2021-10-22   02:48:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 17, 50m Perhosuinti Miehet 10-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.82 46.13
2 Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.81 50.31 +4.18
3 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina +0.70 50.87 +4.74
4 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.77 52.56 +6.43
5 Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.86 58.61 +12.48
- Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina +0.86 DSQ 8.2
- Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura DSQ 8.2
Event official at: 12.9.2020 14.25.32
Event 17, 50m Perhosuinti Miehet 12-13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.68 36.49
2 Max Hyvärinen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.84 36.76 +0.27
3 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura +0.71 38.35 +1.86
4 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura +0.68 38.72 +2.23
5 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 41.54 +5.05
6 Erik Constable 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.85 42.48 +5.99
7 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.69 44.00 +7.51
8 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina +0.86 45.54 +9.05
9 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.75 45.84 +9.35
10 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.78 46.60 +10.11
11 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.80 48.21 +11.72
- Kaapo Virtanen 2008 Åbo Simklubb DNS
- Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 14.25.32
Event 17, 50m Perhosuinti Miehet 14-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.63 27.30
2 Joonas Arponen 2005 Rauman Uimaseura +0.76 28.84 +1.54
3 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.68 30.12 +2.82
4 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.68 30.30 +3.00
5 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.57 30.45 +3.15
6 Alex Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 31.27 +3.97
7 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.79 32.64 +5.34
8 Leevi Arvo 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.75 32.74 +5.44
9 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.82 32.84 +5.54
10 Tomas Laine 2006 Åbo Simklubb +0.66 33.04 +5.74
11 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.70 34.72 +7.42
12 Vilho Okkonen 2006 Rauman Uimaseura +0.72 35.81 +8.51
13 Nicoló Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.75 36.13 +8.83
14 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.83 36.44 +9.14
15 Harald Nummela 2005 Åbo Simklubb +0.81 36.56 +9.26
16 Linus Korin 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.78 42.11 +14.81
17 Taavi Mattila 2006 Loimaan Uimaseura +0.75 46.09 +18.79
- ivan kovalchuk 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.50 DSQ 4.4
- Matias Seppä 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 12.9.2020 14.25.32
Event 17, 50m Perhosuinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry DNF
Event official at: 12.9.2020 14.25.32
2020-09-12 14.27.20 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner