Results for Ruskauinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantai aamujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 4, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 10 and younger - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
159 |
37.33 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 41.05 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
152 |
37.88 |
+0.55 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 38.29 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elias Salmela |
2011 |
Kempeleen Pyrintö |
|
143 |
38.64 |
+1.31 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 40.70 |
(-2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eelis Illikainen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
119 |
41.09 |
+3.76 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 41.07 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Peuhkuri |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
112 |
41.92 |
+4.59 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 40.95 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matti Leinonen |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
105 |
42.77 |
+5.44 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 42.86 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Otto Havana |
2010 |
Oulun Lohet |
|
101 |
43.39 |
+6.06 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Samuel Piippo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
91 |
44.85 |
+7.52 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 46.19 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eemeli Välitalo |
2010 |
Tornion Uimaseura |
|
90 |
45.06 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niila Moilanen |
2011 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
79 |
47.15 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.54 |
(-7.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aapo Tervo |
2010 |
Oulun Lohet |
|
77 |
47.56 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.33 |
(-16.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Leevi Mannermaa |
2010 |
Tornion Uimaseura |
|
66 |
49.90 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Otto Kyntömaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
63 |
50.74 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 46.19 |
(+4.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Henry Paavola |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
54 |
53.39 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.90 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Joonatan Ryynänen |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38 |
1:00.19 |
+22.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.15 |
(+7.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Veeti Mannermaa |
2012 |
Tornion Uimaseura |
|
24 |
1:10.04 |
+32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lauri Maakanen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
SW 4.4. |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 11 years - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
197 |
34.75 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 34.65 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Rasila |
2009 |
Kempeleen Pyrintö |
|
175 |
36.12 |
+1.37 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.66 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iivari Tihinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
139 |
39.03 |
+4.28 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 38.12 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alvar Mikkola |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
127 |
40.20 |
+5.45 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 40.11 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Otso Mannila |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
125 |
40.41 |
+5.66 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 41.19 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Pulli |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
106 |
42.72 |
+7.97 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 43.58 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aatu Riskilä |
2009 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
102 |
43.22 |
+8.47 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 49.19 |
(-5.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aleksi Kallioinen |
2009 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
93 |
44.58 |
+9.83 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 42.84 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TongWei Qu |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
91 |
44.86 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.54 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
78 |
47.23 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 46.79 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Onni Mattas |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
76 |
47.62 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 44.54 |
(+3.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sakari Vakkala |
2009 |
Oulun Lohet |
|
65 |
50.13 |
+15.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.16 |
(-11.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 12 years - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
299 |
30.26 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 31.04 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
298 |
30.29 |
+0.03 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 30.74 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
284 |
30.78 |
+0.52 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 31.61 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tommi Kangas |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
228 |
33.11 |
+2.85 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 33.36 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
224 |
33.29 |
+3.03 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.27 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julius Hilli |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
205 |
34.31 |
+4.05 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 34.85 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
205 |
34.32 |
+4.06 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 33.87 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kim Salonen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
194 |
34.91 |
+4.65 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.11 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eliel Käkelä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
189 |
35.26 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.74 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
185 |
35.52 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.71 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
Oulun Lohet |
|
183 |
35.61 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.72 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
168 |
36.65 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.35 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
162 |
37.11 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.61 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matias Väänänen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
152 |
37.88 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.12 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lukas Ruonakoski |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
147 |
38.32 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.79 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eemeli Tihinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
138 |
39.12 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.56 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sami Kummu |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
135 |
39.43 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.04 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Okko-Pekka Häkkinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
129 |
40.03 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.00 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
German Voronin |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
124 |
40.49 |
+10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veikka Niku |
2008 |
Kempeleen Pyrintö |
|
118 |
41.26 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.30 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Santeri Kotijärvi |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
112 |
41.92 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 42.82 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Matias Koivuranta |
2008 |
Oulun Lohet |
|
103 |
43.10 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 43.25 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Haukilehto |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 13 years - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
335 |
29.13 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 28.91 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
281 |
30.89 |
+1.76 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 30.95 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
268 |
31.37 |
+2.24 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 33.65 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
261 |
31.66 |
+2.53 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 32.67 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aatu Pesonen |
2007 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
253 |
31.99 |
+2.86 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 34.30 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Henri Heiskanen |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
228 |
33.13 |
+4.00 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.56 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuomo Strömmer |
2007 |
Kempeleen Pyrintö |
|
225 |
33.24 |
+4.11 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.14 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
204 |
34.35 |
+5.22 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 35.59 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niila Viitala |
2007 |
Kemin Uimaseura |
|
156 |
37.59 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 14-16 years - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
486 |
25.73 |
|
|
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 25.19 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Koskela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
452 |
26.37 |
+0.64 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 25.71 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
383 |
27.86 |
+2.13 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 28.54 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Juho Tarvainen |
2004 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
322 |
29.52 |
+3.79 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 30.46 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arttu Kortetjärvi |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
309 |
29.91 |
+4.18 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 29.88 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Men 17 and older - Heat |
|
|
Sponsor: |
Parturi-Kampaamo Jing |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
24.25 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
25.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
26.00 |
|
|
GP-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25.69 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sami Aaltomaa |
1992 |
Oulun Uinti 1906 |
|
617 |
23.77 |
|
|
|
Q |
SM |
|
|
|
Entry time: 23.80 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noa Mäkelä |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
599 |
24.00 |
+0.23 |
|
Q |
SM |
|
|
|
Entry time: 24.26 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
527 |
25.05 |
+1.28 |
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 24.91 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
526 |
25.06 |
+1.29 |
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 24.48 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
518 |
25.20 |
+1.43 |
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 25.28 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
517 |
25.21 |
+1.44 |
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 25.37 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Juho Keränen |
2002 |
Oulun Lohet |
|
497 |
25.54 |
+1.77 |
|
Q |
GP |
|
|
|
Entry time: 26.86 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
470 |
26.03 |
+2.26 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 25.92 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
|
461 |
26.20 |
+2.43 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 25.20 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kalle Turunen |
2001 |
Oulun Lohet |
|
451 |
26.38 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.27 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 3.10.2020 10:46:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-03 13:13:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|