Results for Prisma-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Prisma-uinnit 2019 | Tulostuspäivämäärä | 26 tammikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kirkkonummi | Tulostusaika | 17:36 | |||
Järjestäjä | Gladius Kirkkonummi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 26 tammikuu 2019 |
Laji 8, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:02.36 2013-10-12 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:04.25 2017-12-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Linnea Heikkilä | 2008 | Simmis Grani | 46.66 | 1:36.57 | |||||
2 | Serafima Ratner | 2008 | Uimaseura Helsinki | 47.57 | 1:40.11 | |||||
3 | Marja Anna Siimes | 2008 | Uimaseura Helsinki | 51.36 | 1:47.38 | |||||
4 | Raakel Rihte | 2008 | Cetus Espoo | 1:06.16 | 2:17.00 | |||||
5 | Ronja Taskinen | 2008 | Cetus Espoo | 1:07.46 | 2:18.10 | |||||
6 | Helena Kujamo | 2008 | Cetus Espoo | 1:08.77 | 2:21.21 | |||||
- | Nelly Åström | 2008 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 8, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:02.36 2013-10-12 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:04.25 2017-12-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Iida Tawast | 2007 | Simmis Grani | 42.48 | 1:29.48 | |||||
2 | Petra Nieminen | 2007 | Cetus Espoo | 41.76 | 1:30.40 | |||||
3 | Ella Kalliokari | 2006 | Cetus Espoo | 45.35 | 1:36.06 | |||||
4 | Venla Almira | 2006 | Simmis Grani | 47.93 | 1:39.94 | |||||
5 | Elina Alhonen | 2006 | Gladius Kirkkonummi | 46.33 | 1:40.86 | |||||
6 | Milja Vuori | 2006 | Octopus Lohja | 47.26 | 1:43.71 | |||||
7 | Pinja Suominen | 2006 | Gladius Kirkkonummi | 47.57 | 1:44.48 | |||||
8 | Bea Kortelainen | 2006 | Cetus Espoo | 50.20 | 1:46.37 | |||||
9 | Riina Jungell | 2006 | Octopus Lohja | 51.14 | 1:47.63 | |||||
10 | Emmi Liukko | 2006 | Cetus Espoo | 51.72 | 1:48.75 | |||||
Laji 8, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:02.36 2013-10-12 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:04.25 2017-12-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lea Heinzmann | 2004 | Simmis Grani | 42.16 | 1:29.47 | |||||
2 | Veera Mäkelä | 2004 | Gladius Kirkkonummi | 42.87 | 1:32.12 | |||||
3 | Katarina Kobycheva | 2004 | Cetus Espoo | 45.03 | 1:36.15 | |||||
Laji 8, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
Sponsori: Helsingin makkaratehdas |
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:02.36 2013-10-12 |
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:04.25 2017-12-15 |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Johanna Kara | 1965 | Cetus Espoo | 39.45 | 1:24.93 | |||||
2 | Sanna Hokkanen | 1977 | Cetus Espoo | 40.92 | 1:26.95 | |||||
3 | Piia Kaivola | 1999 | Cetus Espoo | 42.88 | 1:29.16 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 26 tammikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Gladius Kirkkonummi | Tulostusaika | 17:36 |