Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nora Segerström |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.83 |
|
1:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linn Herlin |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
1:20.72 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ioana Danes |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:25.34 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:28.89 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Täby Sim |
+0.77 |
|
1:29.31 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tova Lindbom |
2002 |
Danderyds Simförening |
+0.81 |
|
1:30.09 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naomi Sterling |
2002 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.83 |
|
1:32.66 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-09 kl 10:40:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Izabelle Lindberg |
2003 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
1:23.91 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.74 |
|
1:24.08 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
+0.65 |
|
1:24.30 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
+0.78 |
|
1:24.83 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.71 |
|
1:27.75 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elvira Schei |
2003 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.73 |
|
1:27.90 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Thindra Åkerblom |
2003 |
Norrtälje Simklubb |
+0.68 |
|
1:29.36 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veronica Lythell |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
1:31.22 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Beata Liljeberg |
2003 |
Lidingö Simklubb |
-.-- |
|
1:31.45 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.78 |
|
1:33.54 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nina Takolander |
2003 |
Täby Sim |
+0.72 |
|
1:40.80 |
+20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elin Andersson |
2003 |
Täby Sim |
+0.72 |
|
1:41.01 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nora Lundberg |
2003 |
Åkersberga Simsällskap |
-.-- |
|
1:41.22 |
+20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-09 kl 10:40:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Arnö |
2004 |
Turebergs Simklubb |
-.-- |
|
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.66 |
|
1:20.99 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
+0.77 |
|
1:25.46 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Sommar |
2004 |
Täby Sim |
+0.75 |
|
1:28.73 |
+7.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elin Glifberg |
2004 |
Lidingö Simklubb |
+0.73 |
|
1:32.49 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
+0.91 |
|
1:33.16 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
+0.79 |
|
1:33.98 |
+13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maya Levin |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.79 |
|
1:34.26 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.79 |
|
1:36.56 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
Norrtälje Simklubb |
+0.78 |
|
1:37.89 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Bäckström |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
1:38.48 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eleonora Engström |
2004 |
Lidingö Simklubb |
+0.83 |
|
1:41.40 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.83 |
|
1:46.04 |
+25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leona Arganti |
2004 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.92 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-09 kl 10:40:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.85 |
|
1:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:28.33 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:28.33 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emelie Sveding |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:28.87 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
+0.73 |
|
1:29.17 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.71 |
|
1:33.92 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.83 |
|
1:33.99 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emily Yao |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.77 |
|
1:36.55 |
+14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
Norrtälje Simklubb |
+0.80 |
|
1:36.86 |
+14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
-.-- |
|
1:37.08 |
+14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
Turebergs Simklubb |
-.-- |
|
1:37.18 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.83 |
|
1:37.60 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Wilma Groth |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.83 |
|
1:39.86 |
+17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
Danderyds Simförening |
+0.77 |
|
1:41.59 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Milana Gheorghiu |
2005 |
Turebergs Simklubb |
+0.77 |
|
1:42.13 |
+19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
-.-- |
|
1:42.53 |
+20.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.80 |
|
1:43.14 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ida Herold |
2005 |
Lidingö Simklubb |
+0.82 |
|
1:47.32 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:47.88 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Julia Isaksson |
2005 |
Åkersberga Simsällskap |
-.-- |
|
1:50.61 |
+28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ella Mahe |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.57 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-09 kl 10:40:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Klass E - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
-.-- |
|
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.76 |
|
1:23.50 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.74 |
|
1:23.60 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karolina Tylets |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
+0.66 |
|
1:24.39 |
+1.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
1:29.00 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.73 |
|
1:30.40 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vida Haesert |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.87 |
|
1:32.89 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.86 |
|
1:33.67 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ella Holmberg |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:35.79 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vera Popova |
2006 |
Turebergs Simklubb |
+0.52 |
|
1:37.94 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Carla Rollvén |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:38.06 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:41.16 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
Danderyds Simförening |
+0.81 |
|
1:42.66 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
1:43.37 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.98 |
|
1:44.66 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.85 |
|
1:45.05 |
+21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
-.-- |
|
1:45.78 |
+22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
Turebergs Simklubb |
-.-- |
|
1:45.96 |
+22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
-.-- |
|
1:48.68 |
+25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Stella Gammel |
2006 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.81 |
|
1:52.67 |
+29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Sofia Käll |
2006 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:02.31 |
+39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Cassandra Strömquist Tampell |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.90 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-09 kl 10:40:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-09 10:40:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|