Tulokset Syysuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kankaanpään syysuinnit 7.11.2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kankaanpään uimahalli |
Organizer: |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 7, 2020 to marras 7, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU T10-N 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
56.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.37 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
|
|
57.48 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.32 |
(-2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eevia Marjamäki |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
58.31 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sienna Lehtola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
58.94 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.94 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emmi Amanda Nieminen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
59.56 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.22 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elsa Nevalainen |
2012 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:02.65 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.37 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Moona Korvala |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
1:05.84 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Taimi Likki |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:08.73 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.95 |
(-8.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Paula Hellmann |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:08.85 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.54 |
(-6.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleksandra Mattila |
2010 |
Rauman Uimaseura |
|
|
1:09.45 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.81 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miila Lintula |
2010 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eevi Harrivaara |
2011 |
Porin Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.11.2020 12.31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 50m RU T10-N 11 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
Porin Uimaseura |
|
|
36.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.50 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erin Ekroos |
2002 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
36.67 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.53 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Nore |
2002 |
Rauman Uimaseura |
|
|
38.54 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.88 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Rahola |
2003 |
Porin Uimaseura |
|
|
43.93 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.84 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emmi Rauhanen |
2003 |
Porin Uimaseura |
|
|
44.84 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.45 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Harell |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
49.31 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elsa Salla |
2008 |
Rauman Uimaseura |
|
|
49.83 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.70 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eveliina Isomäki |
2009 |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
|
|
51.41 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.40 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Hatanpää |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
53.08 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.47 |
(-6.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Enna Hautero |
2008 |
Rauman Uimaseura |
|
|
54.63 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.39 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilia Taipalus |
2008 |
Rauman Uimaseura |
|
|
54.92 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.36 |
(-1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Veronika Hristova |
2006 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
54.98 |
+18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ia Vesterlund |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
55.39 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.97 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Serefiina Lehtola |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
56.41 |
+19.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.75 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emilia Valtonen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
56.78 |
+20.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.57 |
(+3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fiona Anfisa Smolina |
2009 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.11.2020 12.31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-07 12.38.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|