2021-06-17   18:44:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Santa Claus uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspivmr  26 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:54   
  Jrjestj  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  26 lokakuu 2019         
 
 
Laji 5, 50m SU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juulia Koskinen  2010  Kemin Tyven Uimarit            53.23   
Siiri-Unelma Hentil  2010  Kemin Tyven Uimarit            58.64   
                     
 
Laji 5, 50m SU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Polina Miheeva  2008  Kovdor            36.30   
Minttu Riekki  2008  Kuusamon Er-Veikot            47.31   
Sunn-Maaria Jomppanen  2009  Swimming Club Rovaniemi            51.90   
Pinja Krkkinen  2009  Oulun Lohet            53.85   
Enna Alasuutari  2009  Oulun Lohet            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 5, 50m SU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pinja Junttari  2006  Kemin Tyven Uimarit            36.50   
Saara Nissinen  2006  Kemin Tyven Uimarit            37.91   
Milla Seppl  2007  Kemin Tyven Uimarit            39.85   
Peppi Ojakippola  2006  Vieskan Uimarit            41.24   
Aada Vanhanarkaus  2007  Swimming Club Rovaniemi            41.80   
Lilja Polojrvi  2006  Swimming Club Rovaniemi            42.18   
Elle Hrknen  2007  Swimming Club Rovaniemi            44.91   
Nella Jrni  2007  Kemin Tyven Uimarit            46.26   
Seela Heiskanen  2007  Kemin Tyven Uimarit            47.42   
10  Tilda Keskitalo  2007  Kemin Tyven Uimarit            56.32   
                     
 
Laji 5, 50m SU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jutta Mrt  2005  Kemin Tyven Uimarit            33.91   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            34.14   
Jaana Nevala  2005  Vieskan Uimarit            35.58   
Venla Saarimaa  2004  Nivalan Saukot            42.01   
                     
 
Laji 5, 50m SU T-9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ada Niskala  2000  Rovaniemen Uimaseura            31.12   
Heidi Kivioja  2000  Swimming Club Vuokatti            33.28   
Aada Koskela  2003  Vieskan Uimarit            37.35   
Aada Tapio  2003  Rovaniemen Uimaseura            38.65   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  26 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner