Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
10:57 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetu Jauhojärvi |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
38.92 |
|
2 |
Aaron Rantsi |
2009 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
40.08 |
|
3 |
Ebbe Karlsen |
2009 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
41.92 |
|
4 |
Eero Ranta-Valkama |
2009 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
43.94 |
|
5 |
Aaron Kelloniemi |
2010 |
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
45.37 |
|
6 |
Gjermund Dørmenæn |
2009 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
54.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Yan Fedorov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
31.31 |
|
2 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
31.46 |
|
3 |
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
31.68 |
|
4 |
Danil Alensky |
2008 |
APATITY |
|
|
|
|
|
32.14 |
|
5 |
Veeti Riskilä |
2007 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
35.40 |
|
6 |
Lauri Junttari |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
35.99 |
|
7 |
Erlend Frisk Olsen |
2008 |
Alta Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
36.07 |
|
8 |
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
36.29 |
|
8 |
Wassim Rayan |
2007 |
Alta Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
36.29 |
|
10 |
Nikita Glybin |
2008 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
36.39 |
|
11 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
36.86 |
|
12 |
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
37.02 |
|
13 |
Gleb Shumilov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
37.42 |
|
14 |
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
38.07 |
|
15 |
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
38.49 |
|
16 |
Johan Johansen |
2007 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
41.20 |
|
17 |
Juho Saukkonen |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Egor Arsentiev |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
28.91 |
|
2 |
Miko Saukkonen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
30.48 |
|
3 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
31.21 |
|
4 |
Ilya Kozhukhov |
2005 |
APATITY |
|
|
|
|
|
31.60 |
|
5 |
Matvey Sarypin |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
31.97 |
|
6 |
Otto Karslen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
32.03 |
|
7 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
33.16 |
|
8 |
Raitis Rudzitis |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
33.32 |
|
9 |
Ingvar Solhaug |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
39.74 |
|
10 |
Julius Turunen |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
43.43 |
|
11 |
Askil Gundersen |
2006 |
Alta Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
49.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
25.77 |
|
2 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
APATITY |
|
|
|
|
|
26.28 |
|
3 |
Daniil Ivanov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
27.04 |
|
4 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
27.30 |
|
5 |
Juho Tarvainen |
2004 |
Kuusamon Erä-Veikot |
|
|
|
|
|
31.23 |
|
6 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kirill Volisov |
2001 |
APATITY |
|
|
|
|
|
24.65 |
|
2 |
Vladimir Veselov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
|
|
|
|
24.84 |
|
3 |
Riku Ylikärppä |
1998 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
24.95 |
|
4 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
25.07 |
|
5 |
Antti Latikka |
1990 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
25.93 |
|
6 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
|
|
|
|
26.17 |
|
7 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
27.05 |
|
8 |
Valtteri Setälä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
28.48 |
|
9 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
10:57 |
|