Tulokset Cetus GP Sekauinti
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP 6 sku | Tulostuspäivämäärä | 28 huhtikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:46 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 toukokuu 2019 |
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ylva Holmberg | 2009 | 173 | 45.44 | 1:41.56 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Emma Grönberg | 2010 | 155 | 49.35 | 1:45.31 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Isabel Meriläinen | 2009 | 149 | 51.04 | 1:46.81 | |||||
Cetus Espoo | 2:08.24 | |||||||||
4 | Luna Lauhava-Kääriäinen | 2009 | 146 | 51.03 | 1:47.38 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Keneli Marybel Maranik | 2010 | 133 | 52.39 | 1:50.92 | |||||
Cetus Espoo | 2:12.34 | |||||||||
6 | Venny Snellman | 2009 | 118 | 53.68 | 1:55.30 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Elsa Idman | 2009 | 115 | 58.94 | 1:56.28 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Kaisli Ruha | 2010 | 113 | 59.50 | 1:56.93 | |||||
Cetus Espoo | 2:11.97 | |||||||||
9 | Aura Goodacre | 2009 | 95 | 54.62 | 2:03.92 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Lila Eskola | 2009 | 81 | 1:02.42 | 2:10.64 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Ines Valero De La Iglesia | 2010 | 76 | 1:04.27 | 2:13.73 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Neela Juvonen | 2009 | DSQ | Su->Ru | ||||||
Cetus Espoo | 2:15.23 | |||||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
- | Seera Kanerva | 2010 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.3 Rintauinnin potku | ||||||||||
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sonja Aho | 2008 | 171 | 49.16 | 1:42.07 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Shreshta Balajee | 2008 | 161 | 49.75 | 1:44.12 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Jenna Rantanen | 2008 | 137 | 54.29 | 1:49.91 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Kristina Lindroos | 2008 | 132 | 52.32 | 1:51.03 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Luisa Zurban | 2008 | 127 | 57.01 | 1:52.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Adela Sundberg | 2008 | 117 | 53.27 | 1:55.74 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Elle Pekkarinen | 2008 | 112 | 57.50 | 1:57.53 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Noora Lausala | 2008 | 88 | 1:01.39 | 2:07.20 | |||||
Cetus Espoo | 2:02.70 | |||||||||
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Alicia Cennet Gültekin | 2007 | 187 | 48.29 | 1:39.06 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Anjelica Sood | 2007 | 176 | 46.98 | 1:40.97 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Aada Salovaara | 2007 | 125 | 51.25 | 1:53.11 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Kerttu Tallus | 2007 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 28 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:46 |