2022-12-05   02:34:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Winter Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Winter Games-kilpailut
Place: Organizer: VUS-VSS
Pool: 50m Competition Date: Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020
Event 8, 200m Vapaauinti Miehet 11 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Konstantinos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.69 2:43.18
50m: 34.82
100m: 1:17.41
(42.59)
150m: 2:01.01
(43.60)
200m: 2:43.18
(42.17)
2 Anton Qvisén 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.81 3:12.01 +28.83
50m: 42.05
100m: 1:30.89
(48.84)
150m: 2:22.89
(52.00)
200m: 3:12.01
(49.12)
3 Michail Angelos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.89 3:13.94 +30.76
50m: 43.31
100m: 1:34.87
(51.56)
150m: 2:28.22
(53.35)
200m: 3:13.94
(45.72)
4 Sylvester Pihlaja 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.79 3:42.97 +59.79
50m: 46.36
100m: 1:44.26
(57.90)
150m: 2:45.12
(1:00.86)
200m: 3:42.97
(57.85)
5 Tatu Korpi-Halkola 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.96 3:52.10 +1:08.92
50m: 48.99
100m: 1:50.38
(1:01.39)
150m: 2:53.00
(1:02.62)
200m: 3:52.10
(59.10)
- Topi Lehtinen 2009 Kankaanpään Uimarit +0.84 DSQ 4.4
Event official at: 08/02/2020 16.52.37
Event 8, 200m Vapaauinti Miehet 12-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Pietari Puutio 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.90 2:11.45
50m: 30.93
100m: 1:03.99
(33.06)
150m: 1:38.87
(34.88)
200m: 2:11.45
(32.58)
2 Salomo Pihlaja 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.81 2:17.15 +5.70
50m: 29.83
100m: 1:04.43
(34.60)
150m: 1:41.38
(36.95)
200m: 2:17.15
(35.77)
3 Ville Ikola 2005 Kokkolan Uimaseura +0.81 2:22.78 +11.33
50m: 32.37
100m: 1:09.89
(37.52)
150m: 1:47.44
(37.55)
200m: 2:22.78
(35.34)
4 Konsta Joensuu 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.77 2:24.45 +13.00
50m: 33.93
100m: 1:10.89
(36.96)
150m: 1:47.99
(37.10)
200m: 2:24.45
(36.46)
5 Joel Jokiaho 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.91 2:27.24 +15.79
50m: 33.53
100m: 1:11.16
(37.63)
150m: 1:49.65
(38.49)
200m: 2:27.24
(37.59)
6 Erik Kotanen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.69 2:30.42 +18.97
50m: 34.98
100m: 1:14.84
(39.86)
150m: 1:54.37
(39.53)
200m: 2:30.42
(36.05)
7 Matias Pikkala 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.69 2:31.19 +19.74
50m: 34.71
100m: 1:14.60
(39.89)
150m: 1:54.56
(39.96)
200m: 2:31.19
(36.63)
8 Roy Nukala 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.69 2:34.47 +23.02
50m: 34.37
100m: 1:12.97
(38.60)
150m: 1:53.72
(40.75)
200m: 2:34.47
(40.75)
9 Alex Koskela 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.78 2:41.73 +30.28
50m: 36.41
100m: 1:16.59
(40.18)
150m: 1:59.87
(43.28)
200m: 2:41.73
(41.86)
10 Eskil Halmelinna 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.75 2:42.46 +31.01
50m: 37.99
100m: 1:19.87
(41.88)
150m: 2:02.82
(42.95)
200m: 2:42.46
(39.64)
11 Linus Vuollet 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.73 2:56.87 +45.42
50m: 35.29
100m: 1:19.99
(44.70)
150m: 2:09.45
(49.46)
200m: 2:56.87
(47.42)
12 Topias Myllykoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.73 3:04.39 +52.94
50m: 38.76
100m: 1:27.40
(48.64)
150m: 2:17.83
(50.43)
200m: 3:04.39
(46.56)
13 Arvid Karl Martin Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.82 3:04.64 +53.19
50m: 43.07
100m: 1:33.53
(50.46)
150m: 2:20.45
(46.92)
200m: 3:04.64
(44.19)
14 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:11.90 +1:00.45
50m: 42.95
100m: 1:33.51
(50.56)
150m: 2:23.20
(49.69)
200m: 3:11.90
(48.70)
15 Olli Korvakangas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.91 3:13.98 +1:02.53
50m: 45.11
100m: 1:36.11
(51.00)
150m: 2:28.32
(52.21)
200m: 3:13.98
(45.66)
16 Juho Räikkälä 2007 Kankaanpään Uimarit +0.75 3:15.67 +1:04.22
50m: 42.45
100m: 1:33.46
(51.01)
150m: 2:25.48
(52.02)
200m: 3:15.67
(50.19)
- Adam Björkstrand 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.83 DSQ 4.4
Event official at: 08/02/2020 16.52.37
Event 8, 200m Vapaauinti Miehet Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Alex Lydman 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.73 2:03.84
50m: 27.92
100m: 58.66
(30.74)
150m: 1:31.58
(32.92)
200m: 2:03.84
(32.26)
2 Nader Khalili 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.96 2:04.81 +0.97
50m: 28.52
100m: 1:00.02
(31.50)
150m: 1:32.97
(32.95)
200m: 2:04.81
(31.84)
3 Simon Ravals 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.80 2:08.24 +4.40
50m: 29.11
100m: 1:02.06
(32.95)
150m: 1:35.35
(33.29)
200m: 2:08.24
(32.89)
4 Teemu Oksakari 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.67 2:08.76 +4.92
50m: 29.44
100m: 1:01.81
(32.37)
150m: 1:35.53
(33.72)
200m: 2:08.76
(33.23)
5 Antti Korri 1992 Kokkolan Uimaseura +0.90 2:10.96 +7.12
50m: 30.85
100m: 1:04.36
(33.51)
150m: 1:37.80
(33.44)
200m: 2:10.96
(33.16)
Event official at: 08/02/2020 16.52.37
2020-02-08 16.52.56 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner