2021-10-16   13:18:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nuorisouinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

1. jakso lauantai 6.4.2019

Document
Results
Nuorisouinnit 2019
Organizer:
Place: Oulun Uimahalli Oulun Uinti
Pool: 50m Competition Date: Apr 6, 2019 to Apr 7, 2019
Event 13, 4x100m Medley Women 12 and younger - Final
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 Rollo 1.1 12 Oulun Uinti 1906 5:43.93
Ennimaija Mäntynen 2007 07A398 42.62 1:28.58 1:28.58
Saimi Kiviniemi 2007 07A593 46.86 2:15.44 3:44.02
Edith Ervasti 2007 07A587 44.02 1:20.89 5:04.91
Elina Jaako 2007 07A382 39.02 5:04.91
2 Lohien tytöt 1 12 Oulun Lohet 5:49.69 +5.76
Ellen Krüger 2007 07A037 42.39 1:28.75 1:28.75
Iinu Tiainen 2007 07A747 43.25 1:30.72 2:59.47
Kaisa Keränen 2007 07A021 38.63 1:23.65 4:23.12
Iisa Mattila 2007 07A664 40.55 1:26.57 5:49.69
3 Lohien tytöt 2 12 Oulun Lohet 6:06.89 +22.96
Emma Autio 2007 07A049 46.12 1:34.68 1:34.68
Lotta Janhunen 2007 07A395 48.17 1:40.27 3:14.95
Juuli Uusitalo 2007 07A534 43.50 1:32.21 4:47.16
Mea Prykäri 2007 07A699 38.05 1:19.73 6:06.89
- Lohien tytöt 3 12 Oulun Lohet DSQ 6.3.
Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen 2007 07A442
Riia Aho 2007 07A677
Pinja Niskanen 2007 07A270
Meeri Uusitalo 2007 07A578
Event 13, 4x100m Medley Women 13-15 years - Final
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 OULUN UINTI IKM1 tytöt 14 Oulun Uinti 1906 4:56.61
Saara Niemi 2005 05A356 34.49 1:12.78 1:12.78
Amanda Riuttanen 2005 05A383 41.14 1:26.97 2:39.75
Lotta Moilanen 2006 06A240 33.10 1:10.27 3:50.02
Katariina Koivuranta 2005 05A446 31.43 1:06.59 4:56.61
2 SWIM 1 15 Swimming Jyväskylä 5:10.18 +13.57
Aada Tourunen 2004 04A323 37.47 1:19.64 1:19.64
Nea Parkatti 2004 04A345 38.76 1:24.01 2:43.65
Iiris Jämsä 2004 04A703 32.92 1:13.37 3:57.02
Noora Kuparinen 2004 04A288 34.66 1:13.16 5:10.18
3 SWIM 2 15 Swimming Jyväskylä 5:28.37 +31.76
Juuli Kinnunen 2004 04A549 40.27 2:06.38 2:06.38
Anna Kajosmäki 2004 04A310 1:28.37 2:13.55 4:19.93
Vieno Tikkanen 2007 07A130 32.71 1:08.44 5:28.37
Meri Elo 2006 06A187 5:28.37 5:28.37
4 KemTu tytöt 15 Kemin Työväen Uimarit 5:36.99 +40.38
Kiia Junttari 2004 04A131 40.92 1:26.53 1:26.53
Pinja Junttari 2006 06A106 40.92 1:26.84 2:53.37
Isla Heiskanen 2005 05B192 43.63 1:33.74 4:27.11
Jutta Mört 2005 05B027 32.06 1:09.88 5:36.99
5 SWIM3 13 Swimming Jyväskylä 6:05.03 +1:08.4
Ronja Halinen 2007 07A236 43.93 1:31.94 1:31.94
Anna Rantala 2006 06A721 47.93 1:40.95 3:12.89
Maria Kajosmäki 2006 06A433 42.06 1:33.10 4:45.99
Sofia Räihä 2008 08A148 36.80 1:19.04 6:05.03
2019-04-06 13:20:33 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner