2021-07-24   20:27:42
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Espoo Swim Games

Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.

Session 1

Document
Results
Espoo Swim Games
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019
Event 8, 100m Breaststroke Men 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Miska Sarkkinen 2005 Helsingin Uimarit +0.55 1:21.45
50m: 37.95
100m: 1:21.45
(43.50)
2 Evan Mustonen 2005 Cetus Espoo +0.83 1:21.48 +0.03
50m: 37.87
100m: 1:21.48
(43.61)
3 Eemil Reijonen 2005 Cetus Espoo +0.69 1:22.41 +0.96
50m: 39.40
100m: 1:22.41
(43.01)
4 Samuli Seger 2005 Octopus Lohja 1:26.41 +4.96
50m: 38.89
100m: 1:26.41
(47.52)
5 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo +0.71 1:26.54 +5.09
50m: 40.47
100m: 1:26.54
(46.07)
6 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry +0.72 1:27.63 +6.18
50m: 41.29
100m: 1:27.63
(46.34)
7 Henri Hietto 2005 Simmis Wanda ry +0.82 1:33.90 +12.45
50m: 43.42
100m: 1:33.90
(50.48)
8 Timi Louhe 2005 Hämeenlinnan Uimaseura +0.71 1:34.86 +13.41
50m: 43.90
100m: 1:34.86
(50.96)
9 Jesper Dolk 2005 Nurmijärven Uinti +0.72 1:35.16 +13.71
50m: 45.18
100m: 1:35.16
(49.98)
10 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda ry +0.85 1:36.02 +14.57
50m: 43.77
100m: 1:36.02
(52.25)
11 Niko Partanen 2005 ORCA Helsinki 1:38.03 +16.58
50m: 46.92
100m: 1:38.03
(51.11)
12 Artem Haikara 2005 Cetus Espoo +0.74 1:39.16 +17.71
50m: 46.53
100m: 1:39.16
(52.63)
13 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda ry +0.76 1:39.33 +17.88
50m: 46.48
100m: 1:39.33
(52.85)
14 Mihail Pavljuk 2005 Helsingfors Simsällskap +0.70 1:42.89 +21.44
50m: 46.64
100m: 1:42.89
(56.25)
Event official at: 23.11.2019 11:11:23
Event 8, 100m Breaststroke Men 15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Veerti Juurakko 2004 Cetus Espoo +0.73 1:13.22
50m: 34.16
100m: 1:13.22
(39.06)
2 Arttu Valonen 2004 ORCA Helsinki +0.58 1:18.19 +4.97
50m: 36.12
100m: 1:18.19
(42.07)
3 Aleksi Rissanen 2004 Simmis Wanda ry +0.71 1:23.44 +10.22
50m: 38.71
100m: 1:23.44
(44.73)
4 Vi Thai Ngô 2004 Simmis Wanda ry +0.75 1:24.01 +10.79
50m: 37.24
100m: 1:24.01
(46.77)
5 Simo Virtanen 2004 Kouvolan Uimarit +0.81 1:27.53 +14.31
50m: 41.22
100m: 1:27.53
(46.31)
6 Paulus Sarre 2004 ORCA Helsinki +0.72 1:30.22 +17.00
50m: 42.25
100m: 1:30.22
(47.97)
7 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA Helsinki +0.88 1:36.05 +22.83
50m: 46.46
100m: 1:36.05
(49.59)
8 Miko Mikkola 2004 Simmis Wanda ry +0.80 1:38.29 +25.07
50m: 44.47
100m: 1:38.29
(53.82)
Event official at: 23.11.2019 11:11:23
Event 8, 100m Breaststroke Men 16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo +0.68 1:10.16
50m: 33.02
100m: 1:10.16
(37.14)
2 Otto Ahvonen 2003 Hämeenlinnan Uimaseura +0.68 1:25.38 +15.22
50m: 39.35
100m: 1:25.38
(46.03)
Event official at: 23.11.2019 11:11:23
Event 8, 100m Breaststroke Men 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Erik Nurmi 2001 Vanders +0.69 1:03.76
50m: 29.51
100m: 1:03.76
(34.25)
2 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo 1:05.12 +1.36
50m: 30.94
100m: 1:05.12
(34.18)
3 Lauri Elomaa 2000 Åbo Simklubb +0.66 1:07.50 +3.74
50m: 31.98
100m: 1:07.50
(35.52)
4 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus Espoo +0.61 1:07.58 +3.82
50m: 31.29
100m: 1:07.58
(36.29)
5 Rinel Pius 1999 Viimsi Veeklubi +0.75 1:09.97 +6.21
50m: 33.05
100m: 1:09.97
(36.92)
6 Ossi Kleimola 2001 Kouvolan Uimarit +0.68 1:10.33 +6.57
50m: 33.24
100m: 1:10.33
(37.09)
7 Juha Hyvärinen 1998 Hämeenlinnan Uimaseura +0.65 1:10.90 +7.14
50m: 32.30
100m: 1:10.90
(38.60)
8 Petri Lampela 1996 Kemin Työväen Uimarit +0.65 1:10.99 +7.23
50m: 32.63
100m: 1:10.99
(38.36)
9 Eetu Malvela 2000 Kampuksen Plaani +0.72 1:12.36 +8.60
50m: 32.55
100m: 1:12.36
(39.81)
10 Julius Nyberg 2002 Kampuksen Plaani +0.76 1:12.91 +9.15
50m: 33.75
100m: 1:12.91
(39.16)
11 Daniel Rinne 2002 Cetus Espoo +0.70 1:13.97 +10.21
50m: 33.81
100m: 1:13.97
(40.16)
12 Timi Torkkel 2001 Hämeenlinnan Uimaseura +0.45 1:15.21 +11.45
50m: 33.78
100m: 1:15.21
(41.43)
13 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi +0.66 1:15.42 +11.66
50m: 35.33
100m: 1:15.42
(40.09)
14 Aleksi Seger 2001 Octopus Lohja +0.61 1:15.53 +11.77
50m: 34.25
100m: 1:15.53
(41.28)
15 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo 1:19.92 +16.16
50m: 37.86
100m: 1:19.92
(42.06)
16 Samuel Syrjänen 2002 Simmis Wanda ry +0.80 1:21.25 +17.49
50m: 36.68
100m: 1:21.25
(44.57)
17 Lenni Kukkonen 2001 Hämeenlinnan Uimaseura +0.68 1:22.08 +18.32
50m: 37.75
100m: 1:22.08
(44.33)
18 Rasmus Virta 1998 Cetus Espoo +0.78 1:27.92 +24.16
50m: 37.46
100m: 1:27.92
(50.46)
Event official at: 23.11.2019 11:11:23
2019-11-23 11:11:43 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner