2021-06-24   02:12:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nääs-Uinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
NääsUinnit
Place: Organizer: Uinti Tampere
Pool: 25m Competition Date: loka 10, 2020 to loka 10, 2020
Event 4, 50m Selkäuinti N, T17-T14 14-17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kanerva Kinnunen 2004 Uinti Tampere +0.65 30.29 100,98 %
Entry time: 30.59 (-0.30)
2 Saana Yritys 2003 Hyvinkään Uimaseura +0.78 30.49 98,40 %
Entry time: 30.01 (+0.48)
3 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo +0.73 30.79 99,80 %
Entry time: 30.73 (+0.06)
4 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders +0.55 30.97 96,94 %
Entry time: 30.05 (+0.92)
5 Isla Leinonen 2006 Uinti Tampere +0.66 31.45 102,18 %
Entry time: 32.15 (-0.70)
6 emmi manninen 2004 Uinti Tampere +0.73 31.55 104,54 %
Entry time: 33.05 (-1.50)
7 aada hakala 2004 Uinti Tampere +0.65 31.73 100,44 %
Entry time: 31.87 (-0.14)
8 Jessica Mäkinen 2004 Uinti Tampere +0.62 32.12 99,03 %
Entry time: 31.81 (+0.31)
9 Enna Eho 2004 Uinti Tampere +0.64 32.75 97,11 %
Entry time: 31.83 (+0.92)
10 Noora Kylmämetsä 2004 Uinti Tampere +0.68 32.96 104,49 %
Entry time: 34.51 (-1.55)
11 Nelli Lehmijoki 2005 Nokian Pyry +0.64 33.91 99,76 %
Entry time: 33.83 (+0.08)
12 Anni Koivula 2003 Nokian Pyry +0.80 34.14 99,94 %
Entry time: 34.12 (+0.02)
13 Veera Laakkonen 2003 Kampuksen Plaani +0.69 34.46 102,68 %
Entry time: 35.41 (-0.95)
14 Essi Turkki 2004 Uinti Tampere +0.71 34.96
15 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura +0.72 35.82 98,98 %
Entry time: 35.46 (+0.36)
16 Vea Victoria Ramsten 2005 Porin Uimaseura +0.65 36.02 101,15 %
Entry time: 36.44 (-0.42)
17 Ronja Suuronen 2006 Kampuksen Plaani +0.80 36.36 98,80 %
Entry time: 35.93 (+0.43)
18 Jenna Luoma 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.74 36.39 101,75 %
Entry time: 37.04 (-0.65)
19 Veera Rantala 2006 Uinti Tampere +0.69 37.11 94,15 %
Entry time: 35.06 (+2.05)
20 Hilma Husari 2004 Nokian Pyry +0.63 37.39 102,98 %
Entry time: 38.54 (-1.15)
21 Julia Jurttila 2006 Uinti Tampere +0.75 38.77 99,06 %
Entry time: 38.41 (+0.36)
22 Aino Jääskeläinen 2006 Uinti Tampere +0.92 39.79 100,75 %
Entry time: 40.09 (-0.30)
23 Elli Jalonen 2006 Uinti Tampere +0.73 42.49 100,09 %
Entry time: 42.53 (-0.04)
24 Linda Möttönen 2006 Uinti Tampere +0.75 42.59 100,91 %
Entry time: 42.98 (-0.39)
25 Jenna Myllyntausta 2006 Uinti Tampere +0.76 42.64 98,01 %
Entry time: 41.81 (+0.83)
26 Viivi Heittokangas 2004 Uinti Tampere +0.83 44.16 82,43 %
Entry time: 37.56 (+6.60)
27 Gitta Pekonen 2003 Uinti Tampere +0.81 47.30
28 Pinja Savioja 2005 Uinti Tampere +0.79 49.95 106,58 %
Entry time: 53.47 (-3.52)
Event official at: 10.10.2020 12.00.32
Event 4, 50m Selkäuinti N, T17-T14 18 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.55 28.54 100,24 %
Entry time: 28.61 (-0.07)
2 Fanny Grönvall 2000 Uinti Tampere +0.64 28.74 99,26 %
Entry time: 28.53 (+0.21)
3 Aino Jussila 2000 Uinti Tampere +0.65 30.10 99,83 %
Entry time: 30.05 (+0.05)
4 Emma Gschwentner 1997 Uinti Tampere +0.65 30.81 99,41 %
Entry time: 30.63 (+0.18)
5 Milla Nikkanen 2002 Vanders +0.65 31.09 97,76 %
Entry time: 30.41 (+0.68)
6 Emma Nieminen 1996 Uinti Tampere +0.63 31.17 99,13 %
Entry time: 30.90 (+0.27)
7 Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura +0.72 31.89 98,99 %
Entry time: 31.57 (+0.32)
8 Olga Koskinen 2002 Uinti Tampere +0.64 32.48 97,08 %
Entry time: 31.56 (+0.92)
9 Jasmin Vacker 1999 Vanders +0.74 35.00 99,45 %
Entry time: 34.81 (+0.19)
10 Siiri Toiva 2002 Nokian Pyry +0.77 37.15 98,02 %
Entry time: 36.43 (+0.72)
11 Viivi Nieminen 2002 Uinti Tampere +0.78 38.19 91,41 %
Entry time: 35.17 (+3.02)
- Netta Nyberg 2001 TaTu Tampere DNS
Event official at: 10.10.2020 12.00.32
2020-10-10 12.00.51 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner