Resultater for Øst Børne medley
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
31 marts 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
12:26 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 marts 2019 |
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
|
508 |
35.95 |
1:17.72 |
2:07.53 |
|
2:44.64 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lucca Frydendahl |
2008 |
|
464 |
36.50 |
1:19.83 |
2:10.70 |
|
2:49.65 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
2:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
|
455 |
38.46 |
1:21.85 |
2:13.07 |
|
2:50.79 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
3:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ella Stensgaard |
2008 |
|
424 |
37.51 |
1:23.24 |
2:13.41 |
|
2:54.81 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Marie Moesgaard |
2008 |
|
424 |
40.55 |
1:26.04 |
2:15.60 |
|
2:54.86 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
3:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Karla Rekling |
2008 |
|
393 |
39.72 |
1:24.70 |
2:18.80 |
|
2:59.37 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
3:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Olivia Møllgaard |
2008 |
|
386 |
38.54 |
1:23.08 |
2:19.67 |
|
3:00.47 |
|
|
Swim Team Taastrup - VATCPH |
3:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Amanda Liechti |
2008 |
|
374 |
39.80 |
1:27.40 |
2:21.36 |
|
3:02.39 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
3:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Wilma Berg |
2008 |
|
368 |
39.25 |
1:26.42 |
2:20.18 |
|
3:03.29 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
3:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
|
362 |
39.11 |
1:26.89 |
2:20.28 |
|
3:04.25 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
3:12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
|
353 |
42.13 |
1:27.97 |
2:26.02 |
|
3:05.79 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
3:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
|
353 |
38.92 |
1:27.19 |
2:23.78 |
|
3:05.84 |
|
|
Vest-Brøndby |
3:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Zenia Englund |
2008 |
|
352 |
39.84 |
1:27.96 |
2:23.21 |
|
3:06.02 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
3:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
|
349 |
41.48 |
1:28.01 |
2:21.59 |
|
3:06.56 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
3:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Anja Englert |
2008 |
|
333 |
45.12 |
1:32.99 |
2:28.04 |
|
3:09.51 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
3:20.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Ellen Lunn |
2008 |
|
331 |
42.96 |
1:31.97 |
2:28.03 |
|
3:09.86 |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
3:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
|
330 |
44.95 |
1:37.03 |
2:26.35 |
|
3:10.11 |
|
|
Lyngby Svømmeklub |
3:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Anna Sofie Skov |
2008 |
|
329 |
42.41 |
1:32.18 |
2:28.99 |
|
3:10.35 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
3:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
|
328 |
44.33 |
1:30.87 |
2:28.33 |
|
3:10.38 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
3:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Isabella Flach |
2008 |
|
326 |
42.36 |
1:31.72 |
2:26.93 |
|
3:10.89 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
3:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Victoria Petersen |
2008 |
|
325 |
46.78 |
1:33.69 |
2:28.15 |
|
3:11.08 |
|
|
Herlufsholm Svømmeklub |
3:10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
|
323 |
42.55 |
1:30.19 |
2:26.42 |
|
3:11.47 |
|
|
Herlufsholm Svømmeklub |
3:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
|
322 |
41.59 |
1:32.48 |
2:26.13 |
|
3:11.67 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
3:08.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Augusta Blom |
2008 |
|
316 |
43.05 |
1:31.68 |
2:28.07 |
|
3:12.83 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
3:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
|
278 |
44.72 |
1:30.92 |
2:35.08 |
|
3:21.18 |
|
|
Næstved IF |
3:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Alma Lanng Geneser |
2008 |
|
278 |
42.87 |
1:33.19 |
2:32.98 |
|
3:21.36 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
3:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Freya Valentin |
2008 |
|
274 |
41.93 |
1:35.15 |
2:33.59 |
|
3:22.26 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Asta Hänel Christensen |
2008 |
|
272 |
44.64 |
1:38.96 |
2:39.61 |
|
3:22.60 |
|
|
Hvidovre Svømmeklub |
3:38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
|
269 |
43.70 |
