Tulokset Syyssekarit 2018
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Syyssekarit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Helsinki |
|
Tulostusaika |
19:24 |
|
|
Järjestäjä |
Orca Helsinki Ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m VU T11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sira Katavisto |
2008 |
|
182 |
41.31 |
|
|
|
1:29.78 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikaela Heiman |
2008 |
|
163 |
43.63 |
|
|
|
1:33.01 |
|
|
Simmis Wanda |
1:28.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Iiris Pajamo |
2008 |
|
161 |
43.26 |
|
|
|
1:33.43 |
|
|
Simmis Wanda |
1:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Venla Hoffren |
2009 |
|
155 |
45.10 |
|
|
|
1:34.59 |
|
|
Simmis Wanda |
1:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Minea Hildén |
2007 |
|
141 |
45.55 |
|
|
|
1:37.72 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Olga Kaiser |
2008 |
|
134 |
46.62 |
|
|
|
1:39.48 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:42.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Lilja Hirsikko |
2008 |
|
127 |
47.22 |
|
|
|
1:41.27 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
|
118 |
48.85 |
|
|
|
1:43.67 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m VU T11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lumi Nokso |
2005 |
|
396 |
33.58 |
|
|
|
1:09.27 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Helmi Räsänen |
2006 |
|
377 |
34.08 |
|
|
|
1:10.44 |
|
|
Simmis Grani |
1:10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sofie Nauklér |
2006 |
|
345 |
34.96 |
|
|
|
1:12.53 |
|
|
Simmis Grani |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saara Heinänen |
2005 |
|
335 |
34.44 |
|
|
|
1:13.25 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Roosa Tuomola |
2005 |
|
330 |
34.80 |
|
|
|
1:13.65 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sofi Andström |
2005 |
|
320 |
35.67 |
|
|
|
1:14.39 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Maria Mustonen |
2005 |
|
314 |
35.09 |
|
|
|
1:14.85 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Emilia Hakala |
2005 |
|
300 |
36.42 |
|
|
|
1:16.04 |
|
|
Simmis Wanda |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Auri Korpaeus |
2006 |
|
283 |
36.91 |
|
|
|
1:17.51 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Emmi Adler |
2005 |
|
283 |
36.70 |
|
|
|
1:17.54 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Pinja Suominen |
2006 |
|
220 |
39.55 |
|
|
|
1:24.28 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Liina Saario |
2006 |
|
211 |
40.79 |
|
|
|
1:25.47 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Janika Hinkkanen |
2005 |
|
210 |
40.57 |
|
|
|
1:25.55 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Emma Sund |
2005 |
|
207 |
41.48 |
|
|
|
1:25.99 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Iida Vesa |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
ORCA Helsinki |
1:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m VU T11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Laura Lahtinen |
2003 |
|
654 |
28.10 |
|
|
|
58.63 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
466 |
31.38 |
|
|
|
1:05.66 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Beata Niskanen |
2004 |
|
415 |
32.63 |
|
|
|
1:08.22 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Niini Saxelin |
2003 |
|
362 |
34.08 |
|
|
|
1:11.38 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Winona Forslund |
2003 |
|
356 |
34.24 |
|
|
|
1:11.82 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Iiris Virtanen |
2004 |
|
351 |
35.76 |
|
|
|
1:12.16 |
|
|
Simmis Grani |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Clara Jansson |
2004 |
|
312 |
35.06 |
|
|
|
1:15.01 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 100m VU T11,13,15,N, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Fanny Nyström |
1999 |
|
497 |
30.43 |
|
|
|
1:04.26 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ninni From |
1988 |
|
474 |
30.93 |
|
|
|
1:05.26 |
|
|
Simmis Wanda |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maari Sinivuori |
2001 |
|
431 |
31.89 |
|
|
|
1:07.37 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Alessia Omeri |
2001 |
|
366 |
33.94 |
|
|
|
1:11.14 |
|
|
ORCA Helsinki |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: ORCA Helsinki |
Tulostusaika |
19:24 |
|