Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
SKK |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 27, 2020 to Sep 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 11-13 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma Brorson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
436 |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
372 |
1:18.53 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
371 |
1:18.62 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
316 |
1:22.94 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Esther Cederlund |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
301 |
1:24.27 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
294 |
1:24.95 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elin Borgman |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
291 |
1:25.20 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabel Behring |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
278 |
1:26.56 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
emilia säther |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
271 |
1:27.28 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nora Andreasdotter |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
244 |
1:30.33 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
225 |
1:32.84 |
+18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rebecca Ek |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
203 |
1:36.10 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
202 |
1:36.21 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linnea Bernås |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
150 |
1:46.20 |
+31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
132 |
1:50.72 |
+36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Sanneving |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elisia Witt Hjort |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
Felaktig vändning |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Michaela Andersson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 14-16 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
576 |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Bagelius |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
510 |
1:10.72 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
509 |
1:10.73 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alice Hell |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
272 |
1:27.19 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 100m Medley Damer 17-99 år - Final |
|
|
|
1:05.63 |
|
|
|
Caroline Wallenborg |
|
(SWE) |
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
614 |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
613 |
1:06.50 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
601 |
1:06.93 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
483 |
1:11.99 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-09-27 14:45:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-29 18:49:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|