2021-08-06   05:56:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for HVIDOVRE Christmas Race 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 30/11

Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Christmas Race 2019    Udskriftsdato  30 november 2019   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  10:57   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  30 november 2019         
 
 
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 18 - 99 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Cecilie Elkjr  2001              31.26   
  Hvidovre Svmmeklub  30.34                 
 
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 15 - 17 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Josefine Nielsen  2005              30.69   
  Frederiksvrk Svmmeklub  30.93                 
Emma Vega Thorsen  2004              32.29   
  Vest-Brndby  31.52                 
Caroline Wiuff Jensen  2004              32.84   
  Vest-Brndby  32.56                 
Anna Olivia Kirchhoff  2005              33.57   
  Hillerd Svmmeklub  35.69                 
Thea Mikkelsen  2005              33.94   
  Glostrup Svmmeklub  33.58                 
Karoline K. Larsen  2004              34.01   
  Farum Svmmeklub  32.23                 
Liva Lund Hansen  2005              34.10   
  Vallensbk IF Af 1939  33.41                 
Mie Bidsted Hansen  2003              34.60   
  Hvidovre Svmmeklub  34.16                 
Silja Nhr Mortensen  2003              34.89   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  34.13                 
10  Emma Mlholm  2005              35.43   
  Hillerd Svmmeklub  35.70                 
11  Anne Sofie Devantier  2004              36.44   
  Hvidovre Svmmeklub  35.68                 
12  Laura Thomadsen  2004              36.85   
  Albertslund IF  37.59                 
13  Caja Cederblad Larsen  2004              38.55   
  Hvidovre Svmmeklub  38.16                 
Mathilde Thor Mller  2005              DNS   
  Farum Svmmeklub  37.16                 
Mikkeline Timmerman  2005              DNS   
  Hvidovre Svmmeklub  47.26                 
 
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 13 - 14 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Maica Jensen  2006              34.91   
  Hvidovre Svmmeklub  36.36                 
Helene Friis Fan  2007              36.23   
  Farum Svmmeklub  35.01                 
Josefine Meng Langhorn  2006              36.23   
  Svmmeklubben Syd  36.95                 
Rebecca Ella Madsen  2006              36.49   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  34.81                 
Sofie Wettendorff Hasling  2007              36.50   
  Frederiksvrk Svmmeklub  37.72                 
Karla Hebeltoft Olesen  2007              36.77   
  Hvidovre Svmmeklub  37.76                 
Helena Lendal  2006              38.07   
  Frederiksvrk Svmmeklub  39.67                 
Olga Cermak  2006              39.81   
  Hvidovre Svmmeklub  38.96                 
Milena B Bonde  2006              39.96   
  Hvidovre Svmmeklub  49.28                 
10  Agnes Fast  2006              41.34   
  Hvidovre Svmmeklub  42.72                 
11  Regina Sander-Bjerge  2006              45.37   
  Svmmeklubben Syd  45.61                 
 
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 11 - 12 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Anna Sofie Skov  2008              39.63   
  Hvidovre Svmmeklub  42.07                 
Wilma E L Raagefelt  2008              41.06   
  Hvidovre Svmmeklub  21.64                 
Ella Strange  2009              44.86   
  Hvidovre Svmmeklub  42.94                 
Emma Simonsen  2009              45.20   
  Hvidovre Svmmeklub  48.15                 
Amalie Olsen  2008              46.45   
  Hvidovre Svmmeklub  54.95                 
 
Lb 7, 50m Rygsvmning Damer, Finaler 2 - 10 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Malea Rosa A Nunez  2010              49.31   
  Hvidovre Svmmeklub  54.01                 
Nicoline Agergaard  2010              49.80   
  Hvidovre Svmmeklub  47.53                 
Freya H. Rasmussen  2010              57.60   
  Herlev Svmning  54.19                 
Anabel Greve  2010              1:03.45   
  Herlev Svmning  59.62                 
Kaya Rmer Jacobsen  2011              1:04.74   
  Hvidovre Svmmeklub  54.33                 
Mira Jensen  2010              1:15.83   
  Herlev Svmning  1:08.19                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 november 2019 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  10:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner