Resultat för Kronborg Open 2020
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Resultat Løb 114 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Kronborg Open 2020 | Udskriftsdato | 07 marts 2020 | |||
Stævne by | Helsingør | Udskriftstidspunkt | 14:28 | |||
Arrangør | Helsingør Svømmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 06 marts 2020 |
Løb 114, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2007 |
Sponsor: Miss Bagel |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Caroline Haugland | 2007 | 577 | 35.98 | 1:17.03 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:18.59 | |||||||||
2 | Mina Medhaug Rossebø | 2006 | 548 | 37.22 | 1:18.35 | |||||
Karmøy Svømmeklubb | 1:17.08 | |||||||||
3 | Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | 488 | 37.92 | 1:21.45 | |||||
Solrød Svømmeklub | 1:19.81 | |||||||||
4 | Mikkeline Steen Stokkebro | 2007 | 477 | 38.35 | 1:22.07 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:20.13 | |||||||||
5 | Caroline Rygaard Hansen | 2006 | 473 | 39.31 | 1:22.27 | |||||
Solrød Svømmeklub | 1:20.20 | |||||||||
6 | Sofie Anker Nielsen | 2006 | 472 | 38.98 | 1:22.35 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:21.60 | |||||||||
7 | Emily Reuter | 2006 | 472 | 39.04 | 1:22.36 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:19.97 | |||||||||
8 | Maya Amstrup Riis | 2007 | 467 | 38.96 | 1:22.62 | |||||
Vest-Brøndby | 1:22.08 | |||||||||
9 | Vicky Luc | 2007 | 461 | 37.85 | 1:22.97 | |||||
Kristianstads SLS | 1:22.65 | |||||||||
10 | Ea Lund Havgaard | 2007 | 460 | 40.09 | 1:23.03 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:22.98 | |||||||||
11 | Sofia Yuwei Zhang | 2006 | 459 | 39.35 | 1:23.10 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:21.25 | |||||||||
12 | Julie Philip | 2007 | 457 | 38.92 | 1:23.24 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:19.72 | |||||||||
13 | Alice Gulin | 2006 | 452 | 38.14 | 1:23.56 | |||||
Kristianstads SLS | 1:20.84 | |||||||||
14 | Nina Katrine N. Nissen | 2006 | 448 | 40.17 | 1:23.75 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:22.21 | |||||||||
15 | Mathilde Severs | 2006 | 445 | 39.52 | 1:23.99 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:17.76 | |||||||||
16 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | 439 | 39.58 | 1:24.33 | |||||
Vallensbæk IF af 1939 | 1:18.64 | |||||||||
17 | Annette Toft | 2006 | 436 | 38.86 | 1:24.52 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:22.16 | |||||||||
18 | Mathilde Johansen | 2007 | 430 | 40.79 | 1:24.90 | |||||
Glostrup Svømme Klub | 1:22.71 | |||||||||
19 | Agnete Boelt | 2006 | 430 | 40.63 | 1:24.96 | |||||
Sigma Swim Allerød | 1:23.28 | |||||||||
20 | Maja Jensen | 2006 | 423 | 39.71 | 1:25.42 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:23.40 | |||||||||
21 | Marie Elster | 2006 | 418 | 40.47 | 1:25.74 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:24.32 | |||||||||
22 | Malouca Laura Bruun | 2007 | 417 | 39.50 | 1:25.83 | |||||
Glostrup Svømme Klub | 1:24.40 | |||||||||
23 | Astrid Nørgaard | 2007 | 414 | 38.79 | 1:26.01 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 1:23.38 | |||||||||
24 | Johanna Rasmussen | 2006 | 403 | 41.27 | 1:26.78 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:25.00 | |||||||||
25 | Victoria Wiingaard | 2006 | 395 | 41.33 | 1:27.40 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:27.53 | |||||||||
26 | Johanne Jensen-Mattebjerg | 2006 | 392 | 41.80 | 1:27.61 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:26.97 | |||||||||
27 | Andrea Søeborg | 2006 | 387 | 41.87 | 1:27.95 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:24.61 | |||||||||
28 | Charlotte Dreyer Riis | 2006 | 384 | 42.67 | 1:28.16 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:28.04 | |||||||||
29 | Amanda Blomkvist | 2007 | 384 | 41.64 | 1:28.20 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:23.48 | |||||||||
30 | Helena Honore | 2007 | 384 | 41.55 | 1:28.23 | |||||
Herlev Svømning | 1:28.51 | |||||||||
31 | Emma Maric | 2007 | 381 | 41.72 | 1:28.41 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:26.12 | |||||||||
32 | Astamaja Rought | 2006 | 376 | 41.93 | 1:28.85 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:25.92 | |||||||||
33 | Sara Kaarup Andersen | 2006 | 375 | 42.60 | 1:28.86 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:25.86 | |||||||||
34 | Selma Thomsen Lind | 2007 | 371 | 41.68 | 1:29.19 | |||||
Farum Svømmeklub | 1:27.26 | |||||||||
35 | Ellen Simoni Alfast | 2006 | 367 | 42.13 | 1:29.55 | |||||
Herlev Svømning | 1:23.62 | |||||||||
36 | Frederikke Fisker Jensen | 2006 | 364 | 42.14 | 1:29.74 | |||||
Herlev Svømning | 1:28.39 | |||||||||
37 | Lisa Harde | 2006 | 360 | 42.60 | 1:30.12 | |||||
Simklubben Ran | 1:33.15 | |||||||||
38 | Lucca Kanstrup-Clausen | 2006 | 357 | 42.27 | 1:30.37 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:27.81 | |||||||||
39 | Juliane Sarauw Lundsgaard | 2006 | 355 | 42.46 | 1:30.55 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:23.70 | |||||||||
40 | Silje Mathiasen | 2006 | 353 | 42.49 | 1:30.74 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:26.97 | |||||||||
41 | Ana Corluka | 2006 | 348 | 40.51 | 1:31.15 | |||||
Kristianstads SLS | 1:28.27 | |||||||||
42 | Freja Rosenlund Menné | 2007 | 338 | 43.71 | 1:32.01 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:46.67 | |||||||||
43 | Silvia Martinsen | 2007 | 334 | 44.09 | 1:32.35 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:29.37 | |||||||||
44 | Sofija Rønne | 2006 | 327 | 44.20 | 1:33.02 | |||||
Herlev Svømning | 1:33.84 | |||||||||
45 | Røskva Rosenbohm | 2007 | 325 | 43.84 | 1:33.21 | |||||
Sigma Swim Birkerød | 1:31.38 | |||||||||
46 | Tova Jönsson | 2007 | 324 | 43.71 | 1:33.28 | |||||
Simklubben Ran | 1:35.54 | |||||||||
47 | Sofie Lind | 2006 | 324 | 44.29 | 1:33.31 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:29.27 | |||||||||
48 | Kamilla Elisabeth Thorsen | 2007 | 321 | 43.75 | 1:33.59 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:38.40 | |||||||||
49 | Anna Bay-Jensen | 2006 | 321 | 45.06 | 1:33.63 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:35.17 | |||||||||
50 | Aya Malling | 2006 | 321 | 43.71 | 1:33.64 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:31.87 | |||||||||
51 | Sofie Kofoed Gjedsted | 2006 | 320 | 43.68 | 1:33.75 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:34.26 | |||||||||
52 | Vilda Berg | 2007 | 318 | 44.85 | 1:33.92 | |||||
Simklubben Lödde | 1:39.81 | |||||||||
53 | Ida Celine Sangstad Holst | 2007 | 316 | 44.30 | 1:34.09 | |||||
Glostrup Svømme Klub | 1:34.51 | |||||||||
54 | Caroline Hansen | 2007 | 314 | 44.54 | 1:34.28 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:30.73 | |||||||||
55 | Anna Piao Bergendorff | 2007 | 308 | 44.10 | 1:34.91 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:35.52 | |||||||||
56 | Caroline Søe Jepsen | 2007 | 308 | 45.87 | 1:34.96 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:41.24 | |||||||||
57 | Alma Lind Babin | 2006 | 307 | 44.20 | 1:35.03 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:36.36 | |||||||||
58 | Alexandra Engström | 2006 | 299 | 45.71 | 1:35.85 | |||||
Simklubben Ran | 1:37.60 | |||||||||
59 | Caroline Bjerre | 2007 | 293 | 44.11 | 1:36.55 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:32.49 | |||||||||
60 | Vigga Jacoby | 2007 | 291 | 45.35 | 1:36.72 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:36.69 | |||||||||
61 | Natasja Boesgaard | 2007 | 286 | 45.93 | 1:37.30 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 1:32.76 | |||||||||
62 | Helene Friis Fanø | 2007 | 278 | 44.89 | 1:38.19 | |||||
Farum Svømmeklub | 2:08.54 | |||||||||
63 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | 278 | 47.53 | 1:38.25 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:35.56 | |||||||||
64 | Sally Emilie Bill | 2007 | 277 | 44.16 | 1:38.27 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:42.76 | |||||||||
65 | Lily Thomsen | 2007 | 276 | 46.03 | 1:38.42 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:37.71 | |||||||||
66 | Julia Vincentz | 2007 | 271 | 45.94 | 1:39.00 | |||||
Roskilde Svømning | 1:46.80 | |||||||||
67 | Alberte Berner Mikkelsen | 2006 | 271 | 44.92 | 1:39.02 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:40.72 | |||||||||
68 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | 267 | 47.94 | 1:39.48 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:35.96 | |||||||||
69 | Cecilie Rud | 2006 | 264 | 47.19 | 1:39.87 | |||||
Sigma Swim Allerød | 1:39.27 | |||||||||
70 | Elin Adler | 2006 | 263 | 46.34 | 1:40.03 | |||||
Kristianstads SLS | 1:39.51 | |||||||||
71 | Julia Palm | 2006 | 262 | 46.92 | 1:40.18 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:40.22 | |||||||||
72 | Wilma Sonesson | 2007 | 261 | 46.98 | 1:40.34 | |||||
Simklubben Ran | 1:42.82 | |||||||||
73 | Emma Kestenholz | 2007 | 257 | 45.30 | 1:40.81 | |||||
Svømmeklubben MK 31 | 1:39.60 | |||||||||
74 | Molly E. Schmidt-Nielsen | 2007 | 247 | 48.09 | 1:42.21 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:45.54 | |||||||||
75 | Hannah Bjørneboe | 2007 | 243 | 48.72 | 1:42.72 | |||||
Vest-Brøndby | 1:42.64 | |||||||||
76 | Elin Malmgren | 2007 | 237 | 48.95 | 1:43.61 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:46.63 | |||||||||
77 | Thowe Eliasson | 2006 | 227 | 48.86 | 1:45.01 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:40.41 | |||||||||
78 | Lowa Persson | 2007 | 215 | 50.39 | 1:46.95 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:44.21 | |||||||||
79 | Olivia Barfoed | 2007 | 213 | 50.96 | 1:47.26 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:45.44 | |||||||||
80 | Milena B Bonde | 2006 | 183 | 52.86 | 1:52.81 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:50.86 | |||||||||
81 | Viktoria Illemann | 2007 | 173 | 54.07 | 1:54.97 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:15.89 | |||||||||
82 | Maja Antonsson | 2007 | 170 | 53.44 | 1:55.68 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:56.78 | |||||||||
83 | Augusta Anemone Friis | 2006 | 161 | 55.08 | 1:57.73 | |||||
Roskilde Svømning | 1:54.07 | |||||||||
84 | Amalie Riis | 2007 | 155 | 55.80 | 1:59.20 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:56.54 | |||||||||
Løb 114, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2020 |
Sponsor: Miss Bagel |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Angela Bang Svendsen | 2008 | 426 | 40.03 | 1:25.18 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:25.09 | |||||||||
2 | Wilma Adelhardt Madsen | 2008 | 416 | 41.86 | 1:25.85 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:25.40 | |||||||||
3 | Alma Sofie A. Bløcher | 2008 | 402 | 41.94 | 1:26.84 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:23.80 | |||||||||
4 | Silje Juul Kjeldsen | 2008 | 382 | 40.55 | 1:28.38 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:27.25 | |||||||||
5 | Asta Hänel Christensen | 2008 | 374 | 41.77 | 1:28.97 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:32.75 | |||||||||
6 | Wilma Berg | 2008 | 327 | 43.55 | 1:33.01 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:32.62 | |||||||||
7 | Ella Stensgaard | 2008 | 324 | 44.21 | 1:33.35 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:31.25 | |||||||||
8 | Wilma E L Raagefelt | 2008 | 308 | 45.54 | 1:34.91 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:38.36 | |||||||||
9 | Katrine Beenfeldt Weber | 2008 | 306 | 44.66 | 1:35.13 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:39.05 | |||||||||
10 | Ellen Textor-Broch | 2009 | 305 | 45.46 | 1:35.25 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:34.76 | |||||||||
11 | Sophia Zøllner | 2008 | 303 | 47.33 | 1:35.41 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:43.83 | |||||||||
12 | Freja Kobbernagel | 2008 | 302 | 44.86 | 1:35.52 | |||||
Vest-Brøndby | 1:33.42 | |||||||||
13 | Ida Mathiesen | 2008 | 301 | 45.32 | 1:35.59 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:40.64 | |||||||||
14 | Christiane Dreyer Riis | 2009 | 297 | 45.73 | 1:36.10 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:34.82 | |||||||||
15 | Anna Sofie Skov | 2008 | 293 | 44.47 | 1:36.51 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:35.75 | |||||||||
16 | Sally Anna Usinger | 2008 | 287 | 47.19 | 1:37.11 | |||||
Vest-Brøndby | 1:42.22 | |||||||||
17 | Amilia Peick-Kristensen | 2008 | 284 | 47.14 | 1:37.47 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:44.75 | |||||||||
18 | Caroline Toftelund Larsen | 2008 | 281 | 46.69 | 1:37.80 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:41.01 | |||||||||
19 | Kamille Drejer Mikkelsen | 2009 | 272 | 46.97 | 1:38.92 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:36.74 | |||||||||
20 | Naja-Amalie Hallengreen | 2008 | 271 | 46.04 | 1:39.02 | |||||
Slagelse Svømmeklub | 1:35.55 | |||||||||
21 | Caroline Madsen | 2008 | 266 | 46.10 | 1:39.66 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:39.06 | |||||||||
22 | Alvilda Højberg | 2008 | 256 | 48.46 | 1:40.95 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:46.25 | |||||||||
23 | Luka Revitz | 2008 | 256 | 47.87 | 1:40.98 | |||||
Vest-Brøndby | 1:33.92 | |||||||||
24 | Alice Zsigri Dyndgaard | 2009 | 254 | 46.74 | 1:41.14 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:42.24 | |||||||||
25 | Amelia Eriksen | 2008 | 249 | 50.07 | 1:41.91 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 1:44.56 | |||||||||
26 | Laura Emilie Hoegh | 2008 | 248 | 49.02 | 1:42.01 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:39.24 | |||||||||
27 | Josephine S. Christensen | 2009 | 246 | 48.53 | 1:42.29 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:40.72 | |||||||||
28 | Sarah Hjulgaard Eriksen | 2008 | 241 | 46.57 | 1:42.93 | |||||
Roskilde Svømning | ||||||||||
29 | Vigga Jørgensen | 2008 | 240 | 49.30 | 1:43.07 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:44.36 | |||||||||
30 | Eva de Maeyer | 2009 | 231 | 48.19 | 1:44.47 | |||||
Roskilde Svømning | 1:43.16 | |||||||||
31 | Nicoline Svingel | 2008 | 229 | 49.78 | 1:44.72 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 1:46.53 | |||||||||
32 | Mindalin Sjöholm | 2008 | 224 | 50.91 | 1:45.48 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:51.17 | |||||||||
33 | Sofie Ross | 2008 | 220 | 50.97 | 1:46.12 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:45.61 | |||||||||
34 | Galina Duric | 2008 | 213 | 49.45 | 1:47.29 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:48.34 | |||||||||
35 | Laura Sandgreen | 2008 | 208 | 48.75 | 1:48.18 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:50.33 | |||||||||
36 | Cirkeline Feldt-Sørensen | 2010 | 199 | 53.78 | 1:49.68 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 2:02.74 | |||||||||
37 | Isabelle Nielsen | 2009 | 195 | 52.31 | 1:50.56 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:50.54 | |||||||||
38 | Thilde Ethelberg | 2009 | 192 | 52.87 | 1:51.01 | |||||
Helsingør Svømmeklub | 2:39.32 | |||||||||
39 | Marie Borregaard Nielsen | 2008 | 189 | 52.61 | 1:51.57 | |||||
Frederikssund Svømmeklub | 1:53.93 | |||||||||
40 | Frederikke M. Rasmussen | 2008 | 185 | 52.84 | 1:52.36 | |||||
Vest-Brøndby | 1:51.85 | |||||||||
41 | Andrea Frederiksen | 2008 | 184 | 53.68 | 1:52.70 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:02.58 | |||||||||
42 | Amalie Olsen | 2008 | 182 | 52.66 | 1:52.96 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 1:55.66 | |||||||||
43 | Maria Holstein Arnesen | 2010 | 180 | 53.95 | 1:53.38 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:52.64 | |||||||||
44 | Emmy Ekvall | 2009 | 180 | 54.15 | 1:53.39 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:59.05 | |||||||||
45 | Patricia Pavlovic | 2008 | 176 | 52.49 | 1:54.39 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:52.49 | |||||||||
46 | Luna Blanka A. Bløcher | 2009 | 174 | 57.13 | 1:54.82 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:54.66 | |||||||||
47 | Thilde Gammelvind | 2008 | 173 | 54.27 | 1:54.92 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:52.78 | |||||||||
48 | Lidia Beyarslan | 2008 | 173 | 54.22 | 1:55.00 | |||||
Roskilde Svømning | 1:51.37 | |||||||||
49 | Emilia Hartvigsen | 2010 | 173 | 56.70 | 1:55.06 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 2:00.73 | |||||||||
50 | Marie Lund Bro | 2008 | 171 | 53.99 | 1:55.32 | |||||
Roskilde Svømning | 1:53.22 | |||||||||
51 | Andrea Lage | 2009 | 170 | 57.04 | 1:55.59 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 1:58.68 | |||||||||
52 | Mia Maric | 2009 | 160 | 55.51 | 1:57.96 | |||||
Landskrona Simsällskap | 2:01.64 | |||||||||
53 | Lisen Burnesson | 2008 | 159 | 55.74 | 1:58.26 | |||||
Landskrona Simsällskap | 1:56.95 | |||||||||
54 | Freya Ploug Mattson | 2009 | 159 | 55.53 | 1:58.28 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 2:18.35 | |||||||||
55 | Sara Ljusheva | 2009 | 154 | 57.82 | 1:59.58 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:57.00 | |||||||||
56 | Amanda Hartvigsen | 2010 | 152 | 56.72 | 1:59.93 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 2:03.04 | |||||||||
57 | Rosa Marie Sandgaard | 2010 | 152 | 57.97 | 1:59.94 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:57.12 | |||||||||
58 | Ellen Fenger | 2009 | 151 | 57.59 | 2:00.25 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
59 | Liva Holst Klarskov | 2009 | 148 | 57.11 | 2:01.00 | |||||
Roskilde Svømning | 2:03.82 | |||||||||
60 | Karoline Hauch | 2009 | 145 | 58.33 | 2:02.02 | |||||
Roskilde Svømning | 1:56.19 | |||||||||
61 | Sophia Arboe Marthedal | 2010 | 145 | 1:00.25 | 2:02.03 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
62 | Mathilde Søgaard | 2008 | 143 | 56.05 | 2:02.57 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:10.95 | |||||||||
63 | Ella Lindum Andersen | 2010 | 141 | 1:00.02 | 2:02.97 | |||||
Lyngby Svømmeklub | ||||||||||
64 | Celina Buhl-Madsen | 2008 | 139 | 57.98 | 2:03.60 | |||||
Roskilde Svømning | 2:17.70 | |||||||||
65 | Silla Peick-Kristensen | 2010 | 139 | 1:01.24 | 2:03.63 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 2:11.86 | |||||||||
66 | Isabella B Bonde | 2008 | 131 | 58.87 | 2:06.22 | |||||
Hvidovre Svømme Klub | 2:04.60 | |||||||||
67 | Alva Eskilsson | 2010 | 126 | 1:01.73 | 2:07.66 | |||||
Landskrona Simsällskap | ||||||||||
68 | Isabella Hansen | 2010 | 122 | 1:00.01 | 2:09.06 | |||||
Landskrona Simsällskap | 2:07.27 | |||||||||
69 | Astrid Wagner | 2008 | 119 | 1:00.79 | 2:10.06 | |||||
Landskrona Simsällskap | 2:06.14 | |||||||||
70 | Rut Nilsson | 2009 | 116 | 1:02.34 | 2:11.47 | |||||
Landskrona Simsällskap | 2:16.80 | |||||||||
71 | Marie Meier Vestermann | 2008 | 115 | 1:01.32 | 2:11.77 | |||||
Roskilde Svømning | 2:08.62 | |||||||||
72 | Alba Gotfred-Hansen | 2009 | 100 | 1:07.12 | 2:17.71 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | ||||||||||
73 | Chili Bruun Larsen | 2008 | 94 | 1:07.77 | 2:20.86 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:14.19 | |||||||||
74 | Nicoline Boesgaard | 2009 | 92 | 1:06.43 | 2:21.69 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:19.74 | |||||||||
75 | Emma Biering-Sørensen | 2009 | 90 | 1:06.92 | 2:23.08 | |||||
Hovedstadens Svømmeklub | 2:22.43 | |||||||||
76 | Emma Druj Rasmussen | 2009 | 64 | 1:14.83 | 2:39.96 | |||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:44.95 | |||||||||
- | Elvera Teilmann | 2011 | DNS | |||||||
Lyngby Svømmeklub | 2:30.64 | |||||||||
- | Rosa Nørgaard | 2010 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Frederiksværk Svømmeklub | 2:26.22 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 07 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:28 |