Tulokset Cetus GP Perhosuinti
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP 5 pu | Tulostuspäivämäärä | 07 huhtikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:15 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 huhtikuu 2018 |
Laji 3, 50m Perhosuinti KUK tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ylva Holmberg | 2009 | 142 | 46.63 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Luna Lauhava-Kääriäinen | 2009 | 117 | 49.74 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Shreshta Balajee | 2008 | 106 | 51.49 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Kristina Lindroos | 2008 | 104 | 51.69 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Jenna Rantanen | 2008 | 95 | 53.26 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Emma Grönberg | 2010 | 94 | 53.51 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Keneli Marybel Maranik | 2010 | 78 | 56.99 | ||||||
Cetus Espoo | 28.85 | |||||||||
8 | Sonja Aho | 2008 | 75 | 57.57 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Elsa Idman | 2009 | 69 | 59.18 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Kaisli Ruha | 2010 | 68 | 59.59 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Neela Juvonen | 2009 | 68 | 59.64 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Luisa Zurban | 2008 | 62 | 1:01.32 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Noora Lausala | 2008 | 62 | 1:01.40 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Aura Goodacre | 2009 | 51 | 1:05.52 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Adela Sundberg | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Elle Pekkarinen | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
- | Ines Valero De La Iglesia | 2010 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 34.82 | |||||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Isabel Meriläinen | 2009 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 30.38 | |||||||||
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Lila Eskola | 2009 | DSQ | Käännös | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Seera Kanerva | 2010 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Venny Snellman | 2009 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Laji 3, 50m Perhosuinti KUK tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aada Salovaara | 2007 | 117 | 49.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
1 | Anjelica Sood | 2007 | 117 | 49.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Alicia Cennet Gültekin | 2007 | 104 | 51.76 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 07 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:15 |