Resultat för ENA Games 2019
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Idrottshuset |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 jan 2019 till den 20 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 27, 4X50m Frisim Mixed 12 och yngre - Final |
|
|
Sponsor: |
Enköpings T.A.K Bygg AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Upsala Simsällskap |
2007 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
Nike Söderström |
2007 |
AG2607 |
|
31.51 |
|
|
|
|
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
-.-- |
31.90 |
|
|
|
|
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
-.-- |
32.59 |
|
|
|
|
1:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Marhold |
2007 |
AL5407 |
-.-- |
33.71 |
|
|
|
|
2:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Upsala Simsällskap lag 3 |
2007 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:45.84 |
+36.13 |
|
|
|
|
|
Johannes Fischer |
2007 |
AA1907 |
|
38.36 |
|
|
|
|
38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elin Bohman |
2009 |
AD9609 |
|
48.87 |
|
|
|
|
1:27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Munn |
2007 |
AK7907 |
|
37.03 |
|
|
|
|
2:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inez Lundqvist |
2009 |
AD2209 |
-.-- |
41.58 |
|
|
|
|
2:45.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simklubben Ena |
2007 |
Simklubben Ena |
|
|
|
|
|
2:49.12 |
+39.41 |
|
|
|
|
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
AD1908 |
|
39.05 |
|
|
|
|
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristina Lind |
2007 |
AC1607 |
-.-- |
40.63 |
|
|
|
|
1:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Gjälby |
2008 |
AY1408 |
-.-- |
41.81 |
|
|
|
|
2:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mohammed Oulaywan |
2009 |
AE8909 |
-.-- |
47.63 |
|
|
|
|
2:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simklubben Ena lag 2 |
2007 |
Simklubben Ena |
|
|
|
|
|
3:08.02 |
+58.31 |
|
|
|
|
|
Elna Zetterberg |
2007 |
AB3807 |
|
41.58 |
|
|
|
|
41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Wallebring |
2008 |
BA7008 |
-.-- |
44.96 |
|
|
|
|
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Johdet |
2007 |
AR2107 |
-.-- |
47.70 |
|
|
|
|
2:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Olsen |
2010 |
AB2510 |
-.-- |
53.78 |
|
|
|
|
3:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Upsala Simsällskap lag 2 |
2007 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Yu |
2010 |
AA0310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilda Isenstam |
2009 |
AC9809 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Elf |
2009 |
AB5509 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annahita Kamkar |
2008 |
AO5408 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-20 16:52:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|