Results for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 30 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stvne navn | Arena Lyngby Open 2020 Stadion | Udskriftsdato | 19 januar 2020 | |||
Stvne by | Lyngby | Udskriftstidspunkt | 10:46 | |||
Arrangr | Lyngby Svmmeklub | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stvne dato | 17 januar 2020 |
Lb 30, 200m Butterfly Herrer, Finaler rg. 1921-2001 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Alexander Rendlev | 2001 | VAT Copenhagen | 2:23.42 | ||||||
Lb 30, 200m Butterfly Herrer, Finaler rg. 2002-2004 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Oliver Sgaard-Andersen | 2003 | Hovedstadens Svmmeklub | 2:08.94 | ||||||
2 | Frederik Bojesen | 2002 | A6 | 2:09.53 | ||||||
3 | Oliver Steenberg | 2002 | Gladsaxe Svmmeklub | 2:13.69 | ||||||
4 | Bertram Dreyer Riis | 2002 | Hovedstadens Svmmeklub | 2:14.59 | ||||||
5 | Oscar Isberg | 2004 | GTI | 2:15.29 | ||||||
6 | Elias Noe | 2004 | Holbk Svmme Klub | 2:17.66 | ||||||
7 | Felix Jedbratt | 2003 | Team West | 2:18.03 | ||||||
8 | Nicolai Wiuff | 2002 | A6 | 2:18.74 | ||||||
9 | Fannar Snvar Hauksson | 2004 | rttabandalag Reykjanesbjar | 2:20.35 | ||||||
10 | Carl Magnus Krievs | 2002 | VG 17 | 2:22.61 | ||||||
11 | Asbjrn Floor-Bjden | 2002 | VG 17 | 2:23.54 | ||||||
12 | Lasse Darlem Brandt | 2003 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 2:23.64 | ||||||
13 | Nicolai Therkelsen | 2003 | A6 | 2:23.97 | ||||||
14 | Noah Tranum | 2004 | A6 | 2:24.72 | ||||||
15 | Silas Storm Nielsen | 2002 | Holbk Svmme Klub | 2:25.52 | ||||||
16 | Mikkel Gummer | 2002 | GTI | 2:25.74 | ||||||
17 | Charlie Skoglund Macmillan | 2004 | Team West | 2:26.69 | ||||||
18 | Tobias Gammelvind | 2004 | Hovedstadens Svmmeklub | 2:29.24 | ||||||
19 | Emil Stenholt Rpke | 2004 | A6 | 2:30.41 | ||||||
20 | Alexander Logi Jnsson | 2004 | rttabandalag Reykjanesbjar | 2:31.08 | ||||||
21 | Eddie Dahlstrm | 2004 | Team West | 2:33.05 | ||||||
22 | Lars Reber Knudsen | 2003 | Farum Svmmeklub | 2:33.36 | ||||||
23 | Daniel Bornhft Nielsen | 2004 | VG 17 | 2:35.37 | ||||||
24 | Bertram T. Aunsholm | 2004 | Hvidovre Svmme Klub | 2:41.88 | ||||||
25 | Marius Kjr Hoelgaard | 2004 | Hvidovre Svmme Klub | 2:51.72 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 19 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:46 |