Resultater for Skuru Klubbmästerskap
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.20 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elin Furingsten |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.97 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.36 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Bäckström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.56 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.03 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.55 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.25 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elisia Berg |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.20 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.98 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.21 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.80 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.64 |
+9.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jennifer Harrvik |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
51.96 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:28:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.19 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.96 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.47 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.40 |
+3.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.73 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siavash Vatani |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.59 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.27 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.50 |
+16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
46.79 |
+20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Xander Nolte |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.62 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
57.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:28:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:14.94 |
|
|
Felaktig tid - officiell tid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:42.16 |
+27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:37.67 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:47.97 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jennifer Harrvik |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:59.27 |
+23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
2:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 08:20:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:39.85 |
+26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:51.77 |
+38.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ture Ståhlberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:54.96 |
+41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:49.80 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:28:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.99 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.67 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.26 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.43 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.33 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.34 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Madeleine Andersson |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
52.51 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.73 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.50 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:28:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.60 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.62 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.30 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.82 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilio Urtoller |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.24 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.15 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.31 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.76 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.00 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:28:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Frisim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:01.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:03.08 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Bäckström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:06.09 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:07.83 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Furingsten |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:08.38 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:08.53 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elisia Berg |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:08.98 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:09.54 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:10.41 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:10.62 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:12.80 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Boel Araskog |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:13.59 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:17.87 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.68 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:25.70 |
+24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:27.75 |
+26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 100m Frisim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:25.60 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.79 |
+6.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.30 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jennifer Harrvik |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Frisim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
57.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
58.86 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
59.44 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
59.60 |
+1.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:13.74 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:15.52 |
+17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilio Urtoller |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:17.19 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.39 |
+34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Frisim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.48 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.73 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:19.05 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:22.68 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Boel Araskog |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:26.29 |
+11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:27.73 |
+13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:28.05 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alice Blomqvist |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.31 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.08 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:35.39 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:36.19 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:39.63 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:47.54 |
+29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:48:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:02.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.44 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:10.05 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.86 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:25.60 |
+23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matteo Lesse |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:32.78 |
+30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:37.20 |
+34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:49:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:35.79 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:38.46 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:49:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
2:01.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:49:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:31.41 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:29:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:29:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Fjärilsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:05.41 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:06.81 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:29:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:29:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
42.48 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
47.87 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sabina Mihalache |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.34 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Madeleine Andersson |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:01.42 |
+26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:29:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.70 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
50.07 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:29:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:30:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Malmström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.67 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.09 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.92 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.06 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ture Ståhlberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
55.84 |
+25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jack Söderström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Stockhaus |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
51.29 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:30:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:13.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.28 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:20.92 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Ryggsim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Molly McKechnie |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:35.75 |
+17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jennifer Harrvik |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:52.47 |
+34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Ekengren |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:30:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:04.14 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:15.50 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Lindblom |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:42.53 |
+39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:30:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.79 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.75 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Bäckström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.04 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.07 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.85 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.42 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elisia Berg |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.44 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.45 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.77 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.47 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.74 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Boel Araskog |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.68 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alice Blomqvist |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.03 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.82 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.40 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.46 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.47 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.87 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Madeleine Andersson |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.75 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.87 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.03 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.24 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.63 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.27 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 08:20:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Nilsson |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.31 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
27.70 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.09 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.18 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Hallenborg |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.47 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eskil Bränström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.30 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.97 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.61 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.48 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anton Stockhaus |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.42 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jack Söderström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.22 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Albin Bjurström |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
43.55 |
+17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ture Ståhlberg |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
46.53 |
+20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Xander Nolte |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siavash Vatani |
2003 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Albert Sharpe |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
41.46 |
+7.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eric Björkholm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Herrar 10 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nils Ekengren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:31:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 12:31:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 4x50m Medley Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Skuru Lag 1 |
18 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
1:56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
|
28.85 |
|
|
|
|
28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
|
29.88 |
|
|
|
|
58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
|
30.53 |
|
|
|
|
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Lundberg |
2005 |
BR0405 |
|
27.01 |
|
|
|
|
1:56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Skuru Lag 5 |
17 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:08.57 |
+12.30 |
|
|
|
|
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
0.26 |
3.24 |
|
|
|
|
3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Öhrman |
2007 |
BH3407 |
|
27.11 |
|
|
|
|
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
|
40.19 |
|
|
|
|
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
|
58.03 |
|
|
|
|
2:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Skuru Lag 2 |
16 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:09.10 |
+12.83 |
|
|
|
|
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
|
3.04 |
|
|
|
|
3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
Morten Brattgård |
2004 |
AE8104 |
|
26.74 |
|
|
|
|
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elisia Berg |
2006 |
AL4606 |
|
35.71 |
|
|
|
|
1:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
|
1:03.61 |
|
|
|
|
2:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Skuru Lag 3 |
16 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:16.29 |
+20.02 |
|
|
|
|
Axel Hallenborg |
2004 |
AO5504 |
|
32.50 |
|
|
|
|
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albert Sharpe |
2008 |
AL4308 |
|
41.85 |
|
|
|
|
1:14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
|
33.27 |
|
|
|
|
1:47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
|
28.67 |
|
|
|
|
2:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Skuru Lag 6 |
17 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:16.91 |
+20.64 |
|
|
|
|
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
|
4.76 |
|
|
|
|
4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
|
29.73 |
|
|
|
|
34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
|
39.55 |
|
|
|
|
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
AR8407 |
|
1:02.87 |
|
|
|
|
2:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Skuru Lag 4 |
17 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:20.95 |
+24.68 |
|
|
|
|
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
0.10 |
34.88 |
|
|
|
|
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Lundström-Gars |
2007 |
AS3107 |
|
42.55 |
|
|
|
|
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
|
31.88 |
|
|
|
|
1:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
|
31.64 |
|
|
|
|
2:20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Skuru Lag 7 |
15 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:24.00 |
+27.73 |
|
|
|
|
Mikael Lanestrand |
2005 |
AI7705 |
0.15 |
33.83 |
|
|
|
|
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
Boel Araskog |
2007 |
AH9207 |
|
45.35 |
|
|
|
|
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktoria Milic |
2008 |
AT5408 |
|
33.43 |
|
|
|
|
1:52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Hedqvist Göthberg |
2007 |
AP0907 |
|
31.39 |
|
|
|
|
2:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Skuru Lag 9 |
14 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
2:48.14 |
+51.87 |
|
|
|
|
Linnea Björkholm |
2008 |
AD7408 |
0.15 |
42.07 |
|
|
|
|
42.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matteo Lesse |
2006 |
AE4506 |
|
44.92 |
|
|
|
|
1:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Ekengren |
2008 |
AZ7608 |
|
41.30 |
|
|
|
|
2:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
AE6509 |
|
39.85 |
|
|
|
|
2:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Skuru Lag 10 |
13 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
3:05.03 |
+1:08.7 |
|
|
|
|
Eric Björkholm |
2009 |
AD2109 |
|
46.09 |
|
|
|
|
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sabina Mihalache |
2007 |
BD5607 |
|
47.07 |
|
|
|
|
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nils Ekengren |
2010 |
AD2510 |
|
57.89 |
|
|
|
|
2:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Molly McKechnie |
2008 |
BG8808 |
|
33.98 |
|
|
|
|
3:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Skuru Lag 8 |
13 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
3:05.10 |
+1:08.8 |
|
|
|
|
Alexander Lindblom |
2007 |
|
|
46.47 |
|
|
|
|
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jennifer Harrvik |
2008 |
BH5608 |
|
54.12 |
|
|
|
|
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tea Orneman |
2008 |
BG2608 |
|
45.89 |
|
|
|
|
2:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
Anton Rejnwahl |
2008 |
AS0308 |
|
38.62 |
|
|
|
|
3:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 11:47:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-13 11:49:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|