Tulokset Cetus Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus - Games | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 11:35 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 |
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niklas Hatakka | 2003 | 29.12 | |||||||
Cetus Espoo | 30.89 | |||||||||
2 | Roni Severinkangas | 2003 | 29.13 | |||||||
Cetus Espoo | 29.05 | |||||||||
3 | Sami Uusikumpu | 2003 | 29.19 | |||||||
Simmis Wanda | 29.34 | |||||||||
4 | Taavi Backman | 2004 | 29.28 | |||||||
Lahden Uimaseura | 29.45 | |||||||||
5 | Jesse Hyppönen | 2004 | 29.49 | |||||||
Lahden Uimaseura | 30.26 | |||||||||
6 | Alexander Huhtala | 2003 | 30.19 | |||||||
Cetus Espoo | 33.08 | |||||||||
7 | Antti Oinonen | 2003 | 30.65 | |||||||
Uinti Imatra | 30.58 | |||||||||
8 | Matias Rasinmäki | 2003 | 31.69 | |||||||
Cetus Espoo | 30.07 | |||||||||
9 | Aleks Hokkanen | 2004 | 32.20 | |||||||
Kalevi Ujumiskool | 33.85 | |||||||||
10 | Leo Hautaniemi | 2004 | 37.96 | |||||||
Cetus Espoo | 38.92 | |||||||||
- | Nuutti Laitinen | 2004 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 37.81 | |||||||||
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Riku Pöytäkivi | 1993 | 24.17 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 23.62 | |||||||||
2 | Ari-pekka Liukkonen | 1989 | 24.59 | |||||||
Cetus Espoo | 24.02 | |||||||||
3 | Janne Markus Markkanen | 1994 | 25.86 | |||||||
Swimming Jyväskylä | 24.88 | |||||||||
4 | Roope Kastarinen | 1994 | 26.45 | |||||||
TaTu Tampere | 26.21 | |||||||||
5 | Roni Kallström | 2001 | 26.59 | |||||||
Cetus Espoo | 25.98 | |||||||||
6 | Werner Heräjärvi | 1999 | 26.75 | |||||||
Kampuksen Plaani | 26.58 | |||||||||
7 | Eemil Kylmä | 2001 | 27.28 | |||||||
Cetus Espoo | 26.97 | |||||||||
8 | Isak Gramén | 2001 | 27.32 | |||||||
Cetus Espoo | 26.90 | |||||||||
8 | Oscar Skjäl | 2002 | 27.32 | |||||||
Cetus Espoo | 26.84 | |||||||||
10 | Jasu Ovaskainen | 2002 | 27.36 | |||||||
Lahden Uimaseura | 27.90 | |||||||||
11 | Henri Koski | 2000 | 27.40 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 27.03 | |||||||||
12 | Otto Sormunen | 2002 | 27.43 | |||||||
Cetus Espoo | 28.12 | |||||||||
13 | Jere Ruuhonen | 2001 | 27.57 | |||||||
Lahden Uimaseura | 27.43 | |||||||||
14 | Daniel Rinne | 2002 | 27.79 | |||||||
Cetus Espoo | 27.74 | |||||||||
15 | Joona Ruuskanen | 2000 | 27.91 | |||||||
Cetus Espoo | 27.48 | |||||||||
16 | Eetu Malvela | 2000 | 28.04 | |||||||
Kampuksen Plaani | 28.02 | |||||||||
17 | Ville Lindfors | 1976 | 28.18 | |||||||
Vanders | 27.96 | |||||||||
18 | Joel Knaapi | 2001 | 28.36 | |||||||
Cetus Espoo | 28.15 | |||||||||
19 | Tuomas Jokinen | 2001 | 28.62 | |||||||
Cetus Espoo | 27.71 | |||||||||
20 | Perttu Somero | 2001 | 28.96 | |||||||
Lahden Kaleva | 29.31 | |||||||||
21 | Miika Pentti | 1997 | 29.01 | |||||||
Cetus Espoo | 27.34 | |||||||||
22 | Rasmus Sarre | 2001 | 29.81 | |||||||
ORCA Helsinki | 31.11 | |||||||||
23 | Joel Syrjä | 2002 | 30.10 | |||||||
Cetus Espoo | 30.14 | |||||||||
24 | Samuli Hartikainen | 2001 | 30.55 | |||||||
Cetus Espoo | 30.86 | |||||||||
25 | Kirill Karppi | 2002 | 31.91 | |||||||
ORCA Helsinki | 33.21 | |||||||||
26 | Sasha Cormier Simola | 2002 | 33.35 | |||||||
Cetus Espoo | 33.81 | |||||||||
- | Joona Salminen | 2000 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 31.30 | |||||||||
- | Kasper Nyman | 2001 | DNS | |||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 28.24 | |||||||||
- | Ruslan Samrin | 2001 | DSQ | |||||||
Simmis Wanda | 29.60 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 11:35 |