391 1:25.22
50m: 39.57
100m: 1:25.22
(45.65)
8 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir -.-- 378 1:26.21 102,88 %
Entry time: 1:28.77 (-2.56)
50m: 40.89
100m: 1:26.21
(45.32)
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.66 359 1:27.71 103,63 %
Entry time: 1:31.01 (-3.30)
50m: 41.32
100m: 1:27.71
(46.39)
10 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.55 279 1:35.37 102,28 %
Entry time: 1:37.60 (-2.23)
50m: 45.91
100m: 1:35.37
(49.46)
11 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.76 251 1:38.82 96,23 %
Entry time: 1:35.23 (+3.59)
50m: 44.44
100m: 1:38.82
(54.38)
12 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.62 218 1:43.52 101,74 %
Entry time: 1:45.35 (-1.83)
50m: 47.96
100m: 1:43.52
(55.56)
13 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +0.81 211 1:44.66 105,91 %
Entry time: 1:51.23 (-6.57)
50m: 47.70
100m: 1:44.66
(56.96)
14 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 186 1:49.08 101,63 %
Entry time: 1:50.89 (-1.81)
50m: 51.08
100m: 1:49.08
(58.00)
15 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.88 179 1:50.45 105,23 %
Entry time: 1:56.54 (-6.09)
50m: 50.61
100m: 1:50.45
(59.84)
16 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag +0.92 155 1:56.00 100,60 %
Entry time: 1:56.70 (-0.70)
50m: 54.49
100m: 1:56.00
(1:01.51)
17 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 91 2:18.20
50m: 1:06.15
100m: 2:18.20
(1:12.05)
- Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 31-10-2020 10:16:29
31-10-2020 10:16.33 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 4, 100m Bringu Menn - Finala
FAR 1:02.38 Róland Toftum 1998 Gibraltar (GIB) 08-07-2019
FAR.JR 1:03.43 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 19-09-2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag +0.64 470 1:11.48 99,96 %
Entry time: 1:11.45 (+0.03)
50m: 33.12
100m: 1:11.48
(38.36)
2 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.71 340 1:19.62 117,76 %
Entry time: 1:36.82 (-17.20)
50m: 37.69
100m: 1:19.62
(41.93)
3 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 291 1:23.84 103,27 %
Entry time: 1:26.67 (-2.83)
50m: 40.61
100m: 1:23.84
(43.23)
4 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.66 286 1:24.38 99,70 %
Entry time: 1:24.13 (+0.25)
50m: 39.96
100m: 1:24.38
(44.42)
5 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot +0.81 282 1:24.77 105,24 %
Entry time: 1:29.46 (-4.69)
50m: 41.29
100m: 1:24.77
(43.48)
6 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.72 274 1:25.54 100,28 %
Entry time: 1:25.78 (-0.24)
50m: 40.34
100m: 1:25.54
(45.20)
7 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.67 271 1:25.88 105,78 %
Entry time: 1:31.15 (-5.27)
50m: 40.57
100m: 1:25.88
(45.31)
8 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.71 238 1:29.68 100,51 %
Entry time: 1:30.14 (-0.46)
50m: 42.47
100m: 1:29.68
(47.21)
9 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 209 1:33.57 98,04 %
Entry time: 1:31.77 (+1.80)
50m: 44.63
100m: 1:33.57
(48.94)
10 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot +0.90 96 2:01.39 114,53 %
Entry time: 2:22.03 (-20.64)
50m: 55.52
100m: 2:01.39
(1:05.87)
11 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag +0.79 81 2:08.25
50m: 1:00.51
100m: 2:08.25
(1:07.74)
- Jónathan L. Sørensen 2006 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 31-10-2020 10:22:01
31-10-2020 10:22.05 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 5, 100m Rygg Kvinnur - Finala
FAR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Reykjavik (ISL) 01-12-2017
FAR.JR 1:00.50 Signhild Joensen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Reykjavik (ISL) 01-12-2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.75 594 1:05.27 97,97 %
Entry time: 1:03.97 (+1.30)
50m: 31.39
100m: 1:05.27
(33.88)
2 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.66 569 1:06.23 97,35 %
Entry time: 1:04.52 (+1.71)
50m: 32.28
100m: 1:06.23
(33.95)
3 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.78 476 1:10.29 95,63 %
Entry time: 1:07.35 (+2.94)
50m: 34.25
100m: 1:10.29
(36.04)
4 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.66 445 1:11.89
50m: 34.18
100m: 1:11.89
(37.71)
5 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 419 1:13.30 96,23 %
Entry time: 1:10.64 (+2.66)
50m: 35.57
100m: 1:13.30
(37.73)
6 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.77 410 1:13.84 101,86 %
Entry time: 1:15.24 (-1.40)
50m: 35.18
100m: 1:13.84
(38.66)
7 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 377 1:15.94 100,18 %
Entry time: 1:16.08 (-0.14)
50m: 36.73
100m: 1:15.94
(39.21)
8 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.81 361 1:17.05 97,66 %
Entry time: 1:15.29 (+1.76)
50m: 37.06
100m: 1:17.05
(39.99)
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.74 309 1:21.11 100,11 %
Entry time: 1:21.20 (-0.09)
50m: 39.37
100m: 1:21.11
(41.74)
10 Súsanna Tummasardóttir 2001 Havnar Svimjifelag +0.73 302 1:21.77
50m: 37.44
100m: 1:21.77
(44.33)
11 Rósa Hansen 2006 Svimjifelagið Reysti +0.59 285 1:23.36 111,18 %
Entry time: 1:33.85 (-10.49)
50m: 39.14
100m: 1:23.36
(44.22)
12 Karin S. Midjord 2001 Havnar Svimjifelag +0.65 258 1:26.17
50m: 35.60
100m: 1:26.17
(50.57)
13 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.85 205 1:33.02 105,06 %
Entry time: 1:37.98 (-4.96)
50m: 43.87
100m: 1:33.02
(49.15)
14 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.72 180 1:37.11 103,76 %
Entry time: 1:40.90 (-3.79)
50m: 47.74
100m: 1:37.11
(49.37)
15 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.75 173 1:38.35
50m: 48.30
100m: 1:38.35
(50.05)
16 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.73 166 1:39.75 102,74 %
Entry time: 1:42.56 (-2.81)
50m: 46.85
100m: 1:39.75
(52.90)
17 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag +0.82 163 1:40.44
50m: 47.94
100m: 1:40.44
(52.50)
Kapping almenn: 31-10-2020 10:27:36
31-10-2020 10:27.39 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 6, 100m Rygg Menn - Finala
FAR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31-03-2012
FAR.JR 54.45 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Esbjerg (DEN) 31-03-2012
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.66 484 1:02.22 96,23 %
Entry time: 59.96 (+2.26)
50m: 30.04
100m: 1:02.22
(32.18)
2 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag +0.63 377 1:07.65 104,73 %
Entry time: 1:11.01 (-3.36)
50m: 32.95
100m: 1:07.65
(34.70)
3 Villiam Marius Samuelsen 2005 Havnar Svimjifelag +0.72 352 1:09.19 101,06 %
Entry time: 1:09.93 (-0.74)
50m: 33.32
100m: 1:09.19
(35.87)
4 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.71 350 1:09.35 96,88 %
Entry time: 1:07.25 (+2.10)
50m: 33.71
100m: 1:09.35
(35.64)
5 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.67 292 1:13.66 101,41 %
Entry time: 1:14.71 (-1.05)
50m: 36.14
100m: 1:13.66
(37.52)
6 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot +0.85 280 1:14.65 97,54 %
Entry time: 1:12.86 (+1.79)
50m: 37.03
100m: 1:14.65
(37.62)
7 Isak Brisenfeldt 2006 Havnar Svimjifelag +0.76 277 1:14.98 100,32 %
Entry time: 1:15.22 (-0.24)
50m: 36.44
100m: 1:14.98
(38.54)
8 Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag +0.74 240 1:18.57 98,11 %
Entry time: 1:17.11 (+1.46)
50m: 38.21
100m: 1:18.57
(40.36)
9 Áki Eliassen 2006 Havnar Svimjifelag +0.85 207 1:22.50 102,59 %
Entry time: 1:24.69 (-2.19)
50m: 39.17
100m: 1:22.50
(43.33)
10 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.72 191 1:24.82 99,61 %
Entry time: 1:24.49 (+0.33)
50m: 41.18
100m: 1:24.82
(43.64)
11 Jóannes Clementsen 2007 Suðuroyar Svimjifelag +0.71 179 1:26.60 91,51 %
Entry time: 1:19.82 (+6.78)
50m: 42.50
100m: 1:26.60
(44.10)
12 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.74 161 1:29.76 105,42 %
Entry time: 1:34.90 (-5.14)
50m: 41.81
100m: 1:29.76
(47.95)
13 Silas Hansen 2008 Svimjifelagið Flot +0.80 140 1:34.01 103,60 %
Entry time: 1:37.52 (-3.51)
50m: 45.72
100m: 1:34.01
(48.29)
14 Símun Sámal Joensen 2009 Havnar Svimjifelag +0.83 114 1:40.62 105,54 %
Entry time: 1:46.52 (-5.90)
50m: 48.82
100m: 1:40.62
(51.80)
15 Haraldur Mortensen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.77 96 1:46.54
50m: 49.94
100m: 1:46.54
(56.60)
16 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag +0.77 92 1:48.17
50m: 54.52
100m: 1:48.17
(53.65)
17 Jan Elias Høj 2007 Svimjifelagið Flot +0.93 89 1:49.28 104,23 %
Entry time: 1:54.11 (-4.83)
50m: 54.56
100m: 1:49.28
(54.72)
- Johannis A Jacobsen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.46 DSQ Tjóvstart
Kapping almenn: 31-10-2020 10:49:20
31-10-2020 10:49.25 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 7, 200m Firvald Kvinnur - Finala
FAR 2:18.67 1996 Jersey (GBR) 02-07-2015
FAR.JR 2:19.92 Jana Bjartalíð Thomsen 2000 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 25-03-2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.74 492 2:31.50 108,76 %
Entry time: 2:46.05 (-14.55)
50m: 33.87
100m: 1:12.92
(39.05)
150m: 1:52.81
(39.89)
200m: 2:31.50
(38.69)
2 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir +0.72 457 2:35.22 99,17 %
Entry time: 2:33.94 (+1.28)
50m: 34.17
100m: 1:11.42
(37.25)
150m: 1:51.53
(40.11)
200m: 2:35.22
(43.69)
3 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.73 372 2:46.29 104,00 %
Entry time: 2:53.22 (-6.93)
50m: 36.32
100m: 1:19.43
(43.11)
150m: 2:02.80
(43.37)
200m: 2:46.29
(43.49)
Kapping almenn: 31-10-2020 10:54:18
31-10-2020 10:54.53 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 8, 200m Firvald Menn - Finala
FAR 2:01.46 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Visby (SWE) 26-06-2017
FAR.JR 2:06.94 Óli Mortensen 1996 Havnar Svimjifelag (FAR) Suduroy (FAR) 22-03-2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Niels T. Nattestad 1998 Havnar Svimjifelag +0.60 360 2:32.10 85,34 %
Entry time: 2:12.65 (+19.45)
50m: 33.10
100m: 1:11.45
(38.35)
150m: 1:51.54
(40.09)
200m: 2:32.10
(40.56)
- Natanael A. Matras 2002 Svimjifelagið Ægir -.-- DNS
Kapping almenn: 31-10-2020 10:57:01
31-10-2020 10:57.50 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 9, 100m Frí Kvinnur - Finala
FAR 56.48 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 11-07-2019
FAR.JR 56.98 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Reykjavik (ISL) 02-12-2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Vár E. Eidesgaard 2001 Havnar Svimjifelag +0.71 649 58.01 98,74 %
Entry time: 57.29 (+0.72)
50m: 28.17
100m: 58.01
(29.84)
2 Barbara Debes 2000 Svimjifelagið Ægir +0.68 584 1:00.10 99,21 %
Entry time: 59.63 (+0.47)
50m: 28.35
100m: 1:00.10
(31.75)
3 Elisabeth Erlendsdóttir 2005 Havnar Svimjifelag +0.68 562 1:00.86 98,65 %
Entry time: 1:00.05 (+0.81)
50m: 28.73
100m: 1:00.86
(32.13)
4 Ronja Ró Í Dímun 2004 Havnar Svimjifelag +0.71 562 1:00.89 99,90 %
Entry time: 1:00.83 (+0.06)
50m: 28.71
100m: 1:00.89
(32.18)
5 Kristina Í Skála 2005 Havnar Svimjifelag +0.69 531 1:02.05 102,53 %
Entry time: 1:03.66 (-1.61)
50m: 29.63
100m: 1:02.05
(32.42)
6 Nancy Nónskarð Dam 2005 Havnar Svimjifelag +0.71 529 1:02.11 99,27 %
Entry time: 1:01.66 (+0.45)
50m: 30.49
100m: 1:02.11
(31.62)
7 Birna Isholm 2006 Svimjifelagið Ægir +0.75 486 1:03.87 101,81 %
Entry time: 1:05.05 (-1.18)
50m: 30.72
100m: 1:03.87
(33.15)
8 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.73 460 1:05.05 98,15 %
Entry time: 1:03.87 (+1.18)
50m: 31.11
100m: 1:05.05
(33.94)
9 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.72 456 1:05.27 100,02 %
Entry time: 1:05.28 (-0.01)
50m: 31.29
100m: 1:05.27
(33.98)
10 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir +0.72 436 1:06.24 100,27 %
Entry time: 1:06.42 (-0.18)
50m: 31.79
100m: 1:06.24
(34.45)
11 Miriam Mortensen 2004 Havnar Svimjifelag +0.79 411 1:07.58 97,73 %
Entry time: 1:06.08 (+1.50)
50m: 32.48
100m: 1:07.58
(35.10)
12 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.80 393 1:08.58 97,82 %
Entry time: 1:07.12 (+1.46)
50m: 33.00
100m: 1:08.58
(35.58)
13 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.70 347 1:11.49 103,50 %
Entry time: 1:14.08 (-2.59)
50m: 33.22
100m: 1:11.49
(38.27)
14 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir +0.67 330 1:12.69 99,38 %
Entry time: 1:12.24 (+0.45)
50m: 34.68
100m: 1:12.69
(38.01)
15 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.82 301 1:14.90 102,10 %
Entry time: 1:16.51 (-1.61)
50m: 35.84
100m: 1:14.90
(39.06)
16 Rósa Hansen 2006 Svimjifelagið Reysti +0.70 296 1:15.34 106,88 %
Entry time: 1:20.91 (-5.57)
50m: 36.10
100m: 1:15.34
(39.24)
17 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.59 294 1:15.51 102,13 %
Entry time: 1:17.15 (-1.64)
50m: 36.23
100m: 1:15.51
(39.28)
18 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.70 265 1:18.22 97,31 %
Entry time: 1:16.17 (+2.05)
50m: 36.27
100m: 1:18.22
(41.95)
19 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.82 238 1:20.98 110,80 %
Entry time: 1:30.78 (-9.80)
50m: 37.83
100m: 1:20.98
(43.15)
20 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +0.92 232 1:21.71 103,56 %
Entry time: 1:24.73 (-3.02)
50m: 38.56
100m: 1:21.71
(43.15)
21 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.88 225 1:22.52 107,84 %
Entry time: 1:29.54 (-7.02)
50m: 38.92
100m: 1:22.52
(43.60)
22 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.75 218 1:23.48
50m: 40.01
100m: 1:23.48
(43.47)
23 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag +1.05 208 1:24.71 100,46 %
Entry time: 1:25.10 (-0.39)
50m: 40.38
100m: 1:24.71
(44.33)
24 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag +0.58 173 1:30.05 102,82 %
Entry time: 1:32.66 (-2.61)
50m: 41.63
100m: 1:30.05
(48.42)
25 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 101 1:47.57
50m: 48.39
100m: 1:47.57
(59.18)
26 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag +0.76 85 1:53.94
50m: 54.12
100m: 1:53.94
(59.82)
27 Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.87 77 1:58.00
50m: 54.18
100m: 1:58.00
(1:03.82)
- Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.55 DSQ Tjóvstart
- Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.74 DSQ Foraði øðrum svimjara
- Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 31-10-2020 11:08:39
31-10-2020 11:10.52 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 10, 800m Frí Menn - Finala
FAR 7:36.24 Pal Joensen 1990 Atlanta (USA) 17-12-2011
FAR.JR 7:48.56 Pal Joensen 1990 Rijeka (CRO) 13-12-2008
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Johan Nónskarð Dam 2002 Havnar Svimjifelag +0.68 625 8:38.62 96,70 %
Entry time: 8:22.04 (+16.58)
50m: 30.14
100m: 1:03.42
(33.28)
150m: 1:37.13
(33.71)
200m: 2:10.36
(33.23)
250m: 2:43.14
(32.78)
300m: 3:16.13
(32.99)
350m: 3:49.07
(32.94)
400m: 4:21.88
(32.81)
450m: 4:55.02
(33.14)
500m: 5:27.54
(32.52)
550m: 6:00.12
(32.58)
600m: 6:32.33
(32.21)
650m: 7:04.52
(32.19)
700m: 7:36.61
(32.09)
750m: 8:08.15
(31.54)
800m: 8:38.62
(30.47)
2 Jóhannis Erlendsson 2003 Havnar Svimjifelag +0.67 502 9:17.58 99,69 %
Entry time: 9:15.85 (+1.73)
50m: 31.16
100m: 1:05.70
(34.54)
150m: 1:40.73
(35.03)
200m: 2:15.67
(34.94)
250m: 2:50.22
(34.55)
300m: 3:25.34
(35.12)
350m: 4:00.75
(35.41)
400m: 4:35.97
(35.22)
450m: 5:11.64
(35.67)
500m: 5:46.86
(35.22)
550m: 6:22.56
(35.70)
600m: 6:57.97
(35.41)
650m: 7:33.19
(35.22)
700m: 8:08.51
(35.32)
750m: 8:43.77
(35.26)
800m: 9:17.58
(33.81)
3 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.77 411 9:55.95 96,67 %
Entry time: 9:36.75 (+19.20)
50m: 31.17
100m: 1:06.01
(34.84)
150m: 1:41.29
(35.28)
200m: 2:16.97
(35.68)
250m: 2:52.98
(36.01)
300m: 3:30.22
(37.24)
350m: 4:08.62
(38.40)
400m: 4:46.43
(37.81)
450m: 5:25.34
(38.91)
500m: 6:04.28
(38.94)
550m: 6:43.08
(38.80)
600m: 7:22.01
(38.93)
650m: 8:00.98
(38.97)
700m: 8:39.57
(38.59)
750m: 9:17.80
(38.23)
800m: 9:55.95
(38.15)
4 Dávid Gislason 2005 Havnar Svimjifelag +0.65 407 9:58.04 106,41 %
Entry time: 10:39.03 (-40.99)
50m: 32.95
100m: 1:10.61
(37.66)
150m: 1:49.26
(38.65)
200m: 2:27.87
(38.61)
250m: 3:06.37
(38.50)
300m: 3:45.15
(38.78)
350m: 4:22.82
(37.67)
400m: 5:00.94
(38.12)
450m: 5:39.44
(38.50)
500m: 6:17.06
(37.62)
550m: 6:54.09
(37.03)
600m: 7:31.72
(37.63)
650m: 8:08.72
(37.00)
700m: 8:45.49
(36.77)
750m: 9:21.89
(36.40)
800m: 9:58.04
(36.15)
5 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.77 292 11:08.34
50m: 38.23
100m: 1:20.85
(42.62)
150m: 2:03.18
(42.33)
200m: 2:45.87
(42.69)
250m: 3:29.47
(43.60)
300m: 4:11.51
(42.04)
350m: 4:54.58
(43.07)
400m: 5:37.15
(42.57)
450m: 6:20.46
(43.31)
500m: 7:03.46
(43.00)
550m: 7:44.84
(41.38)
600m: 8:27.21
(42.37)
650m: 9:08.79
(41.58)
700m: 9:49.62
(40.83)
750m: 10:29.72
(40.10)
800m: 11:08.34
(38.62)
Kapping almenn: 31-10-2020 11:21:16
31-10-2020 11:21.20 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 11, 400m Blandað Kvinnur - Finala
FAR 4:50.30 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 12-12-2015
FAR.JR 4:50.30 Sára R. Nysted 2001 Bergen (NOR) 12-12-2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jóhanna Ólavsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.59 516 5:22.72 102,07 %
Entry time: 5:29.53 (-6.81)
50m: 35.38
100m: 1:15.80
(40.42)
150m: 1:56.97
(41.17)
200m: 2:37.02
(40.05)
250m: 3:23.04
(46.02)
300m: 4:09.76
(46.72)
350m: 4:47.35
(37.59)
400m: 5:22.72
(35.37)
2 Bjørt A. Sigurðsson 2004 Svimjifelagið Ægir +0.79 454 5:36.86 98,48 %
Entry time: 5:31.83 (+5.03)
50m: 35.35
100m: 1:16.69
(41.34)
150m: 1:59.37
(42.68)
200m: 2:41.82
(42.45)
250m: 3:28.64
(46.82)
300m: 4:17.92
(49.28)
350m: 4:57.52
(39.60)
400m: 5:36.86
(39.34)
3 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 384 5:55.95 112,04 %
Entry time: 6:44.68 (-48.73)
50m: 40.99
100m: 1:31.50
(50.51)
150m: 2:13.32
(41.82)
200m: 2:56.58
(43.26)
250m: 3:47.54
(50.96)
300m: 4:37.12
(49.58)
350m: 5:18.08
(40.96)
400m: 5:55.95
(37.87)
Kapping almenn: 31-10-2020 17:07:09
31-10-2020 17:07.12 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 12, 400m Blandað Menn - Finala
FAR 4:18.97 Pal Joensen 1990 Torshavn (FAR) 15-04-2012
FAR.JR 4:26.12 Alvi Hjelm 1996 Ægir Klaksvik (FAR) Upplands Vaesby (SWE) 13-12-2014
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Martin V. Sivertsen 2002 Svimjifelagið Ægir +0.74 442 5:08.18
50m: 31.21
100m: 1:07.57
(36.36)
150m: 1:49.57
(42.00)
200m: 2:30.94
(41.37)
250m: 3:13.73
(42.79)
300m: 3:56.99
(43.26)
350m: 4:33.32
(36.33)
400m: 5:08.18
(34.86)
2 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.80 388 5:21.86
50m: 34.30
100m: 1:13.62
(39.32)
150m: 1:57.66
(44.04)
200m: 2:39.48
(41.82)
250m: 3:25.07
(45.59)
300m: 4:11.81
(46.74)
350m: 4:47.42
(35.61)
400m: 5:21.86
(34.44)
3 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.64 317 5:44.28 102,04 %
Entry time: 5:51.44 (-7.16)
50m: 37.45
100m: 1:22.10
(44.65)
150m: 2:06.64
(44.54)
200m: 2:50.51
(43.87)
250m: 3:41.00
(50.49)
300m: 4:29.99
(48.99)
350m: 5:08.23
(38.24)
400m: 5:44.28
(36.05)
4 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.77 296 5:52.13 101,83 %
Entry time: 5:58.70 (-6.57)
50m: 39.39
100m: 1:27.09
(47.70)
150m: 2:13.80
(46.71)
200m: 2:57.62
(43.82)
250m: 3:45.65
(48.03)
300m: 4:34.36
(48.71)
350m: 5:13.73
(39.37)
400m: 5:52.13
(38.40)
Kapping almenn: 31-10-2020 17:13:02
31-10-2020 17:13.05 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 13, 50m Bringu Kvinnur - Finala
FAR 32.70 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 14-05-2015
FAR.JR 32.70 Ásbjørg Hjelm 1999 Ægir Klaksvik (FAR) Torshavn (FAR) 14-05-2015
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Eyðrið Mortensen 2003 Havnar Svimjifelag +0.78 534 35.19 99,37 %
Entry time: 34.97 (+0.22)
2 Lea Osberg Højsted 2008 Svimjifelagið Ægir +0.72 439 37.55 100,29 %
Entry time: 37.66 (-0.11)
3 Sofía Toftegaard 2006 Svimjifelagið Ægir +0.77 411 38.41 100,00 %
Entry time: 38.41 (=)
4 Súsanna Tummasardóttir 2001 Havnar Svimjifelag +0.78 400 38.73
5 Jonna Joensen 2005 Svimjifelagið Ægir +0.76 394 38.93 106,22 %
Entry time: 41.51 (-2.58)
6 Malan Jóhansdóttir 2004 Svimjifelagið Ægir +0.78 393 38.96 99,15 %
Entry time: 38.63 (+0.33)
7 Róa Trygvadóttir 2008 Svimjifelagið Ægir +0.81 370 39.75 101,63 %
Entry time: 40.41 (-0.66)
8 Bjørg Ólavsdóttir 2004 Havnar Svimjifelag +0.79 370 39.77 101,90 %
Entry time: 40.54 (-0.77)
9 Rebekka Róðinsdóttir 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.73 347 40.63 98,88 %
Entry time: 40.18 (+0.45)
10 Birita Vesturtún 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.76 341 40.86 97,21 %
Entry time: 39.75 (+1.11)
11 Oddvá Sedea D. Nattestad 2006 Havnar Svimjifelag +0.76 271 44.09 95,72 %
Entry time: 42.28 (+1.81)
12 Ragnhild Jacobsen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.78 262 44.62 101,33 %
Entry time: 45.22 (-0.60)
13 Durita M. Askham 2008 Svimjifelagið Ægir +0.69 259 44.80 98,92 %
Entry time: 44.32 (+0.48)
14 Dortea Dam 2007 Havnar Svimjifelag +0.82 228 46.73 104,87 %
Entry time: 49.12 (-2.39)
15 Ninna Johanna N. Kass 2007 Havnar Svimjifelag +1.01 217 47.51 106,05 %
Entry time: 50.57 (-3.06)
16 Bjarta Í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.78 199 48.90 102,38 %
Entry time: 50.09 (-1.19)
17 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Reysti +0.92 188 49.77 108,73 %
Entry time: 54.53 (-4.76)
18 Jóhanna Katrina Jacobsen 2007 Havnar Svimjifelag +0.82 181 50.46 102,25 %
Entry time: 51.62 (-1.16)
19 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag +0.99 156 53.03 99,18 %
Entry time: 52.60 (+0.43)
20 Tórunn Højgaard Weihe 2009 Havnar Svimjifelag +0.63 111 59.41 100,08 %
Entry time: 59.46 (-0.05)
21 Eva Debess 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.79 97 1:02.01
22 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag +0.81 83 1:05.28
23 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.82 81 1:05.81
- Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.93 DSQ Tjóvstart
Kapping almenn: 31-10-2020 17:20:04
31-10-2020 17:20.08 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.6 Loyvt: Ægir Klaksvik
Document
Úrslit
Ægir Open 31-10-2020
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjifelagið Ægir
Hylur: 25m Stevnudagur: okt 31, 2020 til nov 1, 2020
Kapping 14, 50m Bringu Menn - Finala
FAR 28.37 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 30-11-2019
FAR.JR 29.00 Róland Toftum 1998 Torshavn (FAR) 18-09-2016
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Bartal E. Eidesgaard 2003 Havnar Svimjifelag +0.68 611 29.75 99,63 %
Entry time: 29.64 (+0.11)
2 Niklas Jógvan Arge 2004 Havnar Svimjifelag +0.71 459 32.73 96,46 %
Entry time: 31.61 (+1.12)
3 Heini M. Askham 2006 Svimjifelagið Ægir +0.63 341 36.12 104,75 %
Entry time: 37.92 (-1.80)
4 Karl Joensen 2005 Svimjifelagið Flot +0.81 331 36.48 101,91 %
Entry time: 37.19 (-0.71)
5 Jóni Janusarson Strøm 2006 Havnar Svimjifelag +0.74 310 37.28 102,71 %
Entry time: 38.32 (-1.04)
6 Markus Bárðarson Dahl 2005 Havnar Svimjifelag +0.74 303 37.57 100,29 %
Entry time: 37.68 (-0.11)
7 Jákup Í Jákupsstovu 2004 Svimjifelagið Flot +0.70 255 39.80 101,49 %
Entry time: 40.40 (-0.60)
8 Lukas Bessason 2007 Svimjifelagið Flot +0.60 252 39.94 96,74 %
Entry time: 38.68 (+1.26)
9 Fróði Hansen 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.75 248 40.17 98,23 %
Entry time: 39.47 (+0.70)