Tulokset RSK International
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 23 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | RSK International 2019 | Udskriftsdato | 17 november 2019 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 13:53 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub (RSK) | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 16 november 2019 |
Løb 23, 10X50 fri Mix, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | H2Odense | 2004 | H2Odense | 4:42.61 | ||||||
Sebastian Emil F. Klicman | 2005 | 26.93 | 26.93 | |||||||
Emma Nygaard | 2005 | 29.51 | 56.44 | |||||||
Jonathan Nejmann | 2004 | 26.64 | 1:23.08 | |||||||
Mathilde Stilund | 2005 | 29.33 | 1:52.41 | |||||||
Marius Dyrgaard Tholstrup | 2005 | 27.73 | 2:20.14 | |||||||
Agnete Habermann | 2005 | 29.64 | 2:49.78 | |||||||
Mathias E. Kristiansen | 2004 | 27.44 | 3:17.22 | |||||||
Mejse Vinther-Okholm | 2006 | 29.03 | 3:46.25 | |||||||
Anders Mosbæk Johannessen | 2005 | 27.73 | 4:13.98 | |||||||
Naja Færgemann | 2006 | 28.63 | 4:42.61 | |||||||
2 | Rsk 2 | 1997 | Ringe Svømme Klub | 4:54.25 | ||||||
Christine Mols | 2006 | 30.12 | 30.12 | |||||||
Katrine Hvistendal Hansen | 1997 | 30.76 | 1:00.88 | |||||||
Maria Mortensen | 1999 | 29.90 | 1:30.78 | |||||||
Cecilie Ahrentsen | 1998 | 30.91 | 2:01.69 | |||||||
Trine Johansen | 2002 | 30.37 | 2:32.06 | |||||||
Kasper Cludts | 2006 | 29.16 | 3:01.22 | |||||||
Luca Hertzog | 2005 | 26.78 | 3:28.00 | |||||||
Mads Himmelstrup Andersen | 2004 | 28.73 | 3:56.73 | |||||||
Mikkel Møller Nielsen | 2006 | 27.45 | 4:24.18 | |||||||
Peter Borg Kristensen | 2007 | 30.07 | 4:54.25 | |||||||
3 | Svendborg Mix 2 | 0 | Svendborg Svømme Klub | 4:55.65 | ||||||
Felia Busk | 2000 | 31.15 | 31.15 | |||||||
Monique Thorbech Hansen | 2007 | 34.42 | 1:05.57 | |||||||
Hjalte Flader Skov | 2002 | 27.31 | 1:32.88 | |||||||
Ghita Ross Rasmussen | 2003 | 33.26 | 2:06.14 | |||||||
Jon Riedel Pedersen | 1998 | 25.25 | 2:31.39 | |||||||
Felia Busk | 2000 | 31.77 | 3:03.16 | |||||||
Brian Rasmussen | 1900 | 31.35 | 3:34.51 | |||||||
Theis Vibskov Kristensen | 1998 | 25.79 | 4:00.30 | |||||||
Hjalte Flader Skov | 2002 | 29.39 | 4:29.69 | |||||||
Jon Riedel Pedersen | 1998 | 25.96 | 4:55.65 | |||||||
4 | Agerskov Ungdomsskole | 0 | Agerskov Ungdomsskole | 5:18.54 | ||||||
Michael Johansen | 2004 | 35.79 | 35.79 | |||||||
Andreas Nissen | 2003 | 29.33 | 1:05.12 | |||||||
Ellen Marie Wiege | 2003 | 38.60 | 1:43.72 | |||||||
Pipaluk Selbo | 2003 | 32.05 | 2:15.77 | |||||||
Tobias Petersen | 2003 | 28.52 | 2:44.29 | |||||||
Mia Frimodt Kjærgaard | 2002 | 36.82 | 3:21.11 | |||||||
Julie T. Sørensen | 2003 | 30.37 | 3:51.48 | |||||||
Emma Lundorff Johannsen | 2003 | 32.63 | 4:24.11 | |||||||
Thea Inge Madsen | 2003 | 28.94 | 4:53.05 | |||||||
Jeppe Haurum | 2003 | 25.49 | 5:18.54 | |||||||
5 | Mormors Bande | 1997 | Munkebo Svømme- og Kondiklub | 5:23.44 | ||||||
Valdemar Petersen | 2004 | 29.57 | 29.57 | |||||||
Frederik Klüver | 1998 | 28.68 | 58.25 | |||||||
Anna Dørk | 2004 | 37.14 | 1:35.39 | |||||||
Christoffer Andersen | 2006 | 37.00 | 2:12.39 | |||||||
Celina Klæsøe | 2006 | 35.53 | 2:47.92 | |||||||
Naya Blyn | 2004 | 32.67 | 3:20.59 | |||||||
Nikoline Thygesen | 2005 | 32.88 | 3:53.47 | |||||||
Rasmine Johansen | 2005 | 31.72 | 4:25.19 | |||||||
Janni Martinussen | 2001 | 29.41 | 4:54.60 | |||||||
Jan Damm Rasmussen | 2004 | 28.84 | 5:23.44 | |||||||
6 | Svendborg Maxmix | 2000 | Svendborg Svømme Klub | 5:23.45 | ||||||
Emil Brandt Bertelsen | 2004 | 27.49 | 27.49 | |||||||
Mathias Westergaard | 2004 | 28.99 | 56.48 | |||||||
Lærke Dyrebjerg Huusfeldt | 2006 | 32.70 | 1:29.18 | |||||||
Andrew Wilstrup | 2006 | 34.56 | 2:03.74 | |||||||
Ella Krogager Jensen | 2008 | 35.21 | 2:38.95 | |||||||
Liv Emilie Poulsen | 2007 | 39.46 | 3:18.41 | |||||||
Annabell Gram Schade | 2005 | 36.40 | 3:54.81 | |||||||
Marcus Berg | 2007 | 31.36 | 4:26.17 | |||||||
Mads Kristensen | 2005 | 29.08 | 4:55.25 | |||||||
William Romer Jørgensen | 2005 | 28.20 | 5:23.45 | |||||||
7 | Tommerup Mix | 2001 | Tommerup Svømme Klub | 5:41.95 | ||||||
Frederik Christensen | 2006 | 40.61 | 40.61 | |||||||
Sofia Mortensen | 2007 | 34.75 | 1:15.36 | |||||||
Frederikke Lindharth | 2007 | 40.17 | 1:55.53 | |||||||
Casper Clausen | 2007 | 38.89 | 2:34.42 | |||||||
Anne Bruun-Petersen | 2007 | 31.31 | 3:05.73 | |||||||
Karoline Jørgensen | 2007 | 34.70 | 3:40.43 | |||||||
Jonas Rose | 2004 | 34.38 | 4:14.81 | |||||||
Rikke Bruun-Petersen | 2005 | 30.35 | 4:45.16 | |||||||
Gustav Jørgensen | 2004 | 27.58 | 5:12.74 | |||||||
Mette Bruun-Petersen | 2001 | 29.21 | 5:41.95 | |||||||
8 | Frem Mix | 0 | Frem Odense | 6:11.91 | ||||||
Liva Vangsgaard | 2006 | 33.65 | 33.65 | |||||||
Viktor Hjortkær Wintervad | 2008 | 40.03 | 1:13.68 | |||||||
Andrea Høi Rasmussen | 2007 | 33.46 | 1:47.14 | |||||||
Neset Demiral | 2009 | 1:21.08 | 3:08.22 | |||||||
Sava Mathilde Simonsen | 2008 | 39.72 | 3:47.94 | |||||||
Magnus Jeppesen | 2008 | 34.88 | 4:22.82 | |||||||
Anna Mathilde Kruse | 2006 | 40.71 | 5:03.53 | |||||||
Conrad Elsborg Gorecki | 2008 | 31.43 | 5:34.96 | |||||||
Monica Munkbjerg | 2006 | 36.95 | 6:11.91 | |||||||
Mathias Højsgaard Hansen | 2007 | 6:11.91 | ||||||||
9 | H2O Mix 2 | 0 | H2Odense | 6:28.37 | ||||||
Emily Knudsen | 2006 | 44.19 | 44.19 | |||||||
Silas Elving Kristiansen | 2008 | 38.68 | 1:22.87 | |||||||
Hjalmer Lunden | 2008 | 36.75 | 1:59.62 | |||||||
Cornelia Gardias Peters | 2008 | 39.65 | 2:39.27 | |||||||
Anders Beier | 2007 | 39.23 | 3:18.50 | |||||||
Hjalte Vinther-Okholm | 2008 | 43.65 | 4:02.15 | |||||||
Besian Selaci | 2007 | 38.01 | 4:40.16 | |||||||
Andrea Wagner | 2008 | 34.33 | 5:14.49 | |||||||
Atalie R. L. Pedersen | 2007 | 36.89 | 5:51.38 | |||||||
Matilde A. B. Buch | 2008 | 36.99 | 6:28.37 | |||||||
10 | Misilerne Fra Nyborg | 2008 | Nyborg Svømmeklub | 7:42.50 | ||||||
Luka Rose Svabo | 2008 | 41.52 | 41.52 | |||||||
Ida Marie Bo Nielsen | 2008 | 42.02 | 1:23.54 | |||||||
Ella Krogshede | 2009 | 48.09 | 2:11.63 | |||||||
Valdemar Christoffersen-Thorsen | 2008 | 46.16 | 2:57.79 | |||||||
Andreas Krog Jørgensen | 2008 | 39.81 | 3:37.60 | |||||||
Rolf Hjalmar Nielsen | 2008 | 55.27 | 4:32.87 | |||||||
Ida Friis Mikkelsen | 2010 | 45.17 | 5:18.04 | |||||||
Magnus Krog Jørgensen | 2008 | 44.54 | 6:02.58 | |||||||
Tilde Lundsgaard Rov Andreasen | 2009 | 48.62 | 6:51.20 | |||||||
Karla Krog | 2011 | 51.30 | 7:42.50 | |||||||
11 | Raketterne Fra Nyborg | 2008 | Nyborg Svømmeklub | 8:39.52 | ||||||
Caroline B. Guldborg | 2009 | 44.73 | 44.73 | |||||||
Ellen Gramstrup Madsen | 2010 | 50.46 | 1:35.19 | |||||||
Alberte Hummelhoff | 2010 | 50.38 | 2:25.57 | |||||||
Frida Krogh Kristiansen | 2011 | 1:02.12 | 3:27.69 | |||||||
Jakob Kristensen | 2009 | 43.43 | 4:11.12 | |||||||
Noah Andersen | 2009 | 1:00.38 | 5:11.50 | |||||||
Hjalte Monberg Witzel | 2010 | 46.52 | 5:58.02 | |||||||
Marcus Korsholm Gaster | 2010 | 50.68 | 6:48.70 | |||||||
Oliver Nielsen | 2010 | 49.85 | 7:38.55 | |||||||
Otto Thuelund | 2010 | 1:00.97 | 8:39.52 | |||||||
- | Rsk 1 | 1998 | Ringe Svømme Klub | DSQ | 8. sv. tyvstart | |||||
Christian Landtved | 2004 | 49.22 | 49.22 | |||||||
Kristoffer Desmareth | 2000 | 48.41 | 1:37.63 | |||||||
Oliver Phil Langsted | 1999 | 26.26 | 2:03.89 | |||||||
Sander Linde | 2002 | 29.36 | 2:33.25 | |||||||
Alfred Feldskov | 2003 | 29.54 | 3:02.79 | |||||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | 29.90 | 3:32.69 | |||||||
Mathilde Hvidberg | 2007 | 29.22 | 4:01.91 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 november 2019 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:53 |