Tulokset Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 79, 50m Frisim FL AB 16-17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
LE Mans & 50-manna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
+0.81 |
|
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.78 |
|
29.03 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.74 |
|
29.05 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.81 |
|
29.18 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.76 |
|
29.18 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julia Häglund |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.70 |
|
29.23 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alida Öhberg |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.73 |
|
29.26 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.73 |
|
29.37 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
29.43 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alva Hagström |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
29.46 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elsa Staaf |
2003 |
Strängnäs Simklubb |
+0.67 |
|
29.70 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.65 |
|
29.89 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amanda Nilsson |
2002 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
29.91 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.77 |
|
29.97 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rebecca Gustafsson |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
30.10 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Olivia Koski |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.79 |
|
30.14 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.70 |
|
30.15 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ella Wahlman |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.89 |
|
30.40 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Josefine Iwarson |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.69 |
|
30.41 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Rebecca Sandström |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.76 |
|
30.48 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emilia Liven |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.70 |
|
30.85 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lovisa Edman |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.74 |
|
30.85 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Naomi Sterling |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.78 |
|
30.91 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.68 |
|
30.92 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matilda Ringbom |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.72 |
|
30.93 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.73 |
|
31.04 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vendela Hillström |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.78 |
|
31.13 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Isabelle Brodd |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
31.15 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.77 |
|
31.15 |
+2.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Louise Larsson |
2002 |
Järfälla Simsällskap |
+0.71 |
|
31.22 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Isadora Rosén |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
31.27 |
+2.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.74 |
|
31.28 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Cornelia Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
|
31.41 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Emelie Lindholm |
2003 |
Tyresö Simsällskap |
+0.77 |
|
32.22 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sofija Lajsic |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
32.89 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Evelina Berg |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
33.15 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.84 |
|
33.64 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Izabella Kullman |
2002 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.69 |
|
35.03 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Alexandra Berggren |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.84 |
|
38.74 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-12 17:28:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 79, 50m Frisim FL AB 18-99 år - Final |
|
|
Sponsor: |
LE Mans & 50-manna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lisa Eriksson |
1998 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.72 |
|
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tiffani Segerbrand |
1999 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
27.98 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
28.31 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.71 |
|
28.33 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Olsson |
1999 |
Tyresö Simsällskap |
+0.73 |
|
28.41 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janette Setälä |
2001 |
Aurajoen Uinti |
+0.70 |
|
28.81 |
+1.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Wilma Wennerberg |
2001 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.75 |
|
28.90 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filippa Berndtson |
1997 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.76 |
|
28.94 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Rotstam |
1998 |
Järfälla Simsällskap |
+0.70 |
|
29.03 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vilma Brolund |
2001 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
29.13 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Frida Gustafsson |
2001 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.71 |
|
29.38 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amanda Kullman |
2000 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.70 |
|
29.65 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jessica Wiklund |
2000 |
Wisby Simsällskap |
+0.67 |
|
30.02 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Josefin Alm |
2001 |
Tyresö Simsällskap |
+0.70 |
|
30.20 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Linnéa Sandh |
2000 |
Järfälla Simsällskap |
+0.75 |
|
30.27 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Ericson |
2000 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
30.48 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Amanda Bekkewold |
2001 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
30.69 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emelie Widhe |
2001 |
Strängnäs Simklubb |
+0.76 |
|
30.84 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emilia Bengtsson |
2001 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
+0.74 |
|
30.97 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Manjiri Bhat |
2000 |
Lidingö Simklubb |
+0.76 |
|
31.24 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nora Laine |
2000 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.79 |
|
32.09 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pernilla Hemmälin |
2001 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
+0.77 |
|
32.53 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-12 17:28:44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 17:28:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|