2022-01-28   09:41:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hössö-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hössö Uinnit
Organizer:
Place: HSS
Pool: 25m Competition Date: Sep 21, 2019 to Sep 21, 2019
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet 14 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.71 432 59.42
25m: 13.30
50m: 28.10
(14.80)
75m: 43.72
(15.62)
100m: 59.42
(15.70)
2 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku +0.72 397 1:01.12 +1.70
25m: 13.43
50m: 28.48
(15.05)
75m: 44.54
(16.06)
100m: 1:01.12
(16.58)
3 Veikka Leväsalo 2005 Helsingfors Simsällskap +0.74 383 1:01.85 +2.43
25m: 14.27
50m: 29.88
(15.61)
75m: 46.12
(16.24)
100m: 1:01.85
(15.73)
4 Vladislav Shavyrin 2005 Uimaseura Aquila +0.72 364 1:02.89 +3.47
25m: 14.04
50m: 30.20
(16.16)
75m: 46.39
(16.19)
100m: 1:02.89
(16.50)
5 Aleksandr Vysotskiy 2006 ORCA Helsinki +0.73 339 1:04.45 +5.03
25m: 15.10
50m: 31.50
(16.40)
75m: 48.14
(16.64)
100m: 1:04.45
(16.31)
6 Nuutti Vienonen 2005 Salon Uimarit +0.70 326 1:05.27 +5.85
25m: 14.35
50m: 30.47
(16.12)
75m: 48.04
(17.57)
100m: 1:05.27
(17.23)
7 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo +0.69 325 1:05.30 +5.88
25m: 14.87
50m: 31.56
(16.69)
75m: 48.56
(17.00)
100m: 1:05.30
(16.74)
8 Kasperi Haverinen 2005 Lahden Uimaseura +0.58 325 1:05.32 +5.90
25m: 14.70
50m: 31.46
(16.76)
75m: 49.00
(17.54)
100m: 1:05.32
(16.32)
9 Miika Nurminen 2005 Salon Uimarit +0.72 325 1:05.35 +5.93
25m: 14.85
50m: 31.21
(16.36)
75m: 48.48
(17.27)
100m: 1:05.35
(16.87)
10 Mio Heinola 2005 Nummelan Kisaajat +0.73 313 1:06.12 +6.70
25m: 15.09
50m: 31.62
(16.53)
75m: 49.06
(17.44)
100m: 1:06.12
(17.06)
11 Elias Molodtsov 2005 Lahden Uimaseura +0.69 313 1:06.16 +6.74
25m: 14.41
50m: 31.86
(17.45)
75m: 49.63
(17.77)
100m: 1:06.16
(16.53)
12 Christian Nummi 2006 Helsingfors Simsällskap +0.76 308 1:06.51 +7.09
25m: 15.06
50m: 31.81
(16.75)
75m: 49.35
(17.54)
100m: 1:06.51
(17.16)
13 Serhat Kalin 2005 ORCA Helsinki +0.77 303 1:06.87 +7.45
25m: 15.43
50m: 32.54
(17.11)
75m: 50.06
(17.52)
100m: 1:06.87
(16.81)
14 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.77 302 1:06.98 +7.56
25m: 15.17
50m: 32.34
(17.17)
75m: 50.39
(18.05)
100m: 1:06.98
(16.59)
15 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap +0.67 299 1:07.17 +7.75
25m: 15.45
50m: 32.41
(16.96)
75m: 50.32
(17.91)
100m: 1:07.17
(16.85)
16 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.71 298 1:07.25 +7.83
25m: 15.13
50m: 32.44
(17.31)
75m: 50.52
(18.08)
100m: 1:07.25
(16.73)
17 Nikolas Pietilä 2005 Cetus Espoo +0.69 285 1:08.27 +8.85
25m: 14.67
