Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 34 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:12 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Davin Lindholm |
2004 |
|
525 |
1:06.77 |
2:24.44 |
3:44.71 |
|
4:51.88 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Samuel Saari |
2004 |
|
388 |
1:14.64 |
2:38.78 |
4:14.41 |
|
5:22.68 |
|
|
Cetus Espoo |
5:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Samuli Masalin |
2004 |
|
385 |
1:15.15 |
2:37.64 |
4:10.31 |
|
5:23.71 |
|
|
Cetus Espoo |
5:44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Yufei Meng |
2004 |
|
298 |
1:18.88 |
2:46.03 |
4:32.37 |
|
5:52.36 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
|
639 |
1:01.94 |
2:16.02 |
3:31.90 |
|
4:33.34 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Niklas Hatakka |
2003 |
|
592 |
1:05.69 |
2:18.02 |
3:36.32 |
|
4:40.34 |
|
|
Cetus Espoo |
4:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Luukas Vainio |
2003 |
|
532 |
1:07.14 |
2:23.90 |
3:45.61 |
|
4:50.55 |
|
|
Cetus Espoo |
4:53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alexander Huhtala |
2003 |
|
489 |
1:10.90 |
2:26.41 |
3:50.48 |
|
4:58.82 |
|
|
Cetus Espoo |
5:01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Oskari Repo |
2003 |
|
416 |
1:15.00 |
2:37.38 |
4:01.12 |
|
5:15.26 |
|
|
Cetus Espoo |
5:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, P14,15,16 400m SKU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oskari Aalto |
2002 |
|
501 |
1:08.21 |
2:28.60 |
3:49.86 |
|
4:56.48 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Verneri Viisanen |
2002 |
|
457 |
1:10.39 |
2:33.18 |
3:54.43 |
|
5:05.62 |
|
|
Cetus Espoo |
4:53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Danila Shishinin |
2002 |
|
440 |
1:09.44 |
2:31.95 |
3:58.62 |
|
5:09.48 |
|
|
ORCA Helsinki |
5:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathias Lindfors |
2002 |
|
417 |
1:09.30 |
2:30.52 |
4:05.12 |
|
5:15.02 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
5:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:12 |
|