Results for SydCup 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunday Morning
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kløvermarkhallen |
Organizer: |
Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 29, 2021 to Oct 31, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Frisvømning Herrer Gruppe 1 - Indledende |
|
|
SydCup |
22.64 |
|
|
Carsten Dehmlow |
1977 |
Hamburg/Germany (GER) |
Haderslev (DEN) |
01-01-2004 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Petersen |
2002 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.69 |
609 |
23.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niek Heethaar |
1999 |
DWK |
+0.71 |
597 |
23.93 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pieter Wisse |
2004 |
PSV |
+0.76 |
568 |
24.34 |
+0.56 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Voortman |
1999 |
DWK |
+0.64 |
551 |
24.58 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maik Huser |
1999 |
ZPC Hoogeveen |
+0.77 |
532 |
24.88 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Koen Vissers |
2004 |
PSV |
+0.81 |
511 |
25.21 |
+1.43 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Darryl Lubbinge |
1997 |
ZPC Hoogeveen |
+0.70 |
501 |
25.38 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joas Groeneveld |
2001 |
DWK |
+0.67 |
496 |
25.46 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Taco Hengstman |
2003 |
ZPC Hoogeveen |
+0.75 |
475 |
25.83 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kasper Christiansen |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.69 |
469 |
25.93 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Raphael Mennen |
2001 |
DWK |
+0.68 |
456 |
26.19 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Justin Steenkamp |
2004 |
PSV |
+0.70 |
440 |
26.50 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonathan Bos |
1998 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.72 |
397 |
27.42 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Daniel Hornsá |
2004 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.81 |
394 |
27.48 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teun Essen |
2004 |
DWK |
+0.76 |
387 |
27.65 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mannan Handa |
2004 |
PSV |
+0.65 |
365 |
28.19 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31-10-2021 12:34:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Frisvømning Herrer Gruppe 2 - Indledende |
|
|
SydCup |
22.64 |
|
|
Carsten Dehmlow |
1977 |
Hamburg/Germany (GER) |
Haderslev (DEN) |
01-01-2004 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiamo Veen |
2006 |
ZPC Hoogeveen |
+0.86 |
461 |
26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathias Gramstrup Madsen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.70 |
449 |
26.32 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ruben Westerneng |
2006 |
ZPC Hoogeveen |
+0.73 |
446 |
26.38 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luc Kerpels |
2005 |
ZPC Hoogeveen |
+0.75 |
413 |
27.05 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivier Wilbers |
2006 |
ZPC Hoogeveen |
+0.81 |
411 |
27.10 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cai Mink |
2006 |
ZPC Hoogeveen |
+0.78 |
405 |
27.24 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andreas Bahnsen |
2005 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.66 |
402 |
27.31 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tobias Holt |
2006 |
Svømmeklubben Grindsted |
+0.82 |
343 |
28.78 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Hansen Hobolth |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.67 |
339 |
28.91 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laurits Holm |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.72 |
338 |
28.94 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zsolt Bokor |
2006 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.73 |
323 |
29.37 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
+0.77 |
304 |
29.97 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Simon Juel |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
255 |
31.77 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31-10-2021 12:34:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Frisvømning Herrer Gruppe 3 - Indledende |
|
|
SydCup |
22.64 |
|
|
Carsten Dehmlow |
1977 |
Hamburg/Germany (GER) |
Haderslev (DEN) |
01-01-2004 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Ernst |
2008 |
Flensburger Schwimmklub v. 19 |
+0.70 |
462 |
26.07 |
|
|
|
QB |
|
|
|
|
|
2 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
+0.67 |
456 |
26.19 |
+0.12 |
|
QB |
|
|
|
|
|
3 |
|
Jordey Thole |
2007 |
ZPC Hoogeveen |
+0.73 |
362 |
28.28 |
+2.21 |
|
QB |
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Zuurman |
2007 |
ZPC Hoogeveen |
+0.87 |
338 |
28.94 |
+2.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
5 |
|
Nikolaj Kobbernagel |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.78 |
334 |
29.04 |
+2.97 |
|
QB |
|
|
|
|
|
6 |
|
Johannes Due Jessen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.80 |
332 |
29.09 |
+3.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
7 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
+0.71 |
330 |
29.16 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ulrik Stark |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.69 |
311 |
29.73 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Adrian Vaarning |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.72 |
309 |
29.79 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Otto Milther |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.78 |
309 |
29.80 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ádám Czibere |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.69 |
308 |
29.84 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
+0.79 |
284 |
30.64 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bertram Poser Jensen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.89 |
257 |
31.70 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Malthe Skovshoved |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.72 |
235 |
32.64 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kasper O. Jensen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.80 |
230 |
32.90 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Chrisopher Bonde Deeskamp |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.73 |
217 |
33.51 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Kristian Lauridsen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.74 |
190 |
35.05 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oliver Lund Gotfredsen |
2008 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.90 |
185 |
35.37 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Villas L. Bock |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31-10-2021 12:34:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 36, 50m Frisvømning Herrer Gruppe 4 - Indledende |
|
|
SydCup |
22.64 |
|
|
Carsten Dehmlow |
1977 |
Hamburg/Germany (GER) |
Haderslev (DEN) |
01-01-2004 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eskild Meyer |
2009 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.93 |
226 |
33.06 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonathan R. S. Pedersen |
2011 |
H2Odense |
+0.82 |
179 |
35.74 |
+2.68 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Rugholm |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
179 |
35.75 |
+2.69 |
|
- |
|
|
|
|
|
4 |
|
Vitus Stæhr Bentsen |
2012 |
H2Odense |
+0.66 |
157 |
37.32 |
+4.26 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Adam Kerner |
2009 |
Flensburger Schwimmklub v. 19 |
+0.82 |
154 |
37.56 |
+4.50 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Magnus Dalsgaard |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.74 |
151 |
37.81 |
+4.75 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Asger Juel |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.87 |
141 |
38.69 |
+5.63 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Carl Trebbien |
2011 |
H2Odense |
+0.72 |
118 |
41.05 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nikolaj Skou Larsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.71 |
91 |
44.71 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Milo Vinter-Bjerg |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
+0.77 |
83 |
46.05 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Constantin Kaiser |
2011 |
Flensburger Schwimmklub v. 19 |
+0.75 |
80 |
46.73 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Hugo Rixen |
2011 |
Vejle Svømmeklub |
|
55 |
52.77 |
+19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maxim Kerner |
2010 |
Flensburger Schwimmklub v. 19 |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
|
|
False start |
|
|
|
|
- |
|
Anes Ramadani |
2011 |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
False start |
|
|
|
|
- |
|
Jesse Berk |
2009 |
Flensburger Schwimmklub v. 19 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31-10-2021 12:34:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-31 13:29:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Haderslev Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|