Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 50m Rintauinti Tytöt 7-10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
48.01 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.81 |
|
48.10 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
48.35 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
48.42 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
48.77 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.74 |
|
50.71 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
51.45 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
51.64 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
51.91 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
52.42 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
54.67 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
54.72 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
55.03 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
55.18 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
55.42 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.98 |
|
58.67 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
58.98 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:00.71 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.71 |
|
1:01.40 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vanessa Knutar |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:03.16 |
+15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
DSQ |
|
|
SW7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 18.24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 50m Rintauinti Tytöt 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
+0.79 |
|
42.37 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
|
|
42.90 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
|
|
43.32 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.64 |
|
46.83 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
49.80 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.63 |
|
50.39 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
50.68 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
+0.66 |
|
51.02 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
51.06 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
51.15 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.60 |
|
51.19 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.45 |
|
51.67 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
54.04 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ella Lehtimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
55.48 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
55.76 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
58.15 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
59.75 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
1:02.83 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
DSQ |
|
|
SW7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
DSQ |
|
|
SW7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 18.24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 50m Rintauinti Tytöt 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
+0.78 |
|
40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
41.80 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
45.00 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
46.63 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
46.90 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
47.21 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
+0.72 |
|
48.51 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
49.29 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.86 |
|
54.00 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
54.07 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
54.82 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
57.04 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
57.81 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
DSQ |
|
|
SW7.5 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 18.24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 47, 50m Rintauinti Tytöt 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
36.45 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
37.15 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
37.41 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
39.78 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.78 |
|
40.37 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
40.47 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
40.77 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
|
|
42.35 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
42.65 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
43.53 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
53.59 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.50 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 18.24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 18.24.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|