1:33.34 |
2:37.10 |
|
3:23.50 |
|
|
Greve Svømmeklub |
3:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Nynne Bugge |
2008 |
|
268 |
42.94 |
1:35.42 |
2:37.81 |
|
3:23.59 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
3:30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Amelia Eriksen |
2008 |
|
265 |
45.44 |
1:36.45 |
2:39.15 |
|
3:24.46 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Klara Rasmussen |
2008 |
|
239 |
50.42 |
1:44.16 |
2:42.27 |
|
3:31.62 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
3:42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Alma Sofie A. Bløcher |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW7.6 ESB /150m |
|
Hovedstadens Svømmeklub |
3:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Marie Munk |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW 4.4 Tyvstart |
|
Albertslund IF |
3:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Simone Stenberg |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW6.4 EFB /75m |
|
Sigma Swim Allerød |
3:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2007-2007 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sarah Gudme |
2007 |
|
614 |
34.08 |
1:13.50 |
1:58.26 |
|
2:34.62 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
2:38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Andersen |
2007 |
|
602 |
33.41 |
1:15.70 |
2:00.64 |
|
2:35.58 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
2:37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matilde Maagøe |
2007 |
|
590 |
33.26 |
1:13.52 |
2:01.13 |
|
2:36.61 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
|
570 |
32.82 |
1:13.00 |
2:01.42 |
|
2:38.44 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Isabella Pedersen |
2007 |
|
552 |
33.29 |
1:14.12 |
2:03.31 |
|
2:40.19 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
|
545 |
34.74 |
1:16.91 |
2:03.72 |
|
2:40.83 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
2:42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
|
543 |
35.61 |
1:17.82 |
2:04.56 |
|
2:41.08 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Mathilde Møller |
2007 |
|
535 |
35.51 |
1:18.26 |
2:04.59 |
|
2:41.84 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Julie Hovmand |
2007 |
|
483 |
35.17 |
1:18.19 |
2:07.49 |
|
2:47.47 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julie Philip |
2007 |
|
479 |
38.27 |
1:23.67 |
2:10.08 |
|
2:47.91 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Rebekka Roed |
2007 |
|
476 |
38.84 |
1:22.13 |
2:11.89 |
|
2:48.25 |
|
|
Køge Svømmeklub |
2:58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Karen Markussen |
2007 |
|
475 |
36.01 |
1:19.87 |
2:09.52 |
|
2:48.40 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
|
474 |
37.08 |
1:20.27 |
2:11.16 |
|
2:48.44 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
3:02.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Naya Høi Greve |
2007 |
|
463 |
36.17 |
1:22.60 |
2:10.01 |
|
2:49.79 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
3:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
|
460 |
36.92 |
1:20.57 |
2:13.01 |
|
2:50.21 |
|
|
Greve Svømmeklub |
2:49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
|
459 |
37.36 |
1:20.92 |
2:09.61 |
|
2:50.36 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
|
458 |
36.85 |
1:20.02 |
2:11.97 |
|
2:50.37 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Røskva Rosenbohm |
2007 |
|
451 |
37.55 |
1:22.23 |
2:13.55 |
|
2:51.32 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Andrea Strandby |
2007 |
|
449 |
38.41 |
1:22.11 |
2:12.72 |
|
2:51.62 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:51.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
|
447 |
39.70 |
1:25.60 |
2:12.82 |
|
2:51.81 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
2:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Astrid Høyer |
2007 |
|
446 |
38.92 |
1:22.66 |
2:12.92 |
|
2:51.89 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
2:57.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Annika Frederiksen |
2007 |
|
443 |
38.40 |
1:23.99 |
2:13.21 |
|
2:52.27 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
2:49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
|
438 |
37.24 |
1:20.18 |
2:13.25 |
|
2:52.95 |
|
|
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2:58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
|
438 |
38.18 |
1:21.65 |
2:14.40 |
|
2:53.01 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
2:52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
|
429 |
38.55 |
1:23.99 |
2:15.49 |
|
2:54.14 |
|
|
Køge Svømmeklub |
3:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Mathilde Johansen |
2007 |
|
419 |
37.72 |
1:23.32 |
2:13.24 |
|
2:55.51 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
3:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
|
413 |
37.41 |
1:23.83 |
2:17.52 |
|
2:56.40 |
|
|
Sigma Swim Birkerød |
2:54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Ea Lund Havgaard |
2007 |
|
413 |
38.09 |
1:23.56 |
2:14.61 |
|
2:56.46 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Nadia Walløe |
2007 |
|
410 |
38.41 |
1:21.61 |
2:16.70 |
|
2:56.82 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Caroline Hansen |
2007 |
|
408 |
39.88 |
1:26.11 |
2:19.10 |
|
2:57.13 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
3:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Maja Andersen |
2007 |
|
406 |
38.32 |
1:23.68 |
2:17.09 |
|
2:57.45 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
3:02.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Kattja Daniella Aggersbøl |
2007 |
|
406 |
38.68 |
1:22.75 |
2:16.85 |
|
2:57.47 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
3:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Kristine Dupont |
2007 |
|
396 |
38.24 |
1:24.87 |
2:18.32 |
|
2:58.89 |
|
|
Herlev Svømning |
3:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Mira Capito |
2007 |
|
393 |
41.38 |
1:27.95 |
2:18.58 |
|
2:59.38 |
|
|
Slangerup Svømmeklub |
3:03.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
K-Lee Hansen |
2007 |
|
392 |
37.63 |
1:24.46 |
2:18.39 |
|
2:59.50 |
|
|
JGI Svømning |
3:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
|
390 |
37.81 |
1:24.19 |
2:17.77 |
|
2:59.80 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
3:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
|
385 |
41.27 |
1:26.30 |
2:21.25 |
|
3:00.65 |
|
|
Gladsaxe Svømmeklub |
3:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Molly Borchorst |
2007 |
|
380 |
39.92 |
1:25.11 |
2:20.77 |
|
3:01.33 |
|
|
Søllerød Svømmeklub |
3:02.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
|
379 |
40.61 |
1:26.79 |
2:19.16 |
|
3:01.54 |
|
|
Sigma Swim Allerød |
2:58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Anne-Marie T. Kristensen |
2007 |
|
379 |
38.61 |
1:27.21 |
2:21.61 |
|
3:01.59 |
|
|
Køge Svømmeklub |
3:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Vigga Jacoby |
2007 |
|
373 |
41.00 |
1:25.71 |
2:21.22 |
|
3:02.49 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
3:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
|
372 |
40.23 |
1:28.38 |
2:20.83 |
|
3:02.61 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
|
370 |
39.13 |
1:24.60 |
2:21.36 |
|
3:02.99 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
3:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Mathilde Pedersen |
2007 |
|
369 |
41.48 |
1:26.44 |
2:22.25 |
|
3:03.19 |
|
|
Køge Svømmeklub |
3:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
|
368 |
36.99 |
1:21.43 |
2:20.64 |
|
3:03.28 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
3:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
|
363 |
40.37 |
1:27.52 |
2:21.28 |
|
3:04.15 |
|
|
Hovedstadens Svømmeklub |
3:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
|
359 |
39.75 |
1:26.53 |
2:21.34 |
|
3:04.86 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
3:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Isabell Hansen |
2007 |
|
354 |
37.85 |
1:24.37 |
2:20.56 |
|
3:05.71 |
|
|
Glostrup Svømmeklub |
3:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Smilla Hauge |
2007 |
|
349 |
41.71 |
1:30.06 |
2:25.41 |
|
3:06.57 |
|
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Caroline Haugland |
2007 |
|
346 |
38.07 |
1:28.90 |
2:22.49 |
|
3:07.18 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
|
338 |
48.07 |
1:34.29 |
2:26.89 |
|
3:08.52 |
|
|
Køge Svømmeklub |
3:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
|
337 |
38.64 |
1:24.16 |
2:26.34 |
|
3:08.80 |
|
|
Tune I.F. Svømmeafdeling |
3:12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
|
333 |
42.58 |
1:25.70 |
2:24.94 |
|
3:09.50 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
3:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Frederikke Dyrby Pedersen |
2007 |
|
321 |
43.96 |
1:32.14 |
2:30.16 |
|
3:11.80 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
3:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW7.6 ESB /150m |
|
VAT Copenhagen-MK31 |
3:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Hansen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW6.4 EFB /75m |
|
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
SW9.3 afsl.p.ma/100m |
|
Vest-Brøndby |
3:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
31 marts 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
12:26 |
|