2022-12-05   03:07:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Skuru Klubbmästerskap

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Resultat
Vår KM
Plats: Nacka Simhall Arrangör: Skuru IK Simning
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020
Gren 19, 4x50m Medley Mixed  - Final
Plac Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
1 Skuru Lag 1 18 Skuru Idrottsklubb 1:56.27
Arvid Hallenborg 2002 AM1902 28.85 28.85
Lukas  Malmström 2003 AF5303 29.88 58.73
Tora Hansson 2002 AW6802 30.53 1:29.26
Emma Lundberg 2005 BR0405 27.01 1:56.27
2 Skuru Lag 5 17 Skuru Idrottsklubb 2:08.57 +12.30
Adrian Ekström 2004 AV6104 0.26 3.24 3.24
Liv Öhrman 2007 BH3407 27.11 30.35
Arvid Nilsson 2003 AG2703 40.19 1:10.54
Isabelle Persson 2004 AC7604 58.03 2:08.57
3 Skuru Lag 2 16 Skuru Idrottsklubb 2:09.10 +12.83
Ted Wiker 2004 AE1304 3.04 3.04
Morten Brattgård 2004 AE8104 26.74 29.78
Elisia Berg 2006 AL4606 35.71 1:05.49
Elsa Bäckström 2004 AU3204 1:03.61 2:09.10
4 Skuru Lag 3 16 Skuru Idrottsklubb 2:16.29 +20.02
Axel Hallenborg 2004 AO5504 32.50 32.50
Albert Sharpe 2008 AL4308 41.85 1:14.35
Ida Edvinsson 2004 AE0804 33.27 1:47.62
Alva Furingsten 2006 AH5806 28.67 2:16.29
5 Skuru Lag 6 17 Skuru Idrottsklubb 2:16.91 +20.64
Siavash Vatani 2003 AP0503 4.76 4.76
Eskil Bränström 2006 AE3506 29.73 34.49
Nicole Wahlström 2005 AN3405 39.55 1:14.04
Julia Rodriguez Räms 2007 AR8407 1:02.87 2:16.91
6 Skuru Lag 4 17 Skuru Idrottsklubb 2:20.95 +24.68
Victor Bäckström 2003 AQ1303 0.10 34.88 34.88
Alexander Lundström-Gars 2007 AS3107 42.55 1:17.43
Linnea Bäckström 2006 AH8806 31.88 1:49.31
Matilda Bergström 2005 AU9605 31.64 2:20.95
7 Skuru Lag 7 15 Skuru Idrottsklubb 2:24.00 +27.73
Mikael Lanestrand 2005 AI7705 0.15 33.83 33.83
Boel Araskog 2007 AH9207 45.35 1:19.18
Viktoria Milic 2008 AT5408 33.43 1:52.61
Philip Hedqvist Göthberg 2007 AP0907 31.39 2:24.00
8 Skuru Lag 9 14 Skuru Idrottsklubb 2:48.14 +51.87
Linnea Björkholm 2008 AD7408 0.15 42.07 42.07
Matteo Lesse 2006 AE4506 44.92 1:26.99
Ellen Ekengren 2008 AZ7608 41.30 2:08.29
Alexander Kvarfordh Andres 2009 AE6509 39.85 2:48.14
9 Skuru Lag 10 13 Skuru Idrottsklubb 3:05.03 +1:08.7
Eric Björkholm 2009 AD2109 46.09 46.09
Sabina Mihalache 2007 BD5607 47.07 1:33.16
Nils Ekengren 2010 AD2510 57.89 2:31.05
Molly McKechnie 2008 BG8808 33.98 3:05.03
10 Skuru Lag 8 13 Skuru Idrottsklubb 3:05.10 +1:08.8
Alexander Lindblom 2007 46.47 46.47
Jennifer Harrvik 2008 BH5608 54.12 1:40.59
Tea Orneman 2008 BG2608 45.89 2:26.48
Anton Rejnwahl 2008 AS0308 38.62 3:05.10
Grenen officiell:  2020-06-13 11:47:58
2020-06-13 11:49:32 Resultathantering: WinGrodan 2.6 Licensierad till: Skuru Idrottsklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner