2021-08-03   00:06:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tensta cup 3 2020

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 1, 50m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 29.48 50m Frisim
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 31.60 50m Frisim
Karolina Nivenius 2005 Spårvägen Simförening 35.38 50m Fjärilsim
Cassandra Strömquist Tampell 2006 Spårvägen Simförening 35.28 50m Frisim
2020-09-17 18:15:28 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 2, 50m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Markus Annas 2004 Spårvägen Simförening 33.48 50m Bröstsim
William Erneholm 2006 Spårvägen Simförening 27.70 50m Frisim
Lucas Goulet 2008 Spårvägen Simförening 41.06 50m Bröstsim
Jakub Majta 2003 Spårvägen Simförening 28.85 50m Fjärilsim
Einar Styrman 2005 Spårvägen Simförening 33.23 50m Bröstsim
2020-09-17 18:15:38 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 3, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Moa Arvehed 2003 Spårvägen Simförening 1:14.88 100m Bröstsim
50m: 1:14.88
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening 1:03.09 100m Frisim
50m: 1:03.09
Lisa Danfelter 2005 Spårvägen Simförening 1:24.27 100m Bröstsim
50m: 40.02
100m: 1:24.27
(44.25)
Helena Fältman 1980 Spårvägen Simförening 1:11.35 100m Frisim
50m: 1:11.35
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 1:19.55 100m Fjärilsim
50m: 1:19.55
100m: 1:19.55
()
Julia Hellberg 2007 Spårvägen Simförening 1:16.80 100m Frisim
50m: 1:16.80
Anna Malmring 2006 Spårvägen Simförening 1:33.34 100m Bröstsim
50m: 44.37
100m: 1:33.34
(48.97)
Smilla Palmborg 2007 Spårvägen Simförening 1:16.40 100m Frisim
50m: 1:16.40
Amanda Takala 2004 Väsby Simsällskap 1:09.02 100m Fjärilsim
50m: 1:09.02
Agnes Thunberg 2007 Spårvägen Simförening 1:09.34 100m Frisim
50m: 1:09.34
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 1:11.05 100m Fjärilsim
50m: 32.45
100m: 1:11.05
(38.60)
Iris Wik 2006 Spårvägen Simförening 1:12.99 100m Frisim
50m: 1:12.99
Elin Yavuz 2007 Spårvägen Simförening 1:19.71 100m Frisim
50m: 1:19.71
2020-09-17 18:15:47 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 4, 100m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Vidar Bekkewold Karlström 2007 Spårvägen Simförening 1:10.98 100m Frisim
50m: 34.11
100m: 1:10.98
(36.87)
Vilgot Blanck 2007 Spårvägen Simförening 1:35.98 100m Bröstsim
50m: 45.00
100m: 1:35.98
(50.98)
Viktor Dahlberg 2005 Spårvägen Simförening 1:16.93 100m Bröstsim
50m: 36.73
100m: 1:16.93
(40.20)
Alan Eriksson 2005 Spårvägen Simförening 56.36 100m Frisim
50m: 27.04
100m: 56.36
(29.32)
Oliver Erneholm 2003 Spårvägen Simförening 1:06.94 100m Bröstsim
50m: 31.90
100m: 1:06.94
(35.04)
Oliver Geaney 2006 Spårvägen Simförening 1:12.99 100m Fjärilsim
50m: 33.27
100m: 1:12.99
(39.72)
Rasmus Hanson 2003 Spårvägen Simförening 55.32 100m Frisim
50m: 26.63
100m: 55.32
(28.69)
Robin Hanson 2001 Spårvägen Simförening 57.48 100m Medley
50m: 25.96
100m: 57.48
(31.52)
Adrian Hellberg 2005 Spårvägen Simförening 1:00.48 100m Frisim
50m: 29.18
100m: 1:00.48
(31.30)
Ludwig Höijer 2006 Spårvägen Simförening 1:24.02 100m Bröstsim
50m: 40.22
100m: 1:24.02
(43.80)
Anton Jöngren 2006 Spårvägen Simförening 1:02.14 100m Frisim
50m: 29.56
100m: 1:02.14
(32.58)
Adam Karlsson 2000 Spårvägen Simförening 1:00.04 100m Fjärilsim
50m: 28.05
100m: 1:00.04
(31.99)
Marcus Larsson 2003 Solna Sundbyberg SS 04 1:00.01 100m Frisim
50m: 28.53
100m: 1:00.01
(31.48)
Carl Malm 2005 Spårvägen Simförening 1:00.15 100m Frisim
50m: 28.49
100m: 1:00.15
(31.66)
David Neuhardt 2003 Spårvägen Simförening 1:07.32 100m Fjärilsim
50m: 30.64
100m: 1:07.32
(36.68)
Rudolfs Stupans 1999 Spårvägen Simförening 56.05 100m Frisim
50m: 27.05
100m: 56.05
(29.00)
Arvid Styrman 2002 Spårvägen Simförening 59.20 100m Frisim
50m: 28.55
100m: 59.20
(30.65)
2020-09-17 18:17:05 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 5, 200m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening 2:13.57 200m Frisim
50m: 31.21
100m: 1:05.44
(34.23)
150m: 1:39.84
(34.40)
200m: 2:13.57
(33.73)
Stella  Egmar 2006 Spårvägen Simförening 2:30.60 200m Frisim
50m: 33.41
100m: 1:10.90
(37.49)
150m: 1:50.62
(39.72)
200m: 2:30.60
(39.98)
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 2:17.00 200m Frisim
50m: 32.23
100m: 1:06.46
(34.23)
150m: 1:41.68
(35.22)
200m: 2:17.00
(35.32)
Alexandra Eriksson 2002 Spårvägen Simförening 3:06.88 200m Medley
50m: 39.21
100m: 1:27.90
(48.69)
150m: 2:21.33
(53.43)
200m: 3:06.88
(45.55)
2020-09-17 18:20:17 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 6, 200m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Oscar Gustafson 2005 Spårvägen Simförening 2:35.32 200m Ryggsim
50m: 37.12
100m: 1:16.67
(39.55)
150m: 1:56.54
(39.87)
200m: 2:35.32
(38.78)
Kristian Kasper 2007 Spårvägen Simförening 3:11.74 200m Bröstsim
50m: 44.22
100m: 1:32.96
(48.74)
150m: 2:22.72
(49.76)
200m: 3:11.74
(49.02)
Hugo Östling 2007 Spårvägen Simförening 2:20.90 200m Frisim
50m: 31.00
100m: 1:07.27
(36.27)
150m: 1:44.57
(37.30)
200m: 2:20.90
(36.33)
2020-09-17 18:27:04 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 7, 400m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Emilia Wullrich 2003 Spårvägen Simförening 4:56.71 400m Frisim
50m: 32.42
100m: 1:08.40
(35.98)
150m: 1:46.12
(37.72)
200m: 2:24.00
(37.88)
250m: 3:02.28
(38.28)
300m: 3:40.95
(38.67)
350m: 4:19.11
(38.16)
400m: 4:56.71
(37.60)
2020-09-17 18:30:49 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 8, 400m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Nils Backlund 2002 Spårvägen Simförening 4:31.42 400m Frisim
50m: 32.32
100m: 1:06.03
(33.71)
150m: 1:40.61
(34.58)
200m: 2:15.04
(34.43)
250m: 2:49.68
(34.64)
300m: 3:24.24
(34.56)
350m: 3:58.49
(34.25)
400m: 4:31.42
(32.93)
2020-09-17 18:34:35 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 9, 50m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Moa Arvehed 2003 Spårvägen Simförening 35.60 50m Bröstsim
Lisa Danfelter 2005 Spårvägen Simförening 40.07 50m Bröstsim
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 29.34 50m Frisim
2020-09-17 18:45:07 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 10, 50m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
William Erneholm 2006 Spårvägen Simförening 29.71 50m Fjärilsim
Lucas Goulet 2008 Spårvägen Simförening 34.60 50m Fjärilsim
Rasmus Hanson 2003 Spårvägen Simförening 25.41 50m Frisim
Adrian Hellberg 2005 Spårvägen Simförening 27.52 50m Frisim
Ludwig Höijer 2006 Spårvägen Simförening 29.67 50m Frisim
Adam Karlsson 2000 Spårvägen Simförening 32.30 50m Bröstsim
Marcus Larsson 2003 Solna Sundbyberg SS 04 35.28 50m Bröstsim
2020-09-17 18:47:25 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 11, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening 1:13.82 100m Ryggsim
50m: 35.81
100m: 1:13.82
(38.01)
Stella  Egmar 2006 Spårvägen Simförening 1:20.86 100m Ryggsim
50m: 39.24
100m: 1:20.86
(41.62)
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 1:14.84 100m Medley
50m: 34.43
100m: 1:14.84
(40.41)
Alina Färm 2005 Spårvägen Simförening 1:03.92 100m Frisim
50m: 30.64
100m: 1:03.92
(33.28)
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 1:10.45 100m Frisim
50m: 32.53
100m: 1:10.45
(37.92)
Anna Malmring 2006 Spårvägen Simförening 1:26.93 100m Medley
50m: 39.79
100m: 1:26.93
(47.14)
Karolina Nivenius 2005 Spårvägen Simförening 1:19.12 100m Frisim
50m: 37.06
100m: 1:19.12
(42.06)
Smilla Palmborg 2007 Spårvägen Simförening 1:38.51 100m Bröstsim
50m: 46.36
100m: 1:38.51
(52.15)
Amanda Takala 2004 Väsby Simsällskap 1:11.66 100m Ryggsim
50m: 34.26
100m: 1:11.66
(37.40)
Agnes Thunberg 2007 Spårvägen Simförening 1:37.81 100m Bröstsim
50m: 46.00
100m: 1:37.81
(51.81)
Iris Wik 2006 Spårvägen Simförening 1:30.09 100m Bröstsim
50m: 41.92
100m: 1:30.09
(48.17)
Emilia Wullrich 2003 Spårvägen Simförening 1:14.25 100m Fjärilsim
50m: 34.42
100m: 1:14.25
(39.83)
Elin Yavuz 2007 Spårvägen Simförening 1:42.93 100m Bröstsim
50m: 48.46
100m: 1:42.93
(54.47)
2020-09-17 18:55:18 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 12, 100m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Markus Annas 2004 Spårvägen Simförening 1:14.96 100m Bröstsim
50m: 35.06
100m: 1:14.96
(39.90)
Nils Backlund 2002 Spårvägen Simförening 1:05.15 100m Fjärilsim
50m: 30.79
100m: 1:05.15
(34.36)
Vidar Bekkewold Karlström 2007 Spårvägen Simförening 1:35.36 100m Bröstsim
50m: 45.72
100m: 1:35.36
(49.64)
Vilgot Blanck 2007 Spårvägen Simförening 1:15.36 100m Frisim
50m: 35.74
100m: 1:15.36
(39.62)
Viktor Dahlberg 2005 Spårvägen Simförening 1:00.93 100m Frisim
50m: 29.77
100m: 1:00.93
(31.16)
Oliver Erneholm 2003 Spårvägen Simförening 1:03.25 100m Ryggsim
50m: 30.56
100m: 1:03.25
(32.69)
Oscar Gustafson 2005 Spårvägen Simförening 1:05.51 100m Frisim
50m: 31.44
100m: 1:05.51
(34.07)
Robin Hanson 2001 Spårvägen Simförening 58.24 100m Ryggsim
50m: 28.19
100m: 58.24
(30.05)
Kristian Kasper 2007 Spårvägen Simförening 1:30.28 100m Bröstsim
50m: 41.90
100m: 1:30.28
(48.38)
Jakub Majta 2003 Spårvägen Simförening 1:08.21 100m Bröstsim
50m: 32.44
100m: 1:08.21
(35.77)
Carl Malm 2005 Spårvägen Simförening 1:22.42 100m Bröstsim
50m: 37.98
100m: 1:22.42
(44.44)
David Neuhardt 2003 Spårvägen Simförening 1:10.43 100m Bröstsim
50m: 33.80
100m: 1:10.43
(36.63)
Arvid Styrman 2002 Spårvägen Simförening 1:12.55 100m Bröstsim
50m: 33.92
100m: 1:12.55
(38.63)
Hugo Östling 2007 Spårvägen Simförening 1:16.02 100m Fjärilsim
50m: 35.70
100m: 1:16.02
(40.32)
2020-09-17 19:01:00 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 13, 200m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening DSQ 200m Frisim
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 2:25.91 200m Frisim
50m: 34.42
100m: 1:11.17
(36.75)
150m: 1:49.04
(37.87)
200m: 2:25.91
(36.87)
Julia Hellberg 2007 Spårvägen Simförening 2:56.01 200m Frisim
50m: 37.87
100m: 1:23.87
(46.00)
150m: 2:10.39
(46.52)
200m: 2:56.01
(45.62)
2020-09-17 19:04:45 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 14, 200m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alan Eriksson 2005 Spårvägen Simförening 2:06.10 200m Frisim
50m: 29.49
100m: 1:01.61
(32.12)
150m: 1:34.29
(32.68)
200m: 2:06.10
(31.81)
Oliver Geaney 2006 Spårvägen Simförening 3:10.59 200m Bröstsim
50m: 43.37
100m: 1:32.28
(48.91)
150m: 2:22.40
(50.12)
200m: 3:10.59
(48.19)
Anton Jöngren 2006 Spårvägen Simförening 2:40.61 200m Medley
50m: 34.80
100m: 1:16.32
(41.52)
150m: 2:04.82
(48.50)
200m: 2:40.61
(35.79)
Einar Styrman 2005 Spårvägen Simförening 2:22.70 200m Ryggsim
50m: 33.93
100m: 1:10.38
(36.45)
150m: 1:47.51
(37.13)
200m: 2:22.70
(35.19)
2020-09-17 19:08:10 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 15, 50m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Alexandra Alkas Alias 2006 Spårvägen Simförening 31.51 50m Fjärilsim
Johanna Claesson 2006 Spårvägen Simförening 29.22 50m Frisim
Stella  Egmar 2006 Spårvägen Simförening 33.29 50m Fjärilsim
Wilma Eld 2005 Spårvägen Simförening 34.11 50m Fjärilsim
Alexandra Eriksson 2002 Spårvägen Simförening 35.56 50m Frisim
Helena Fältman 1980 Spårvägen Simförening 32.57 50m Frisim
Jennifer Geaney 2005 Spårvägen Simförening 31.98 50m Frisim
Julia Hellberg 2007 Spårvägen Simförening 40.93 50m Ryggsim
Frida Loqvist 2006 Spårvägen Simförening 35.41 50m Fjärilsim
Agnes Thunberg 2007 Spårvägen Simförening 37.52 50m Fjärilsim
Iris Wik 2006 Spårvägen Simförening 39.36 50m Fjärilsim
Elin Yavuz 2007 Spårvägen Simförening 35.88 50m Frisim
2020-09-17 19:19:43 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 16, 50m Extralopp Herrar  - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Markus Annas 2004 Spårvägen Simförening 29.53 50m Fjärilsim
Vidar Bekkewold Karlström 2007 Spårvägen Simförening 31.77 50m Frisim
Vilgot Blanck 2007 Spårvägen Simförening 36.27 50m Frisim
Oliver Erneholm 2003 Spårvägen Simförening 30.31 50m Ryggsim
Oscar Gustafson 2005 Spårvägen Simförening 37.51 50m Fjärilsim
Robin Hanson 2001 Spårvägen Simförening 26.84 50m Ryggsim
Adam Karlsson 2000 Spårvägen Simförening 29.00 50m Ryggsim
Kristian Kasper 2007 Spårvägen Simförening 40.85 50m Bröstsim
Jakub Majta 2003 Spårvägen Simförening 32.28 50m Bröstsim
Carl Malm 2005 Spårvägen Simförening 27.06 50m Frisim
David Neuhardt 2003 Spårvägen Simförening 32.70 50m Bröstsim
Rudolfs Stupans 1999 Spårvägen Simförening 25.65 50m Frisim
Arvid Styrman 2002 Spårvägen Simförening 27.31 50m Frisim
Hugo Östling 2007 Spårvägen Simförening 30.86 50m Frisim
2020-09-17 19:23:36 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 17, 100m Extralopp Damer - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Moa Arvehed 2003 Spårvägen Simförening 1:04.47 100m Frisim
50m: 31.28
100m: 1:04.47
(33.19)
Lisa Danfelter 2005 Spårvägen Simförening 1:16.31 100m Frisim
50m: 35.59
100m: 1:16.31
(40.72)
Anna Malmring 2006 Spårvägen Simförening 1:28.96 100m Ryggsim
50m: 42.75
100m: 1:28.96
(46.21)
Amanda Takala 2004 Väsby Simsällskap 1:01.32 100m Frisim
50m: 30.11
100m: 1:01.32
(31.21)
Alma Thunberg 2005 Spårvägen Simförening 1:22.54 100m Bröstsim
50m: 39.35
100m: 1:22.54
(43.19)
Emilia Wullrich 2003 Spårvägen Simförening 1:05.84 100m Frisim
50m: 31.15
100m: 1:05.84
(34.69)
2020-09-17 19:27:34 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening
Document
Resultat
Tensta Cup 3 2020
Plats: Tensta simhall Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 17 sep 2020 till den 17 sep 2020
Gren 18, 100m Extralopp Herrar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid Simsätt
Nils Backlund 2002 Spårvägen Simförening 1:09.90 100m Medley
50m: 31.65
100m: 1:09.90
(38.25)
Viktor Dahlberg 2005 Spårvägen Simförening 1:07.88 100m Ryggsim
50m: 33.64
100m: 1:07.88
(34.24)
Alan Eriksson 2005 Spårvägen Simförening 1:06.98 100m Ryggsim
50m: 32.31
100m: 1:06.98
(34.67)
William Erneholm 2006 Spårvägen Simförening 1:11.31 100m Ryggsim
50m: 34.91
100m: 1:11.31
(36.40)
Oliver Geaney 2006 Spårvägen Simförening 1:15.08 100m Medley
50m: 34.62
100m: 1:15.08
(40.46)
Rasmus Hanson 2003 Spårvägen Simförening 1:02.58 100m Fjärilsim
50m: 30.04
100m: 1:02.58
(32.54)
Anton Jöngren 2006 Spårvägen Simförening 1:12.58 100m Ryggsim
50m: 36.11
100m: 1:12.58
(36.47)
Marcus Larsson 2003 Solna Sundbyberg SS 04 1:08.54 100m Ryggsim
50m: 33.32
100m: 1:08.54
(35.22)
Einar Styrman 2005 Spårvägen Simförening 59.27 100m Frisim
50m: 28.79
100m: 59.27
(30.48)
2020-09-17 19:31:04 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Spårvägen Simförening

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner