Results for Viking Line - uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Breaststroke Men 14 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
|
3:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.67 |
|
3:07.25 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alex Mukkulainen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.78 |
|
3:11.26 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
|
3:17.10 |
+13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Max Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.85 |
|
3:19.73 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.83 |
|
3:38.63 |
+35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilmari Kunttu |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.96 |
|
3:48.99 |
+45.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ismail Fedulin |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.81 |
|
3:51.28 |
+47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Henri Porma |
2006 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.88 |
|
3:53.19 |
+49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eetu Lahtinen |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.86 |
|
4:25.33 |
+1:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 17.03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m Breaststroke Men 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
+0.62 |
|
2:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemil Kankare |
2003 |
Åbo Simklubb |
+0.75 |
|
2:45.72 |
+28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Santeri Ahinko |
2004 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.83 |
|
2:49.32 |
+31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.71 |
|
2:49.33 |
+31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nardi Orenshtein |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
|
2:53.52 |
+36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mio Heinola |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
+0.58 |
|
2:58.59 |
+41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tommi Kahlos |
1978 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.82 |
|
3:06.98 |
+49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oliver Jokinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.77 |
|
3:48.10 |
+1:30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 17.03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-08 17.03.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|