2022-07-02   08:07:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 2

Document
Results
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 18, 1500m Freestyle Men 14 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Waldemar Palombi 2004 Helsingfors Simsällskap +0.71 16:57.32
50m: 30.00
100m: 1:03.40
(33.40)
150m: 1:37.55
(34.15)
200m: 2:11.84
(34.29)
250m: 2:46.07
(34.23)
300m: 3:20.27
(34.20)
350m: 3:54.98
(34.71)
400m: 4:28.70
(33.72)
450m: 5:02.76
(34.06)
500m: 5:37.18
(34.42)
550m: 6:11.37
(34.19)
600m: 6:45.41
(34.04)
650m: 7:19.77
(34.36)
700m: 7:53.90
(34.13)
750m: 8:28.73
(34.83)
800m: 9:02.86
(34.13)
850m: 9:36.76
(33.90)
900m: 10:10.51
(33.75)
950m: 10:44.95
(34.44)
1000m: 11:18.98
(34.03)
1050m: 11:53.24
(34.26)
1100m: 12:27.36
(34.12)
1150m: 13:01.72
(34.36)
1200m: 13:35.63
(33.91)
1250m: 14:10.04
(34.41)
1300m: 14:43.62
(33.58)
1350m: 15:18.53
(34.91)
1400m: 15:52.61
(34.08)
1450m: 16:25.71
(33.10)
1500m: 16:57.32
(31.61)
2 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo +0.74 17:32.34 +35.02
50m: 31.54
100m: 1:06.19
(34.65)
150m: 1:41.28
(35.09)
200m: 2:16.38
(35.10)
250m: 2:51.97
(35.59)
300m: 3:27.24
(35.27)
350m: 4:02.93
(35.69)
400m: 4:38.30
(35.37)
450m: 5:13.75
(35.45)
500m: 5:48.81
(35.06)
550m: 6:24.01
(35.20)
600m: 6:59.07
(35.06)
650m: 7:34.41
(35.34)
700m: 8:09.51
(35.10)
750m: 8:44.68
(35.17)
800m: 9:19.92
(35.24)
850m: 9:54.79
(34.87)
900m: 10:29.78
(34.99)
950m: 11:05.26
(35.48)
1000m: 11:40.53
(35.27)
1050m: 12:15.71
(35.18)
1100m: 12:51.24
(35.53)
1150m: 13:26.38
(35.14)
1200m: 14:02.07
(35.69)
1250m: 14:37.44
(35.37)
1300m: 15:12.66
(35.22)
1350m: 15:48.06
(35.40)
1400m: 16:23.38
(35.32)
1450m: 16:58.51
(35.13)
1500m: 17:32.34
(33.83)
3 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo +0.62 17:50.22 +52.90
50m: 31.95
100m: 1:06.12
(34.17)
150m: 1:41.67
(35.55)
200m: 2:17.20
(35.53)
250m: 2:52.93
(35.73)
300m: 3:28.23
(35.30)
350m: 4:04.51
(36.28)
400m: 4:40.05
(35.54)
450m: 5:16.30
(36.25)
500m: 5:52.14
(35.84)
550m: 6:28.26
(36.12)
600m: 7:04.05
(35.79)
650m: 7:40.60
(36.55)
700m: 8:16.22
(35.62)
750m: 8:52.59
(36.37)
800m: 9:28.28
(35.69)
850m: 10:04.22
(35.94)
900m: 10:39.97
(35.75)
950m: 11:16.04
(36.07)
1000m: 11:52.04
(36.00)
1050m: 12:28.49
(36.45)
1100m: 13:04.45
(35.96)
1150m: 13:40.96
(36.51)
1200m: 14:16.86
(35.90)
1250m: 14:53.03
(36.17)
1300m: 15:29.30
(36.27)
1350m: 16:05.47
(36.17)
1400m: 16:41.30
(35.83)
1450m: 17:16.99
(35.69)
1500m: 17:50.22
(33.23)
4 Timi Malinen 1999 Lane 4 Swimming Triathlon Club +0.88 18:28.91 +1:31.59
50m: 32.95
100m: 1:08.95
(36.00)
150m: 1:45.13
(36.18)
200m: 2:21.86
(36.73)
250m: 2:58.37
(36.51)
300m: 3:35.06
(36.69)
350m: 4:11.57
(36.51)
400m: 4:48.28
(36.71)
450m: 5:25.28
(37.00)
500m: 6:02.23
(36.95)
550m: 6:38.94
(36.71)
600m: 7:16.06
(37.12)
650m: 7:52.79
(36.73)
700m: 8:29.70
(36.91)
750m: 9:06.61
(36.91)
800m: 9:43.48
(36.87)
850m: 10:20.44
(36.96)
900m: 10:59.01
(38.57)
950m: 11:36.16
(37.15)
1000m: 12:13.61
(37.45)
1050m: 12:50.68
(37.07)
1100m: 13:28.20
(37.52)
1150m: 14:05.87
(37.67)
1200m: 14:43.62
(37.75)
1250m: 15:21.20
(37.58)
1300m: 15:58.84
(37.64)
1350m: 16:36.42
(37.58)
1400m: 17:14.09
(37.67)
1450m: 17:51.36
(37.27)
1500m: 18:28.91
(37.55)
5 Matteus Einiö 2004 Gladius Kirkkonummi +0.75 19:02.34 +2:05.02
50m: 33.76
100m: 1:11.58
(37.82)
150m: 1:49.97
(38.39)
200m: 2:29.02
(39.05)
250m: 3:07.11
(38.09)
300m: 3:45.16
(38.05)
350m: 4:23.89
(38.73)
400m: 5:02.68
(38.79)
450m: 5:41.35
(38.67)
500m: 6:20.18
(38.83)
550m: 6:59.27
(39.09)
600m: 7:38.19
(38.92)
650m: 8:16.58
(38.39)
700m: 8:54.78
(38.20)
750m: 9:33.66
(38.88)
800m: 10:11.98
(38.32)
850m: 10:50.27
(38.29)
900m: 11:28.01
(37.74)
950m: 12:06.46
(38.45)
1000m: 12:43.70
(37.24)
1050m: 13:21.93
(38.23)
1100m: 13:59.67
(37.74)
1150m: 14:38.08
(38.41)
1200m: 15:16.25
(38.17)
1250m: 15:54.65
(38.40)
1300m: 16:32.27
(37.62)
1350m: 17:10.95
(38.68)
1400m: 17:48.37
(37.42)
1450m: 18:26.19
(37.82)
1500m: 19:02.34
(36.15)
6 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi +0.69 19:06.91 +2:09.59
50m: 32.15
100m: 1:07.94
(35.79)
150m: 1:45.33
(37.39)
200m: 2:23.12
(37.79)
250m: 3:01.09
(37.97)
300m: 3:39.75
(38.66)
350m: 4:18.90
(39.15)
400m: 4:57.93
(39.03)
450m: 5:36.70
(38.77)
500m: 6:15.97
(39.27)
550m: 6:54.85
(38.88)
600m: 7:34.09
(39.24)
650m: 8:12.97
(38.88)
700m: 8:51.87
(38.90)
750m: 9:30.12
(38.25)
800m: 10:08.84
(38.72)
850m: 10:47.25
(38.41)
900m: 11:26.39
(39.14)
950m: 12:04.39
(38.00)
1000m: 12:43.23
(38.84)
1050m: 13:21.66
(38.43)
1100m: 14:00.68
(39.02)
1150m: 14:38.74
(38.06)
1200m: 15:17.59
(38.85)
1250m: 15:56.21
(38.62)
1300m: 16:35.59
(39.38)
1350m: 17:14.35
(38.76)
1400m: 17:52.03
(37.68)
1450m: 18:30.08
(38.05)
1500m: 19:06.91
(36.83)
7 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry 21:52.65 +4:55.33
50m: 37.35
100m: 1:20.16
(42.81)
150m: 2:04.50
(44.34)
200m: 2:48.41
(43.91)
250m: 3:32.86
(44.45)
300m: 4:17.96
(45.10)
350m: 5:02.22
(44.26)
400m: 5:47.32
(45.10)
450m: 6:31.62
(44.30)
500m: 7:16.90
(45.28)
550m: 8:02.14
(45.24)
600m: 8:47.40
(45.26)
650m: 9:31.64
(44.24)
700m: 10:15.99
(44.35)
750m: 10:59.95
(43.96)
800m: 11:44.66
(44.71)
850m: 12:28.55
(43.89)
900m: 13:13.11
(44.56)
950m: 13:57.34
(44.23)
1000m: 14:41.14
(43.80)
1050m: 15:25.48
(44.34)
1100m: 16:09.27
(43.79)
1150m: 16:53.58
(44.31)
1200m: 17:37.57
(43.99)
1250m: 18:21.73
(44.16)
1300m: 19:05.85
(44.12)
1350m: 19:49.56
(43.71)
1400m: 20:32.76
(43.20)
1450m: 21:14.81
(42.05)
1500m: 21:52.65
(37.84)
8 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo +0.86 24:32.44 +7:35.12
50m: 41.92
100m: 1:28.18
(46.26)
150m: 2:14.84
(46.66)
200m: 3:02.49
(47.65)
250m: 3:50.30
(47.81)
300m: 4:39.08
(48.78)
350m: 5:28.03
(48.95)
400m: 6:18.16
(50.13)
450m: 7:07.73
(49.57)
500m: 7:57.85
(50.12)
550m: 8:47.21
(49.36)
600m: 9:37.94
(50.73)
650m: 10:27.55
(49.61)
700m: 11:17.80
(50.25)
750m: 12:07.60
(49.80)
800m: 12:58.77
(51.17)
850m: 13:48.60
(49.83)
900m: 14:40.11
(51.51)
950m: 15:31.73
(51.62)
1000m: 16:23.08
(51.35)
1050m: 17:12.98
(49.90)
1100m: 18:02.01
(49.03)
1150m: 18:51.03
(49.02)
1200m: 19:40.84
(49.81)
1250m: 20:29.53
(48.69)
1300m: 21:19.04
(49.51)
1350m: 22:07.54
(48.50)
1400m: 22:56.61
(49.07)
1450m: 23:44.76
(48.15)
1500m: 24:32.44
(47.68)
Event official at: 23.11.2019 17:07:25
2019-11-23 17:07:32 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner