2021-10-22   02:58:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset 9-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.72 47.02
2 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry 54.29 +7.27
3 Sofia Ahvas 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.55 55.92 +8.90
4 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.86 56.59 +9.57
5 Ella Ääri 2011 Uimaseura Kaarina +0.87 1:08.61 +21.59
Event official at: 12.9.2020 14.13.48
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset 11-12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura +0.75 31.62
2 viivi Elonen 2008 Rauman Uimaseura +0.71 33.49 +1.87
3 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.83 35.79 +4.17
4 Saara Pakomäki 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.84 35.80 +4.18
5 Lotta Luotola 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.78 36.98 +5.36
6 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.74 37.26 +5.64
7 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 37.31 +5.69
8 Nea Nirhamo 2008 Loimaan Uimaseura +0.86 37.44 +5.82
9 Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka +0.94 39.82 +8.20
10 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.77 41.95 +10.33
11 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.75 43.10 +11.48
12 Peppi Viljanen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.47 1:02.90 +31.28
Event official at: 12.9.2020 14.13.48
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset 13-15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.68 30.02
2 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.83 30.72 +0.70
3 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.67 30.93 +0.91
4 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura +0.76 31.11 +1.09
5 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura +0.81 32.07 +2.05
6 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.71 32.40 +2.38
7 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.76 33.71 +3.69
8 Wilma Turpeinen 2006 Åbo Simklubb +0.75 34.04 +4.02
9 Erin Gonzalez Catón 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.72 35.39 +5.37
10 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.79 35.90 +5.88
11 Ronja Vilska 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.75 35.92 +5.90
12 Roosa Junnila 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.87 35.94 +5.92
13 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.93 37.04 +7.02
14 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura +0.77 37.41 +7.39
15 Ada Riquelme Mac Donald 2006 Åbo Simklubb +0.70 40.50 +10.48
16 Alina Vanhatalo 2006 Uimaseura Kaarina +0.83 41.44 +11.42
17 Emilia Leinonen 2007 Uimaseura Kaarina +0.75 41.57 +11.55
18 Mandi Hämäläinen 2006 Uimaseura Kaarina +0.92 42.62 +12.60
19 Aino Norrdal 2006 Uimaseura Kaarina +0.79 42.89 +12.87
20 Venla Rauta 2007 Åbo Simklubb +0.97 43.69 +13.67
21 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.81 47.76 +17.74
- Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Minea Kumlander 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Aino Kurki 2005 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 14.13.48
Event 16, 50m Perhosuinti Naiset 16 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ida Nordquist 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.64 31.66
2 Saana Vähämaa 2002 Rauman Uimaseura +0.80 33.43 +1.77
3 Peppi Kolari 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.75 34.72 +3.06
4 Ella Nore 2002 Rauman Uimaseura +0.70 36.20 +4.54
5 Linnea Ström 2003 Uimaseura Kaarina +0.81 36.68 +5.02
6 Venla Ristimäki 2004 Loimaan Uimaseura +0.77 37.67 +6.01
7 Nella Hyvärinen 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.70 39.10 +7.44
8 Aino Kallio 2003 Loimaan Uimaseura +0.86 40.08 +8.42
- Emmi Heine 2002 Rauman Uimaseura DNS
Event official at: 12.9.2020 14.13.48
2020-09-12 14.16.57 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner