Results for STT Efterårsstævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 227, 100m Brystsvømning Damer - Final |
|
|
|
1:24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
|
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.43 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
|
1:16.68 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.92 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
+0.69 |
|
1:24.69 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.19 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
+0.79 |
|
1:26.10 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.63 |
(-5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helena Honore |
2007 |
Herlev Svømning |
+0.51 |
|
1:26.88 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.11 |
(+1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
|
|
1:29.64 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.18 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.71 |
|
1:31.00 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.76 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.76 |
|
1:36.21 |
+20.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.16 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
+0.71 |
|
1:39.17 |
+23.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.00 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.74 |
|
1:40.36 |
+24.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.72 |
(-8.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:43.28 |
+27.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.13 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 13:49:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:57.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|