Results for PrimaTimber uinnit 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | PrimaTimber uinnit 2018 | Tulostuspäivämäärä | 15 joulukuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Joensuu | Tulostusaika | 16:03 | |||
Järjestäjä | Joensuun Uimaseura ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 15 joulukuu 2018 |
Laji 21, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: Rakennusliike Anres |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Vilma Vepsäläinen | 2006 | 422 | 32.91 | 1:07.96 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:08.80 | |||||||||
2 | Sofia Lepistö | 2006 | 397 | 33.05 | 1:09.40 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:08.33 | |||||||||
3 | Ronja Ruottinen | 2005 | 370 | 34.19 | 1:11.05 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:09.63 | |||||||||
4 | Elsa Komulainen | 2005 | 333 | 34.71 | 1:13.57 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:15.51 | |||||||||
5 | Minea Törhönen | 2007 | 324 | 36.24 | 1:14.24 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:15.71 | |||||||||
6 | Inka Hämäläinen | 2007 | 323 | 35.37 | 1:14.27 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:14.14 | |||||||||
7 | Noora Koski | 2005 | 320 | 35.07 | 1:14.52 | |||||
Varkauden Uimarit | 1:12.20 | |||||||||
8 | Viivi Pesonen | 2006 | 319 | 36.14 | 1:14.61 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:12.83 | |||||||||
9 | Anri Parviainen | 2008 | 315 | 36.25 | 1:14.94 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:16.63 | |||||||||
10 | Siiri Suna | 2005 | 301 | 36.09 | 1:16.08 | |||||
Varkauden Uimarit | 1:14.25 | |||||||||
11 | Sanni Haaranen | 2006 | 277 | 36.85 | 1:18.18 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:17.87 | |||||||||
12 | Senni Piirainen | 2007 | 273 | 37.36 | 1:18.63 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:17.49 | |||||||||
13 | Neri Lätti | 2007 | 270 | 38.32 | 1:18.85 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:19.10 | |||||||||
14 | Sanni Nuotio | 2006 | 265 | 38.72 | 1:19.41 | |||||
Uinti Imatra | 1:19.38 | |||||||||
15 | Julia Saranpää | 2006 | 246 | 38.39 | 1:21.30 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:18.95 | |||||||||
16 | Viivi Hallikainen | 2006 | 235 | 37.98 | 1:22.65 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:21.18 | |||||||||
17 | Iita Pitkänen | 2006 | 218 | 41.53 | 1:24.70 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:30.30 | |||||||||
18 | Sara Jaatinen | 2008 | 218 | 40.61 | 1:24.73 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:25.22 | |||||||||
19 | Nicola Burman | 2008 | 214 | 40.68 | 1:25.19 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:29.56 | |||||||||
20 | Siiri Pynnönen | 2006 | 204 | 41.11 | 1:26.63 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:26.57 | |||||||||
21 | Sofia Soininen | 2007 | 202 | 42.22 | 1:26.88 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:29.76 | |||||||||
22 | Roosa Kaksonen | 2007 | 195 | 41.84 | 1:27.93 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:33.03 | |||||||||
23 | Ilona Luukinen | 2006 | 186 | 43.19 | 1:29.28 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
24 | Aava-kaisla Vesala | 2008 | 179 | 43.18 | 1:30.36 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:27.29 | |||||||||
25 | Ella Määttä | 2008 | 179 | 43.32 | 1:30.39 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:34.53 | |||||||||
26 | Aino Metsi | 2007 | 170 | 43.69 | 1:32.08 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
27 | Aino Karvinen | 2008 | 168 | 43.33 | 1:32.30 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:37.13 | |||||||||
28 | Minni Koskivirta | 2009 | 149 | 44.97 | 1:36.09 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:36.62 | |||||||||
29 | Oona Pölönen | 2009 | 145 | 46.56 | 1:37.08 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:38.70 | |||||||||
30 | Renata Niidusaar | 2009 | 141 | 44.69 | 1:37.98 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:42.52 | |||||||||
31 | Inari Sormunen | 2010 | 75 | 53.18 | 2:00.60 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
- | Iita Viinisalo | 2007 | DSQ | |||||||
Joensuun Uimaseura | 1:16.42 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 21, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
Sponsori: Rakennusliike Anres |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Melinda Moilanen | 2000 | 539 | 30.49 | 1:02.65 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:00.57 | |||||||||
2 | Emma Issakainen | 2002 | 517 | 30.19 | 1:03.53 | |||||
Uinti Imatra | 1:03.43 | |||||||||
3 | Elina Gavrilov | 2004 | 496 | 30.63 | 1:04.42 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:03.13 | |||||||||
4 | Ronja Kämäräinen | 2004 | 487 | 31.17 | 1:04.83 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:04.43 | |||||||||
5 | Satu Immonen | 2003 | 481 | 31.21 | 1:05.06 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:05.00 | |||||||||
6 | Jenny Forsell | 2004 | 433 | 32.63 | 1:07.38 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:06.92 | |||||||||
7 | Tuuli Kammonen | 2004 | 418 | 33.11 | 1:08.22 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:06.04 | |||||||||
8 | Senni Partanen | 2004 | 391 | 33.74 | 1:09.72 | |||||
Mikkelin Uimaseura | 1:09.33 | |||||||||
9 | Saana Karttunen | 2003 | 336 | 35.32 | 1:13.33 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
10 | Oona Kokko | 2003 | 332 | 35.65 | 1:13.64 | |||||
Uinti Imatra | 1:13.15 | |||||||||
11 | Moona Pitkänen | 2003 | 293 | 36.47 | 1:16.80 | |||||
Joensuun Uimaseura | 1:13.61 | |||||||||
12 | Eea Huhtanen | 2004 | 250 | 37.93 | 1:20.92 | |||||
Uinti Imatra | 1:22.28 | |||||||||
13 | Nea-noora Hannele Väli-Tainio | 2004 | 238 | 39.71 | 1:22.25 | |||||
Kuopion Uimaseura | 1:22.25 | |||||||||
14 | Iida Hämäläinen | 2003 | 211 | 40.39 | 1:25.60 | |||||
Savonlinnan Uimaseura | ||||||||||
- | Lotta Rastas | 2004 | DNS | |||||||
Varkauden Uimarit | 1:23.84 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 15 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Joensuun Uimaseura | Tulostusaika | 16:03 |