50m: 31.91
(17.24)
75m: 50.24
(18.33)
100m: 1:08.27
(18.03)
18 Andreas Kinnunen 2006 Riihimäen Uimaseura +0.74 273 1:09.27 +9.85
25m: 16.19
50m: 33.68
(17.49)
75m: 51.76
(18.08)
100m: 1:09.27
(17.51)
19 Matias Kotilainen 2006 Salon Uimarit +0.74 254 1:10.91 +11.49
25m: 15.47
50m: 33.05
(17.58)
75m: 52.39
(19.34)
100m: 1:10.91
(18.52)
20 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap +0.66 249 1:11.36 +11.94
25m: 15.63
50m: 33.63
(18.00)
75m: 52.35
(18.72)
100m: 1:11.36
(19.01)
21 Okko Varpasuo 2006 Helsingfors Simsällskap +0.69 239 1:12.38 +12.96
25m: 16.38
50m: 34.97
(18.59)
75m: 54.07
(19.10)
100m: 1:12.38
(18.31)
22 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda +0.77 221 1:14.24 +14.82
25m: 16.56
50m: 35.07
(18.51)
75m: 55.05
(19.98)
100m: 1:14.24
(19.19)
23 Aleksander Sibirtsev 2005 Helsingfors Simsällskap 221 1:14.26 +14.84
25m: 16.70
50m: 36.26
(19.56)
75m: 55.86
(19.60)
100m: 1:14.26
(18.40)
24 Raman Bajalan 2007 Lahden Uimaseura +0.78 219 1:14.53 +15.11
25m: 16.50
50m: 35.08
(18.58)
75m: 55.32
(20.24)
100m: 1:14.53
(19.21)
25 Jaakko Karppinen 2007 ORCA Helsinki +0.73 218 1:14.60 +15.18
25m: 16.28
50m: 34.88
(18.60)
75m: 55.29
(20.41)
100m: 1:14.60
(19.31)
26 Victor Nykvist 2007 Simmis Grani +0.80 211 1:15.43 +16.01
25m: 17.19
50m: 36.82
(19.63)
75m: 56.54
(19.72)
100m: 1:15.43
(18.89)
27 Joonatan Hietarinne 2006 Salon Uimarit +0.86 208 1:15.74 +16.32
25m: 16.25
50m: 34.64
(18.39)
75m: 55.18
(20.54)
100m: 1:15.74
(20.56)
28 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo +0.78 204 1:16.27 +16.85
25m: 17.00
50m: 36.55
(19.55)
75m: 56.63
(20.08)
100m: 1:16.27
(19.64)
29 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo +0.66 203 1:16.42 +17.00
25m: 16.97
50m: 36.52
(19.55)
75m: 56.39
(19.87)
100m: 1:16.42
(20.03)
30 Mihail Pavljuk 2005 Helsingfors Simsällskap +0.73 200 1:16.83 +17.41
25m: 16.43
50m: 36.24
(19.81)
75m: 56.61
(20.37)
100m: 1:16.83
(20.22)
31 Tuomas Heikkilä 2008 Uimaseura Aquila +0.72 198 1:17.10 +17.68
25m: 17.26
50m: 36.72
(19.46)
75m: 57.39
(20.67)
100m: 1:17.10
(19.71)
32 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap +0.75 177 1:19.93 +20.51
25m: 17.76
50m: 37.86
(20.10)
75m: 59.35
(21.49)
100m: 1:19.93
(20.58)
33 Ivan Fadeechev 2007 Lahden Uimaseura +0.87 175 1:20.23 +20.81
25m: 18.44
50m: 38.31
(19.87)
75m: 59.60
(21.29)
100m: 1:20.23
(20.63)
34 Eerik Välipakka 2007 ORCA Helsinki +0.77 173 1:20.63 +21.21
25m: 17.75
50m: 38.26
(20.51)
75m: 1:00.68
(22.42)
100m: 1:20.63
(19.95)
35 Danil Sulkonen 2008 ORCA Helsinki +0.72 170 1:21.11 +21.69
25m: 18.14
50m: 39.56
(21.42)
75m: 1:01.05
(21.49)
100m: 1:21.11
(20.06)
36 Artem Haikara 2005 Cetus Espoo +0.79 168 1:21.37 +21.95
25m: 16.47
50m: 36.40
(19.93)
75m: 58.81
(22.41)
100m: 1:21.37
(22.56)
37 Ville Tolppala 2007 ORCA Helsinki +0.79 161 1:22.52 +23.10
25m: 18.23
50m: 39.22
(20.99)
75m: 1:01.24
(22.02)
100m: 1:22.52
(21.28)
38 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.81 161 1:22.59 +23.17
25m: 19.16
50m: 39.52
(20.36)
75m: 1:01.67
(22.15)
100m: 1:22.59
(20.92)
39 Risto Hyvenen 2007 Simmis Wanda +0.48 159 1:22.86 +23.44
25m: 17.67
50m: 38.70
(21.03)
75m: 1:01.43
(22.73)
100m: 1:22.86
(21.43)
40 Maksym Chornyi 2006 Lahden Uimaseura +0.74 152 1:24.08 +24.66
25m: 18.47
50m: 39.22
(20.75)
75m: 1:01.77
(22.55)
100m: 1:24.08
(22.31)
41 Elias Sahla 2007 Salon Uimarit +0.76 146 1:25.22 +25.80
25m: 18.39
50m: 39.63
(21.24)
75m: 1:01.83
(22.20)
100m: 1:25.22
(23.39)
42 Jooa Katavisto 2006 ORCA Helsinki +0.76 139 1:26.66 +27.24
25m: 18.59
50m: 40.56
(21.97)
75m: 1:04.03
(23.47)
100m: 1:26.66
(22.63)
43 Otso Jalli 2008 Gladius Kirkkonummi +0.77 137 1:26.99 +27.57
25m: 19.56
50m: 41.97
(22.41)
75m: 1:05.85
(23.88)
100m: 1:26.99
(21.14)
44 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani +0.73 136 1:27.29 +27.87
25m: 19.85
50m: 42.37
(22.52)
75m: 1:05.88
(23.51)
100m: 1:27.29
(21.41)
45 Rudi Stolt 2007 Helsingfors Simsällskap +0.72 130 1:28.65 +29.23
25m: 18.81
50m: 40.60
(21.79)
75m: 1:04.45
(23.85)
100m: 1:28.65
(24.20)
46 Ahti Parviainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.79 130 1:28.69 +29.27
25m: 18.52
50m: 40.10
(21.58)
75m: 1:04.21
(24.11)
100m: 1:28.69
(24.48)
47 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo +0.86 122 1:30.49 +31.07
25m: 17.98
50m: 41.17
(23.19)
75m: 1:06.35
(25.18)
100m: 1:30.49
(24.14)
48 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap +0.77 118 1:31.44 +32.02
25m: 19.57
50m: 42.45
(22.88)
75m: 1:07.03
(24.58)
100m: 1:31.44
(24.41)
49 Ilkka Itkonen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.67 104 1:35.48 +36.06
25m: 20.19
50m: 44.01
(23.82)
75m: 1:10.10
(26.09)
100m: 1:35.48
(25.38)
50 Cole Wagner 2008 Helsingfors Simsällskap +0.52 98 1:37.29 +37.87
25m: 19.82
50m: 45.06
(25.24)
75m: 1:11.77
(26.71)
100m: 1:37.29
(25.52)
51 Onni Virtanen 2008 Salon Uimarit +0.75 89 1:40.48 +41.06
25m: 22.72
50m: 46.93
(24.21)
75m: 1:14.51
(27.58)
100m: 1:40.48
(25.97)
52 Matti Nurminen 2009 Salon Uimarit +0.72 75 1:46.37 +46.95
25m: 23.01
50m: 49.56
(26.55)
75m: 1:18.49
(28.93)
100m: 1:46.37
(27.88)
Event official at: 21.9.2019 19:52:05
Event 18, 100m Vapaauinti Miehet 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Riku Pöytäkivi 1993 Helsingfors Simsällskap +0.69 751 49.42
25m: 11.38
50m: 24.16
(12.78)
75m: 36.88
(12.72)
100m: 49.42
(12.54)
2 Lassi Haimi 2003 Helsingfors Simsällskap +0.69 646 51.98 +2.56
25m: 12.26
50m: 25.36
(13.10)
75m: 38.64
(13.28)
100m: 51.98
(13.34)
3 Danil Seksenov 2004 Vanders +0.69 644 52.04 +2.62
25m: 11.84
50m: 25.04
(13.20)
75m: 38.54
(13.50)
100m: 52.04
(13.50)
4 Lari Tumanoff 2003 Helsingfors Simsällskap +0.66 637 52.22 +2.80
25m: 11.93
50m: 25.23
(13.30)
75m: 38.93
(13.70)
100m: 52.22
(13.29)
5 Kasper Envalds 2001 Vanders +0.74 614 52.85 +3.43
25m: 12.21
50m: 25.82
(13.61)
75m: 39.54
(13.72)
100m: 52.85
(13.31)
6 Janne Markus Markkanen 1994 Swimming Jyväskylä +0.65 611 52.96 +3.54
25m: 11.91
50m: 25.48
(13.57)
75m: 39.52
(14.04)
100m: 52.96
(13.44)
7 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo +0.70 606 53.09 +3.67
25m: 12.38
50m: 25.73
(13.35)
75m: 39.46
(13.73)
100m: 53.09
(13.63)
8 Alexey Belfer 2000 ORCA Helsinki +0.64 605 53.12 +3.70
25m: 12.09
50m: 25.77
(13.68)
75m: 39.67
(13.90)
100m: 53.12
(13.45)
9 Niki Karlsson 2000 Helsingfors Simsällskap +0.66 602 53.20 +3.78
25m: 11.76
50m: 25.13
(13.37)
75m: 39.11
(13.98)
100m: 53.20
(14.09)
10 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo +0.67 599 53.29 +3.87
25m: 12.29
50m: 26.25
(13.96)
75m: 40.07
(13.82)
100m: 53.29
(13.22)
11 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo +0.68 598 53.32 +3.90
25m: 12.06
50m: 25.66
(13.60)
75m: 39.59
(13.93)
100m: 53.32
(13.73)
12 Aaro Tähtivuori 1998 Helsingfors Simsällskap +0.73 594 53.44 +4.02
25m: 12.41
50m: 25.95
(13.54)
75m: 39.81
(13.86)
100m: 53.44
(13.63)
12 Rasmus Söderholm 2002 Helsingfors Simsällskap +0.69 594 53.44 +4.02
25m: 12.04
50m: 26.03
(13.99)
75m: 40.05
(14.02)
100m: 53.44
(13.39)
14 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo +0.67 587 53.66 +4.24
25m: 12.28
50m: 25.93
(13.65)
75m: 39.78
(13.85)
100m: 53.66
(13.88)
15 Jasu Ovaskainen 2002 Lahden Uimaseura +0.74 583 53.77 +4.35
25m: 12.53
50m: 26.49
(13.96)
75m: 40.25
(13.76)
100m: 53.77
(13.52)
16 Veeti Haikonen 2001 Helsingfors Simsällskap +0.69 580 53.88 +4.46
25m: 12.23
50m: 25.91
(13.68)
75m: 39.94
(14.03)
100m: 53.88
(13.94)
17 Aleksi Matias Koprinen 2003 Helsingfors Simsällskap +0.68 575 54.02 +4.60
25m: 12.36
50m: 26.22
(13.86)
75m: 40.40
(14.18)
100m: 54.02
(13.62)
18 Emil Perkkiö 2000 Helsingfors Simsällskap +0.61 560 54.51 +5.09
25m: 12.54
50m: 26.21
(13.67)
75m: 40.35
(14.14)
100m: 54.51
(14.16)
18 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo +0.69 560 54.51 +5.09
25m: 12.38
50m: 26.40
(14.02)
75m: 40.41
(14.01)
100m: 54.51
(14.10)
20 Elias Herlevi 2000 Helsingfors Simsällskap +0.75 556 54.65 +5.23
25m: 12.33
50m: 25.92
(13.59)
75m: 40.32
(14.40)
100m: 54.65
(14.33)
21 Isak Gramén 2001 Cetus Espoo +0.69 555 54.67 +5.25
25m: 12.42
50m: 26.07
(13.65)
75m: 40.26
(14.19)
100m: 54.67
(14.41)
22 Risto Martikainen 2003 Kouvolan Uimarit +0.69 547 54.93 +5.51
25m: 12.29
50m: 26.09
(13.80)
75m: 40.34
(14.25)
100m: 54.93
(14.59)
23 Tuomas Jokinen 2001 Cetus Espoo +0.67 541 55.14 +5.72
25m: 12.94
50m: 26.99
(14.05)
75m: 41.24
(14.25)
100m: 55.14
(13.90)
24 Lassi Ohtonen 1992 Helsingfors Simsällskap +0.70 540 55.17 +5.75
25m: 12.12
50m: 26.08
(13.96)
75m: 40.54
(14.46)
100m: 55.17
(14.63)
25 Rasmus Sarre 2001 ORCA Helsinki +0.60 539 55.19 +5.77
25m: 12.59
50m: 26.56
(13.97)
75m: 40.77
(14.21)
100m: 55.19
(14.42)
26 Oskari Aalto 2002 Helsingfors Simsällskap +0.67 538 55.23 +5.81
25m: 12.50
50m: 26.62
(14.12)
75m: 41.10
(14.48)
100m: 55.23
(14.13)
27 Davin Lindholm 2004 Helsingfors Simsällskap +0.75 529 55.55 +6.13
25m: 13.00
50m: 26.97
(13.97)
75m: 41.25
(14.28)
100m: 55.55
(14.30)
28 Alexander Malyshkov 2004 Salon Uimarit +0.68 523 55.77 +6.35
25m: 12.55
50m: 26.51
(13.96)
75m: 41.25
(14.74)
100m: 55.77
(14.52)
29 Manu Ursin 2002 Kouvolan Uimarit +0.73 512 56.17 +6.75
25m: 12.44
50m: 26.24
(13.80)
75m: 41.17
(14.93)
100m: 56.17
(15.00)
30 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo +0.64 510 56.23 +6.81
25m: 13.20
50m: 27.60
(14.40)
75m: 42.13
(14.53)
100m: 56.23
(14.10)
31 Niklas Hatakka 2003 Cetus Espoo +0.75 509 56.26 +6.84
25m: 13.30
50m: 27.47
(14.17)
75m: 42.18
(14.71)
100m: 56.26
(14.08)
32 Jasper Pullinen 1999 Helsingfors Simsällskap +0.71 502 56.53 +7.11
25m: 12.94
50m: 26.97
(14.03)
75m: 41.79
(14.82)
100m: 56.53
(14.74)
33 Elis Fokin 2003 Helsingfors Simsällskap +0.68 493 56.88 +7.46
25m: 13.02
50m: 27.32
(14.30)
75m: 42.06
(14.74)
100m: 56.88
(14.82)
34 Pyry Nurminen 2001 Helsingfors Simsällskap +0.73 481 57.35 +7.93
25m: 13.28
50m: 27.80
(14.52)
75m: 42.79
(14.99)
100m: 57.35
(14.56)
35 Konsta Pekkala 2003 Simmis Wanda +0.65 479 57.42 +8.00
25m: 12.89
50m: 27.63
(14.74)
75m: 42.75
(15.12)
100m: 57.42
(14.67)
36 Onni Anton Gabriel Äijälä 2004 Riihimäen Uimaseura +0.72 479 57.43 +8.01
25m: 12.45
50m: 26.56
(14.11)
75m: 41.89
(15.33)
100m: 57.43
(15.54)
37 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo +0.73 470 57.76 +8.34
25m: 13.38
50m: 28.01
(14.63)
75m: 43.18
(15.17)
100m: 57.76
(14.58)
38 Joona Nestor Sakari Pohjola 2004 Salon Uimarit +0.67 457 58.32 +8.90
25m: 13.30
50m: 28.27
(14.97)
75m: 43.46
(15.19)
100m: 58.32
(14.86)
39 Eemeli Raninen 2001 Helsingfors Simsällskap +0.73 454 58.45 +9.03
25m: 13.35
50m: 27.93
(14.58)
75m: 43.39
(15.46)
100m: 58.45
(15.06)
40 Kirill Karppi 2002 ORCA Helsinki +0.64 443 58.94 +9.52
25m: 13.28
50m: 28.10
(14.82)
75m: 43.96
(15.86)
100m: 58.94
(14.98)
41 Yufei Meng 2004 Simmis Grani +0.75 417 1:00.13 +10.71
25m: 14.06
50m: 29.55
(15.49)
75m: 44.95
(15.40)
100m: 1:00.13
(15.18)
42 Aarne Myllynen 2002 Järvenpään Uintiklubi +0.62 414 1:00.25 +10.83
25m: 13.22
50m: 28.17
(14.95)
75m: 44.11
(15.94)
100m: 1:00.25
(16.14)
43 Elias Filippovits 2002 ORCA Helsinki +0.64 398 1:01.08 +11.66
25m: 13.16
50m: 28.47
(15.31)
75m: 44.85
(16.38)
100m: 1:01.08
(16.23)
44 Justus Holtari 2004 Simmis Grani +0.72 397 1:01.12 +11.70
25m: 13.59
50m: 29.15
(15.56)
75m: 45.26
(16.11)
100m: 1:01.12
(15.86)
45 Matti Nätti 2004 Simmis Wanda +0.73 388 1:01.59 +12.17
25m: 13.82
50m: 29.23
(15.41)
75m: 45.35
(16.12)
100m: 1:01.59
(16.24)
46 Masih Noah Tantula 2004 Simmis Grani +0.74 386 1:01.72 +12.30
25m: 14.10
50m: 29.71
(15.61)
75m: 45.86
(16.15)
100m: 1:01.72
(15.86)
47 Joonas Pylvänäinen 2004 Cetus Espoo +0.67 385 1:01.76 +12.34
25m: 14.10
50m: 30.23
(16.13)
75m: 46.15
(15.92)
100m: 1:01.76
(15.61)
48 Kaius Kulmala 2004 Simmis Grani +0.67 375 1:02.28 +12.86
25m: 14.27
50m: 29.87
(15.60)
75m: 45.90
(16.03)
100m: 1:02.28
(16.38)
49 Aki Hakkarainen 2003 Simmis Wanda +0.71 373 1:02.43 +13.01
25m: 13.79
50m: 29.36
(15.57)
75m: 45.73
(16.37)
100m: 1:02.43
(16.70)
50 Arttu Valonen 2004 ORCA Helsinki +0.67 369 1:02.61 +13.19
25m: 14.20
50m: 29.66
(15.46)
75m: 46.32
(16.66)
100m: 1:02.61
(16.29)
51 Roope Tuomainen 2004 Salon Uimarit +0.70 362 1:03.04 +13.62
25m: 13.89
50m: 29.97
(16.08)
75m: 46.51
(16.54)
100m: 1:03.04
(16.53)
52 Lauri Pyykkö 2004 ORCA Helsinki +0.60 355 1:03.42 +14.00
25m: 14.44
50m: 30.83
(16.39)
75m: 47.70
(16.87)
100m: 1:03.42
(15.72)
53 Alexander Sakari Nyman 2004 Riihimäen Uimaseura +0.62 335 1:04.70 +15.28
25m: 14.76
50m: 31.54
(16.78)
75m: 47.84
(16.30)
100m: 1:04.70
(16.86)
54 Sasha Cormier Simola 2002 Cetus Espoo +0.70 331 1:04.93 +15.51
25m: 14.14
50m: 30.78
(16.64)
75m: 48.17
(17.39)
100m: 1:04.93
(16.76)
55 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo +0.73 190 1:18.17 +28.75
25m: 18.25
50m: 38.07
(19.82)
75m: 58.42
(20.35)
100m: 1:18.17
(19.75)
56 Niko Silander 2003 Cetus Espoo +0.77 165 1:21.79 +32.37
25m: 17.40
50m: 37.71
(20.31)
75m: 1:00.15
(22.44)
100m: 1:21.79
(21.64)
- Tuomas Tolppala 2002 ORCA Helsinki DNS
- Marcus Forsel 2003 Helsingfors Simsällskap DNS
- Sami Pakarinen 1992 Simmis Wanda DNS
Event official at: 21.9.2019 19:52:05
2019-09-21 19:57:18 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner