Results for XXXIII Turku Super Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
maalis 16, 2019 to maalis 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Rintauinti N, T15 T15 - Final |
|
|
Sponsor: |
Muovitech Finland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.92 |
558 |
2:48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.76 |
518 |
2:53.19 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
Porin Uimaseura |
+0.70 |
441 |
3:02.74 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti |
+0.77 |
365 |
3:14.49 |
+25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Maude |
2005 |
Aurajoen Uinti |
+0.93 |
364 |
3:14.66 |
+25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.87 |
356 |
3:16.16 |
+27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Nieminen |
2005 |
Aurajoen Uinti |
+0.71 |
344 |
3:18.40 |
+29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Ele |
2006 |
Aurajoen Uinti |
+0.84 |
330 |
3:21.14 |
+32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elina Toivonen |
2006 |
Aurajoen Uinti |
+0.92 |
309 |
3:25.56 |
+36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Viivi Laiho |
2005 |
Aurajoen Uinti |
+0.88 |
298 |
3:28.21 |
+39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti |
+0.84 |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.3.2019 12.27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Rintauinti N, T15 Naiset - Final |
|
|
Sponsor: |
Muovitech Finland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
+0.77 |
686 |
2:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
+0.77 |
567 |
2:47.99 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oona Ahinko |
2001 |
Vesihelmen Uimaseura |
+0.83 |
556 |
2:49.09 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ida Heino |
2000 |
Porin Uimaseura |
+0.80 |
294 |
3:29.18 |
+51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Parviainen |
2003 |
Helsingin Uimarit |
+0.81 |
232 |
3:46.37 |
+1:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 16.3.2019 12.27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-16 12.27.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|