2021-06-24   01:51:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for HVIDOVRE Christmas Race 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 30/11

Resultat Lb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Christmas Race 2019    Udskriftsdato  30 november 2019   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  10:13   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  30 november 2019         
 
 
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Finaler 18 - 99 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Kristine Mikkelsen  2000              27.94   
  Hvidovre Svmmeklub  27.83                 
Stine Saaby Schmidt  2002              28.06   
  Farum Svmmeklub  27.50                 
Ulrikke Veje  2002              28.45   
  Hillerd Svmmeklub  29.02                 
Cecilie Elkjr  2001              28.77   
  Hvidovre Svmmeklub  29.01                 
Simone Jrgensen  1999              28.97   
  Farum Svmmeklub  28.80                 
Silja Nielsdttir Hansen  2001              29.30   
  Hvidovre Svmmeklub  28.47                 
Sarah Sejr Aagaard  2000              29.68   
  Farum Svmmeklub  29.36                 
Laura Lange  2001              30.02   
  Hvidovre Svmmeklub  29.42                 
Emma Mikkelsen  2001              30.05   
  Vest-Brndby  28.72                 
10  Jasmin Danielsen  2001              39.95   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  40.40                 
 
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Finaler 15 - 17 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Lrke Dann-Nielsen  2005              27.32   
  Hvidovre Svmmeklub  27.30                 
Caroline Wiuff Jensen  2004              28.40   
  Vest-Brndby  28.33                 
Emma Vega Thorsen  2004              28.74   
  Vest-Brndby  28.66                 
Johanne Baes Aaholst  2004              29.40   
  Hillerd Svmmeklub  29.57                 
Amalie Klitten  2004              29.52   
  Hillerd Svmmeklub  29.98                 
Freya Ry Nielsen  2005              29.83   
  Glostrup Svmmeklub  30.43                 
Line Thode Mller  2004              29.92   
  Farum Svmmeklub  30.48                 
Annika Khn  2005              30.01   
  Vallensbk IF Af 1939  29.61                 
Mathilde P. Mathiesen  2004              30.13   
  Albertslund IF  29.95                 
10  Anne Sofie Devantier  2004              30.23   
  Hvidovre Svmmeklub  29.80                 
11  Karoline K. Larsen  2004              30.30   
  Farum Svmmeklub  30.12                 
12  Ida-Marie Nrgaard  2005              30.37   
  Frederiksvrk Svmmeklub  30.16                 
13  Nicoline Mrch Andersen  2005              30.39   
  Hvidovre Svmmeklub  29.94                 
14  Maja Hallberg Langkilde  2004              30.46   
  Frederiksvrk Svmmeklub  31.09                 
15  Mille Korndal-Henriksen  2005              30.47   
  Farum Svmmeklub  30.22                 
16  Silja Nhr Mortensen  2003              30.60   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  30.67                 
17  Sarah Holm Clausen  2004              30.68   
  Farum Svmmeklub  30.25                 
18  Mikkeline Timmerman  2005              30.74   
  Hvidovre Svmmeklub  29.21                 
19  Agnes Dalgas Frederiksen  2005              31.32   
  Karlslunde Tri  31.21                 
20  Caja Cederblad Larsen  2004              31.72   
  Hvidovre Svmmeklub  32.32                 
21  Emma Mlholm  2005              31.81   
  Hillerd Svmmeklub  32.87                 
22  Isabella Borgmann  2005              33.17   
  Farum Svmmeklub  32.93                 
23  Anne-Katrine S. Jensen  2005              36.74   
  Svmmeklubben Syd  35.56                 
Ida Marie Bundgaard Ravn  2004              DNS   
  Svmmeklubben Syd  31.29                 
Mathilde Thor Mller  2005              DNS   
  Farum Svmmeklub  29.15                 
 
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Finaler 13 - 14 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Maica Jensen  2006              30.04   
  Hvidovre Svmmeklub  31.18                 
Alberte Crone Larsen  2006              30.25   
  Karlslunde Tri  30.02                 
Astrid Nrgaard  2007              30.91   
  Frederiksvrk Svmmeklub  31.85                 
Sofie Wettendorff Hasling  2007              31.25   
  Frederiksvrk Svmmeklub  34.64                 
Natasja Boesgaard  2007              32.57   
  Frederiksvrk Svmmeklub  32.91                 
Olga Cermak  2006              33.06   
  Hvidovre Svmmeklub  33.43                 
Sofia Jacobsen  2006              33.69   
  Karlslunde Tri  33.52                 
Helena Lendal  2006              33.78   
  Frederiksvrk Svmmeklub  35.99                 
Milena B Bonde  2006              34.93   
  Hvidovre Svmmeklub  36.73                 
10  Mathilde Bklund Thygesen  2006              36.28   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  34.44                 
11  Zeline Helsen Lintrup  2007              36.54   
  Hvidovre Svmmeklub  37.31                 
12  Agnes Fast  2006              37.02   
  Hvidovre Svmmeklub  38.39                 
Lucia Borgmann  2007              DNS   
  Farum Svmmeklub  34.55                 
 
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Finaler 11 - 12 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Angela Bang Svendsen  2008              29.15   
  Hvidovre Svmmeklub  29.37                 
Asta Hnel Christensen  2008              31.28   
  Hvidovre Svmmeklub  31.08                 
Eleonora Marsner  2009              33.46   
  Herlev Svmning  34.16                 
Wilma E L Raagefelt  2008              33.56   
  Hvidovre Svmmeklub  34.00                 
Ana Bogdanovic  2008              34.67   
  Herlev Svmning  36.37                 
Ella Strange  2009              36.73   
  Hvidovre Svmmeklub  36.52                 
Annabella Holm Ciampi  2009              36.90   
  Farum Svmmeklub  36.44                 
Mikkeline Larsen  2009              37.98   
  Hvidovre Svmmeklub  39.34                 
Emma Simonsen  2009              38.54   
  Hvidovre Svmmeklub  39.03                 
10  Laura Sandgreen  2008              39.49   
  Hvidovre Svmmeklub  39.61                 
11  Chili Bruun Larsen  2008              41.57   
  Frederiksvrk Svmmeklub  44.24                 
12  Silke Svendsen  2009              41.74   
  Herlev Svmning  43.63                 
13  Isabella B Bonde  2008              43.99   
  Hvidovre Svmmeklub  50.59                 
14  Nicoline Boesgaard  2009              44.09   
  Frederiksvrk Svmmeklub  46.40                 
 
Lb 3, 50m Frisvmning Damer, Finaler 2 - 10 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Caroline Leander Sltoft  2010              35.48   
  Hillerd Svmmeklub  35.85                 
Alberte F Petersen  2010              39.54   
  Hvidovre Svmmeklub  38.69                 
Karla S Enevoldsen  2010              41.48   
  Hvidovre Svmmeklub  39.90                 
Amalie Witt  2010              47.08   
  Herlev Svmning  49.52                 
Freya H. Rasmussen  2010              49.27   
  Herlev Svmning  49.27                 
Anabel Greve  2010              54.89   
  Herlev Svmning  51.69                 
Mira Jensen  2010              1:07.62   
  Herlev Svmning  1:06.53                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 november 2019 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  10:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner