Results for HVIDOVRE Medley Cup 2 - 2019
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Hvidovre Medley Cup 1 | Udskriftsdato | 16 november 2019 | |||
Stævne by | Hvidovre | Udskriftstidspunkt | 14:06 | |||
Arrangør | Hvidovre Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 11 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Adrianna Pedersen | 2009 | 23.44 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 30.68 | |||||||||
2 | Alberte Hansen | 2009 | 25.37 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
3 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | 27.08 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | 27.47 | |||||||||
4 | Emma Mahs | 2009 | 27.20 | |||||||
Solrød Svømmeklub | 34.20 | |||||||||
5 | Vilja Hansen | 2009 | 28.50 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
6 | Frederikke Rasmussen | 2009 | 33.82 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 10 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Annika Skovgren | 2010 | 23.77 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Maria Gandrup Nygaard | 2010 | 24.77 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 23.52 | |||||||||
3 | Alberte Hjarbæk | 2010 | 25.85 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 25.34 | |||||||||
4 | Ida Colbert Videriksen | 2010 | 26.65 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
5 | Rosa Pico | 2010 | 30.09 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 32.73 | |||||||||
6 | Ingrid Schultz | 2010 | 30.77 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
7 | Natasja Hornuff | 2010 | 32.02 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
8 | Sara Kvalheim | 2010 | 32.09 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
9 | Julie Skovborg | 2010 | 34.20 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
10 | Sofie Nygaard Kofoed | 2010 | 37.62 | |||||||
Albertslund IF | ||||||||||
Løb 17, 25m Butterfly Damer, Finaler 9 år |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | Opnået | Status | ||||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Kaya Rømer Jacobsen | 2011 | 24.06 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | 23.25 | |||||||||
2 | Nikoline Nielsen | 2011 | 25.96 | |||||||
Slagelse Svømmeklub | 36.78 | |||||||||
3 | Caroline Harding | 2011 | 28.01 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
4 | Clara Trap Wolf | 2011 | 29.20 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
5 | Line Birkebæk | 2011 | 30.84 | |||||||
Hvidovre Svømme Klub | ||||||||||
6 | Flora Vinge-Maigaard | 2011 | 31.39 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
7 | Victoria B. Aagaard | 2011 | 32.57 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
8 | Frida Grydgaard | 2011 | 34.57 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
9 | Ella Janniche | 2011 | 37.42 | |||||||
Svømmeklubben Triton Ballerup | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:06 |