Results for Toivo Virtaset 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Pirkkola |
Organizer: |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Perhosuinti P11, P13, M P11 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oleg Vladimirov |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
39.33 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikita Dzura |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
40.96 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Justus Lipiäinen |
2009 |
Vanders |
-.-- |
|
49.94 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Kaisto |
2009 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
51.41 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roope Pirhonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
51.74 |
+13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
57.98 |
+19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matvei Mindukshov |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Mattila |
2009 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Perhosuinti P11, P13, M P13 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
|
29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
33.43 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miklas Sarkkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
39.85 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Voitto Vuorenjuuri |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
|
40.29 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
|
42.39 |
+12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luukas Ojanperä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tuukka Visto |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Kervinen |
2008 |
HTU Stadi |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Perhosuinti P11, P13, M M - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petri Rahko |
1965 |
HTU Stadi |
-.-- |
|
30.55 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
32.57 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuukka Richardson |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
33.96 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
36.43 |
+8.15 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matti Alpola |
1953 |
Simmis Wanda ry |
-.-- |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 16.34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 16.41.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|