Results for Mikropolix-Uinnit 16.11.2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | MIKROPOLIX-UINNIT 16.11.2019 | Tulostuspivmr | 16 marraskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimki | Tulostusaika | 13:41 | |||
Jrjestj | Riihimen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 16 marraskuu 2019 |
Laji 8, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Roope Liimatainen | 2007 | Cetus Espoo | 39.88 | 1:23.22 | |||||
2 | Petter Kaskela | 2007 | Uinti Tampere | 39.79 | 1:24.36 | |||||
3 | Anton Eino Mikael Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 41.36 | 1:25.80 | |||||
4 | Lasse Niemi | 2006 | Helsingin Uimarit | 41.36 | 1:26.27 | |||||
5 | Lenni Nevalainen | 2007 | Cetus Espoo | 43.72 | 1:28.49 | |||||
6 | Joonas Kernen | 2007 | Cetus Espoo | 43.27 | 1:28.84 | |||||
7 | Eero Olli | 2008 | Uinti Tampere | 43.87 | 1:28.94 | |||||
8 | Elias Tuukkanen | 2006 | Riihimen Uimaseura | 44.55 | 1:30.23 | |||||
9 | Leo Tuomainen | 2008 | Cetus Espoo | 44.80 | 1:30.29 | |||||
10 | Veikko Hautaniemi | 2007 | Cetus Espoo | 44.44 | 1:31.52 | |||||
11 | Otso Heikkinen | 2007 | Helsingin Uimarit | 43.55 | 1:31.76 | |||||
12 | Eino Lantto | 2008 | Cetus Espoo | 45.27 | 1:31.77 | |||||
13 | Veeti Puustinen | 2007 | Uinti Tampere | 44.98 | 1:31.88 | |||||
14 | Elmeri Lajolinna | 2007 | Cetus Espoo | 45.82 | 1:33.32 | |||||
15 | Miika Toivonen | 2007 | Riihimen Uimaseura | 44.89 | 1:33.50 | |||||
16 | Mikael Suni | 2007 | Cetus Espoo | 45.69 | 1:34.94 | |||||
17 | Niklas Tyryl | 2006 | Uinti Tampere | 46.26 | 1:35.87 | |||||
18 | Akseli Savolainen | 2007 | Cetus Espoo | 48.18 | 1:39.50 | |||||
19 | Onni Harja | 2008 | Cetus Espoo | 47.95 | 1:39.64 | |||||
20 | Maxim Sazonov | 2008 | Riihimen Uimaseura | 47.46 | 1:40.52 | |||||
21 | Sakari Rossi | 2008 | Uinti Tampere | 49.82 | 1:42.17 | |||||
22 | Onni-Aaron Lind | 2008 | Cetus Espoo | 52.66 | 1:47.34 | |||||
23 | Teemu Lehtinen | 2007 | Cetus Espoo | 52.86 | 1:47.89 | |||||
24 | Altti Sormunen | 2007 | Cetus Espoo | 53.90 | 1:49.03 | |||||
- | Daniel Tapiovaara | 2006 | Helsingin Uimarit | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Onni Kataja | 2007 | Riihimen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen | ||||||||||
Laji 8, 100m Selkuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Elias Laine | 2002 | TaTu Tampere | 29.44 | 1:01.52 | |||||
2 | Kalle Hyttinen | 2001 | Borg Simmare-Porvoon Uimarit | 31.90 | 1:07.54 | |||||
3 | Aarne Myllynen | 2002 | Jrvenpn Uintiklubi | 32.35 | 1:07.91 | |||||
4 | Topias Ojanen | 2002 | Riihimen Uimaseura | 35.65 | 1:14.45 | |||||
5 | Vinski Lng | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 39.07 | 1:17.79 | |||||
6 | Tuomas Nieminen | 2004 | Uinti Hyvink | 39.42 | 1:23.05 | |||||
Tekij: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspivmr | 16 marraskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura | Tulostusaika | 13:41 |