2021-09-17   15:19:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Christmas Race

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Christmas Race 2018    Udskriftsdato  01 december 2018   
  Stvne by  2650 Hvidovre    Udskriftstidspunkt  12:25   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  01 december 2018         
 
 
Lb 13, 4X50m Medley Herrer, Finaler 99 r og yngre 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Vg17 H  2019              1:48.69   
  VG 17  1:53.20                 
  Sebastian Bidstrup Lantz  1999      27.69        27.69   
  Casper Davidsen  1999      30.27        57.96   
  Lars Thor Srensen  1999      25.94        1:23.90   
  Asbjrn Floor-Bjden  2002      24.79        1:48.69   
                     
Hvidovre Im 1  2007              1:51.78   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Oscar Cleemann  2003      29.98        29.98   
  Owais Hamid  2000      32.22        1:02.20   
  Lorenzo Ortiz Aneiros  1995      25.83        1:28.03   
  Oliver Jacobsen  1997      23.75        1:51.78   
                     
Hvidovre Im 2  2007              1:58.64   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Xander Pontoppidan  2003      32.94        32.94   
  Mads Haugrd Hansen  2000      31.92        1:04.86   
  Gustav Haugrd Hansen  2002      26.75        1:31.61   
  Mathias Parkhi  2003      27.03        1:58.64   
                     
Herlev Kngte  2004              2:06.26   
  Herlev Svmning  2:02.42                 
  Gabriel Elmedyb  2004      31.91        31.91   
  Emil Kruse Enemrke  2005      36.52        1:08.43   
  Mathias Lindgaard  2004      29.43        1:37.86   
  Jeppe Bayer Christensen  2005      28.40        2:06.26   
                     
Hvidovre Im 3  2007              2:09.03   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Anton Rytter Bech  2005      33.97        33.97   
  Oskar Bondo Siegumfeldt  2004      35.44        1:09.41   
  Marius Kjr Hoelgaard  2004      30.47        1:39.88   
  Bertram T. Aunsholm  2004      29.15        2:09.03   
                     
Gentofte Drenge 1  2019              2:09.52   
  Gentofte Svmme Klub  2:08.00                 
  Frederik Holm Wester  2000      35.88        35.88   
  Alexander Griffin  2004      36.40        1:12.28   
  Christoffer Skinhj  2003      29.70        1:41.98   
  Mads Frederik Eilersen  2001      27.54        2:09.52   
                     
Stt-Julebukke  2002              2:16.66   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:18.00                 
  Jonathan Skadhauge  2005      35.58        35.58   
  Mathias Bklund Thygesen  2005      40.73        1:16.31   
  Oliver Skadhauge  2002      31.11        1:47.42   
  Magnus Bklund Thygesen  2003      29.24        2:16.66   
                     
Farum Drenge 1  2019              2:32.43   
  Farum Svmmeklub  2:30.99                 
  Oscar Hck Just  2006      37.87        37.87   
  Kristoffer Thaulow  2007      38.19        1:16.06   
  Joshua Michael Pedersen  2006      42.21        1:58.27   
  Emanuele Holm Ciampi  2006      34.16        2:32.43   
                     
Herlev Talent Drenge 1  2006              3:02.12   
  Herlev Svmning  2:52.00                 
  Aksel Kirkelund  2007      48.35        48.35   
  Storm Bargmann  2007      47.34        1:35.69   
  Viktor Nymark Fge  2008      48.44        2:24.13   
  Victor Rnne  2007      37.99        3:02.12   
                     
10  Herlev Talent Drenge 2  2006              3:33.48   
  Herlev Svmning  3:08.00                 
  Magne Waag Kallese  2008      48.52        48.52   
  Zakarias Zobel  2009      1:06.71        1:55.23   
  Jonas Pelle Christensen  2009      55.27        2:50.50   
  Thomas Rnne  2009      42.98        3:33.48   
                     
Farum Drenge 2  2019              DSQ  asynk ben i fly 
  Farum Svmmeklub  2:46.99                 
  Benjamin Schultz Hansen  2005      41.17        41.17   
  Stefan Angjelovski  2006      49.19        1:30.36   
                     
Herlev Junior 1  2001              DSQ  ej fort bev 25 m 
  Herlev Svmning  1:43.00                 
                     
Hvidovre Im 4  2007              DSQ  asym ben i bryst 
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Mathias Bidsted Hansen  2006      39.95        39.95   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  01 december 2018 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  12:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner