Tulokset Mikropolix-Uinnit 16.11.2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | MIKROPOLIX-UINNIT 16.11.2019 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 12:59 | |||
Järjestäjä | Riihimäen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 marraskuu 2019 |
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Veera Mustonen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 36.48 | ||||||
2 | Eedi Imppola | 2008 | Uinti Hyvinkää | 36.75 | ||||||
3 | Elina Malinen | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 37.23 | ||||||
4 | Helmi Kittelä | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 39.01 | ||||||
5 | Siiri Attola | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 39.27 | ||||||
6 | Luna Lauhava-Kääriäinen | 2009 | Cetus Espoo | 40.19 | ||||||
7 | Nella Kuivanen | 2008 | Uinti Tampere | 42.08 | ||||||
8 | Ylva Holmberg | 2009 | Cetus Espoo | 42.60 | ||||||
9 | Liinu Nevalainen | 2009 | Cetus Espoo | 42.64 | ||||||
10 | Ronja Pyrhönen | 2008 | Cetus Espoo | 42.67 | ||||||
11 | Elle Liikkanen | 2009 | Cetus Espoo | 43.57 | ||||||
12 | Iiris Myllymäki | 2008 | Cetus Espoo | 43.60 | ||||||
13 | Susanne Hein | 2008 | Järvenpään Uintiklubi | 44.55 | ||||||
14 | Minni Kovalainen | 2008 | Cetus Espoo | 46.19 | ||||||
15 | Lotta Martikainen | 2008 | Cetus Espoo | 46.26 | ||||||
16 | Aino Lindholm | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 46.54 | ||||||
17 | Tara Hallia | 2010 | Järvenpään Uintiklubi | 46.93 | ||||||
18 | Elle Pekkarinen | 2008 | Cetus Espoo | 47.12 | ||||||
19 | Leonie Hildén | 2008 | Cetus Espoo | 47.61 | ||||||
20 | Nelly Åström | 2008 | Cetus Espoo | 47.80 | ||||||
21 | Sofia Lausala | 2008 | Cetus Espoo | 48.70 | ||||||
22 | Jenna Rantanen | 2008 | Cetus Espoo | 49.08 | ||||||
23 | Sonja Aho | 2008 | Cetus Espoo | 49.34 | ||||||
24 | Emma Grönberg | 2010 | Cetus Espoo | 49.36 | ||||||
25 | Emma Kaivola | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 49.37 | ||||||
26 | Vilma Päivärinta | 2009 | Cetus Espoo | 49.63 | ||||||
27 | Kaisla Paalanen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 50.12 | ||||||
28 | Venny Snellman | 2009 | Cetus Espoo | 50.84 | ||||||
29 | Emmi Pernaa | 2008 | Cetus Espoo | 51.47 | ||||||
30 | Neela Juvonen | 2009 | Cetus Espoo | 51.74 | ||||||
31 | Aada Tuononen | 2009 | Cetus Espoo | 52.08 | ||||||
32 | Vera Ylipekka | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 52.11 | ||||||
33 | Iiris Tuukkanen | 2008 | Riihimäen Uimaseura | 53.63 | ||||||
34 | Pinja Kotakoski | 2008 | Cetus Espoo | 55.03 | ||||||
35 | Lumi Riikonen | 2010 | Riihimäen Uimaseura | 55.17 | ||||||
36 | Elsaliisa Mänttäri | 2009 | Cetus Espoo | 57.16 | ||||||
37 | Venni Niemi | 2009 | Riihimäen Uimaseura | 58.16 | ||||||
38 | Pihla Ruuskanen | 2010 | Riihimäen Uimaseura | 59.74 | ||||||
39 | Helena Kujamo | 2008 | Cetus Espoo | 1:00.00 | ||||||
40 | Fanni Laakkio | 2008 | Cetus Espoo | 1:00.80 | ||||||
41 | Hilla Soppi | 2010 | Riihimäen Uimaseura | 1:04.19 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elli Lenkkeri | 2006 | Uinti Hyvinkää | 31.72 | ||||||
2 | Helmi Käkelä | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 33.76 | ||||||
3 | Laura Saarela | 2006 | Nurmijärven Uinti | 34.72 | ||||||
4 | Amanda Ahinko | 2007 | Kampuksen Plaani | 37.16 | ||||||
5 | Auri Korpaeus | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 38.74 | ||||||
6 | Lumi Öller | 2006 | Helsingin Uimarit | 41.96 | ||||||
7 | Unna Heino | 2006 | Vesihelmen Uimaseura | 43.87 | ||||||
8 | Rosa Perikangas | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 44.33 | ||||||
9 | Nea Mäkelä | 2006 | Nurmijärven Uinti | 46.37 | ||||||
10 | Vilhelmiina Lindholm | 2007 | Riihimäen Uimaseura | 46.59 | ||||||
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jasmin Tuovinen | 1995 | Aurajoen Uinti | 28.14 | ||||||
2 | Anniina Ahonen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 30.48 | ||||||
3 | Lotta Aho | 1999 | Hämeenlinnan Uimaseura | 30.50 | ||||||
4 | Charlotta Edelman | 2001 | Aurajoen Uinti | 30.70 | ||||||
5 | Ronja Myllykallio | 2003 | Uinti Tampere | 30.75 | ||||||
6 | Mariel Mylly | 2001 | Järvenpään Uintiklubi | 30.82 | ||||||
7 | Ronja Hellberg | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 30.88 | ||||||
8 | Roona Karola | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 30.97 | ||||||
9 | Julia Koivisto | 2002 | Aurajoen Uinti | 31.19 | ||||||
10 | Vlada Guljajeva | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 31.26 | ||||||
11 | Olivia Koski | 2002 | Aurajoen Uinti | 32.18 | ||||||
12 | Erin Ekroos | 2002 | Riihimäen Uimaseura | 32.68 | ||||||
13 | Julia Tuura | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 32.72 | ||||||
14 | Vilhelmiina Leppänen | 2003 | Cetus Espoo | 34.01 | ||||||
15 | Senni Tuominen | 2003 | Uinti Tampere | 34.87 | ||||||
16 | Siiri Ruponen | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 35.65 | ||||||
17 | Erica Tomperi | 2004 | Uinti Tampere | 35.78 | ||||||
18 | Emilia Majuri | 2001 | Uinti Tampere | 36.41 | ||||||
19 | Miia Äikäs | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 37.20 | ||||||
20 | Janica Nieminen | 2005 | Uinti Hyvinkää | 39.32 | ||||||
21 | Emma Sevenius | 2002 | Nurmijärven Uinti | 44.96 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 12:59 |