Tulokset Cetus GP su
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP su |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:33 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tomi Silander |
2006 |
|
267 |
38.45 |
1:21.02 |
2:04.29 |
|
2:44.75 |
|
|
Cetus Espoo |
2:53.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Boris Minkovski |
2006 |
|
257 |
38.90 |
1:21.33 |
2:04.63 |
|
2:46.88 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aarne Laurila |
2006 |
|
233 |
39.77 |
1:24.25 |
2:09.60 |
|
2:52.40 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
|
192 |
43.88 |
1:30.66 |
2:18.41 |
|
3:03.68 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
|
172 |
45.19 |
1:35.04 |
2:23.74 |
|
3:10.50 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
|
159 |
46.26 |
1:36.74 |
2:27.44 |
|
3:15.66 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anton Ahonen |
2006 |
|
154 |
48.06 |
1:38.77 |
2:29.51 |
|
3:17.74 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eeli Partanen |
2005 |
|
238 |
39.21 |
1:23.13 |
2:08.12 |
|
2:51.16 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Oscar Westerberg |
2005 |
|
213 |
42.08 |
1:26.76 |
2:13.00 |
|
2:57.65 |
|
|
Cetus Espoo |
3:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eemil Reijonen |
2005 |
|
138 |
47.53 |
1:39.92 |
2:33.17 |
|
3:25.25 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
350 |
34.70 |
1:12.60 |
1:51.70 |
|
2:30.50 |
|
|
Cetus Espoo |
2:48.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Samuel Saari |
2004 |
|
324 |
36.04 |
1:15.30 |
1:54.96 |
|
2:34.37 |
|
|
Cetus Espoo |
2:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Viktor Asklöf |
2004 |
|
298 |
35.95 |
1:16.38 |
1:58.05 |
|
2:38.70 |
|
|
Cetus Espoo |
2:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lucas Lönnblad |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
522 |
31.20 |
1:05.46 |
1:39.05 |
|
2:11.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
427 |
32.44 |
1:07.66 |
1:44.16 |
|
2:20.83 |
|
|
Cetus Espoo |
2:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexander Huhtala |
2003 |
|
403 |
33.86 |
1:10.12 |
1:47.07 |
|
2:23.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
|
364 |
34.08 |
1:11.55 |
1:50.26 |
|
2:28.59 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
502 |
31.64 |
1:05.48 |
1:39.69 |
|
2:13.49 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
|
482 |
31.67 |
1:05.73 |
1:41.02 |
|
2:15.30 |
|
|
Cetus Espoo |
2:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henrik Purokoski |
2002 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Cetus Espoo |
3:12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 18 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roni Kallström |
2001 |
|
695 |
29.51 |
1:00.89 |
1:30.74 |
|
1:59.74 |
|
|
Cetus Espoo |
2:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Teemu Annala |
2001 |
|
502 |
31.37 |
1:04.82 |
1:39.50 |
|
2:13.49 |
|
|
Cetus Espoo |
2:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tuomas Jokinen |
2001 |
|
436 |
32.97 |
1:08.53 |
1:44.60 |
|
2:19.92 |
|
|
Cetus Espoo |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Eerikki Laitala |
2001 |
|
429 |
32.81 |
1:08.46 |
1:44.55 |
|
2:20.62 |
|
|
Cetus Espoo |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Eemil Kylmä |
2001 |
|
406 |
32.84 |
1:08.34 |
1:45.57 |
|
2:23.24 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
28 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:33 |
|