Tulokset Ajankello-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 11, 2020 to loka 11, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 200m RU T-13, N 14 and older - Final |
|
|
IKU T13 |
2:53.53 |
|
|
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T14 |
2:51.79 |
|
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T15 |
2:47.24 |
|
|
|
Ida Kauppinen |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
NSM T |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.36 |
609 |
2:38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
520 |
2:47.24 |
+8.49 |
|
IKU T15 |
|
|
|
Entry time: 2:55.34 |
(-8.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
480 |
2:51.79 |
+13.04 |
|
IKU T14 |
|
|
|
Entry time: 2:54.95 |
(-3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veera Westerlund |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
384 |
3:05.10 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
348 |
3:11.31 |
+32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Kullberg |
2006 |
Uinti Imatra |
+0.60 |
254 |
3:32.43 |
+53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:22:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 200m RU T-13, N 13 and younger - Final |
|
|
IKU T13 |
2:53.53 |
|
|
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T14 |
2:51.79 |
|
|
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU T15 |
2:47.24 |
|
|
|
Ida Kauppinen |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
NSM T |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Mäki-Hokkonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
466 |
2:53.53 |
|
|
|
|
IKU T13 |
|
|
|
Entry time: 2:56.19 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.58 |
440 |
2:56.82 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.12 |
(-8.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Hirvonen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.68 |
355 |
3:10.00 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Netta Korkalainen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
+0.67 |
308 |
3:19.24 |
+25.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.58 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saara Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
213 |
3:45.30 |
+51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:22:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 16:23:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|