Results for Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 200m Medley Herrer - Indledende |
|
|
Sponsor |
COFFEE TRADE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:00.69 |
|
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
Swim Team |
DEN |
|
|
15-04-2019 |
|
|
|
|
|
|
2:03.49 |
|
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
Swim Team |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
28-06-2011 |
|
|
|
|
|
NR |
1:58.02 |
|
|
|
Simon Sjödin |
1986 |
SWE |
SWE |
Barcelona, Spanien |
|
31-07-2013 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
Gentofte Svømme Klub |
|
695 |
2:08.69 |
|
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Magnus Andersen |
1995 |
Sigma Swim Allerød |
|
690 |
2:09.00 |
+0.31 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jacob M. Jørgensen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
685 |
2:09.26 |
+0.57 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
2000 |
Holstebro Svømme Club |
|
664 |
2:10.62 |
+1.93 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
634 |
2:12.67 |
+3.98 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Arneskov |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
|
633 |
2:12.71 |
+4.02 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
|
633 |
2:12.74 |
+4.05 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alfred August Grubert |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
632 |
2:12.84 |
+4.15 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gustav Jørgensen |
2000 |
Slagelse Svømmeklub |
|
628 |
2:13.11 |
+4.42 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Victor Nygaard |
2003 |
H2Odense |
|
624 |
2:13.36 |
+4.67 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Magnus Dyg Holme |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
|
624 |
2:13.39 |
+4.70 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
622 |
2:13.53 |
+4.84 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nicolaj Løth Andersen |
2001 |
Horsens Svømmeklub |
|
617 |
2:13.88 |
+5.19 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ferdinand Wahl |
2000 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
614 |
2:14.08 |
+5.39 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Christian L H Frederiksen |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
614 |
2:14.12 |
+5.43 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mads Sørensen |
2000 |
H2Odense |
|
607 |
2:14.58 |
+5.89 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alfred Højberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
604 |
2:14.84 |
+6.15 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Frederik Venø Elling |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
597 |
2:15.37 |
+6.68 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Claus Lerche Iversen |
1977 |
Sigma Swim Birkerød |
|
596 |
2:15.39 |
+6.70 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jeppe Vestergaard Jensen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
|
596 |
2:15.40 |
+6.71 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Christopher H. Brown |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
|
594 |
2:15.60 |
+6.91 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mathias Christensen |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
582 |
2:16.52 |
+7.83 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jakob Schmidt |
1999 |
Holbæk Svømme Klub |
|
577 |
2:16.86 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
577 |
2:16.91 |
+8.22 |
|
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mads Sørensen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
|
572 |
2:17.33 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Anders Rasmussen |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
|
571 |
2:17.41 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mathias Lindberg Laursen |
2003 |
Aalborg Svømmeklub |
|
563 |
2:18.04 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mads Stamholt |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
|
556 |
2:18.58 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Oliver Fenger |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
|
553 |
2:18.86 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
551 |
2:19.02 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Carl Terp Larsen |
2001 |
VAT Copenhagen-MK31 |
|
547 |
2:19.37 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Asger Væver Hartvig |
2002 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
543 |
2:19.67 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Anders Elsborg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
|
543 |
2:19.69 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
543 |
2:19.70 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Thomas Schiby |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
|
531 |
2:20.74 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Alec Hans Mortensen |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
|
529 |
2:20.87 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
523 |
2:21.41 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
521 |
2:21.67 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Oliver Lystlund |
2003 |
Holbæk Svømme Klub |
|
520 |
2:21.73 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Emil Lykke Grann |
2003 |
Silkeborg Svømmeklub |
|
518 |
2:21.89 |
+13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
Tune I.F. Svømmeafdeling |
|
518 |
2:21.91 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Simon Degn |
2003 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdelin |
|
513 |
2:22.33 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mikkel Jørgensen |
2003 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
510 |
2:22.63 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
|
503 |
2:23.28 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jens Bomgaard |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
502 |
2:23.39 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Rasmus Pilegaard Køfer |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
500 |
2:23.59 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Villads Kruse |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
471 |
2:26.51 |
+17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Elias Rought |
2003 |
Slagelse Svømmeklub |
|
459 |
2:27.70 |
+19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Christoffer W Frederiksen |
2003 |
Lyngby Svømmeklub |
|
454 |
2:28.24 |
+19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Tobias Vestby Jensen |
2003 |
Aars Svømmeklub |
|
366 |
2:39.36 |
+30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frans Johannessen |
1992 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malthe Lindeblad |
2001 |
DeltaSwim |
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 13-07-2019 13:56:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13-07-2019 13:56.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|