2021-06-24   01:25:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Christmas Race

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Christmas Race 2018    Udskriftsdato  01 december 2018   
  Stvne by  2650 Hvidovre    Udskriftstidspunkt  09:46   
  Arrangr  HVSK         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  01 december 2018         
 
 
Lb 1, 4X50m Frisvmning Mix, Finaler 99 r og yngre 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Herlev Junior 1  2002              1:41.90   
  Herlev Svmning  1:45.00                 
  Tobias Dan Hansen  2002      23.90        23.90   
  Nicoline Ingeman-Petersen  2002      27.55        51.45   
  Felix Lund  2001      23.63        1:15.08   
  Anna Wrist-Elkjr  2003      26.82        1:41.90   
                     
Hvidovre Fri Mix 1  2007              1:43.07   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Oliver Jacobsen  1997      23.48        23.48   
  Lorenzo Ortiz Aneiros  1995      23.97        47.45   
  Frederikke Mertins  2000      27.46        1:14.91   
  Mie Bidsted Hansen  2003      28.16        1:43.07   
                     
Herlev Junior 2  2002              1:46.57   
  Herlev Svmning  1:50.00                 
  Victor Bendix Beiter  2001      25.59        25.59   
  Amalie Kruse Enemrke  2003      27.88        53.47   
  Laurits Kenskov  2001      23.76        1:17.23   
  Thea F. Johansen  2003      29.34        1:46.57   
                     
Herlev Senior  2000              1:47.97   
  Herlev Svmning  1:50.00                 
  Peter Holm  2003      25.83        25.83   
  Celine Termark Brock  2000      28.43        54.26   
  Thomas Svane-From  2000      24.78        1:19.04   
  Alberte M Hansen  2000      28.93        1:47.97   
                     
Hvidovre Fri Mix 2  2007              1:48.55   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Owais Hamid  2000      25.75        25.75   
  Gustav Haugrd Hansen  2002      24.46        50.21   
  Anne Sofie Devantier  2004      29.10        1:19.31   
  Anna Marie Nielsen  2004      29.24        1:48.55   
                     
Herlev rgang 1  2005              1:51.78   
  Herlev Svmning  1:49.42                 
  Gabriel Elmedyb  2004      26.87        26.87   
  Josephine Thomsen  2005      28.13        55.00   
  Amanda Da Silva B. Madsen  2005      28.82        1:23.82   
  Jeppe Bayer Christensen  2005      27.96        1:51.78   
                     
Hvidovre Fri Mix 3  2007              1:55.05   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Oskar Bondo Siegumfeldt  2004      27.06        27.06   
  Anton Rytter Bech  2005      28.72        55.78   
  Lrke Dann-Nielsen  2005      29.57        1:25.35   
  Mikkeline Timmerman  2005      29.70        1:55.05   
                     
Herlev rgang 2  2005              1:56.80   
  Herlev Svmning  1:57.42                 
  Mathias Lindgaard  2004      28.17        28.17   
  Kaja Waag Kallese  2005      31.29        59.46   
  Signe Eie  2005      29.61        1:29.07   
  Emil Kruse Enemrke  2005      27.73        1:56.80   
                     
Hvidovre Fri Mix 5  2007              2:01.51   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Xander Pontoppidan  2003      27.72        27.72   
  Mathias Parkhi  2003      27.12        54.84   
  Caja Cederblad Larsen  2004      34.36        1:29.20   
  Rikke Parkhi  2006      32.31        2:01.51   
                     
10  Stt-Nisser  2001              2:02.49   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:10.00                 
  Oliver Skadhauge  2002      29.26        29.26   
  Magnus Bklund Thygesen  2003      29.38        58.64   
  Emilia Hffer  2001      34.26        1:32.90   
  Anna Maria Madsen  2004      29.59        2:02.49   
                     
11  Hvidovre Fri Mix 4  2007              2:06.68   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Viktor Bernstein  2006      30.59        30.59   
  Magnus Hartmann Mortensen  2005      30.95        1:01.54   
  Maica Jensen  2006      32.50        1:34.04   
  Nicoline Mrch Andersen  2005      32.64        2:06.68   
                     
12  Karls Mix  2003              2:12.08   
  Karlslunde Tri  2:09.00                 
  Matias Buus Hansen  2003      29.38        29.38   
  Sofia Jacobsen  2006      37.20        1:06.58   
  Magnus Nielander  2003      31.03        1:37.61   
  Emma Jacobsen  2004      34.47        2:12.08   
                     
13  Hvidovre Fri Mix 7  2007              2:13.96   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Angela Bang Svendsen  2008      32.18        32.18   
  Asbjrn Nybroe  2006      32.09        1:04.27   
  Mathias Bidsted Hansen  2006      33.61        1:37.88   
  Wilma E L Raagefelt  2008      36.08        2:13.96   
                     
14  Stt-Engle  2002              2:19.82   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:16.00                 
  Camilla Erdal  2002      37.20        37.20   
  William Jensen  2002      35.16        1:12.36   
  Christian Skriver  2004      31.94        1:44.30   
  Julie Gerner Knudsen  2002      35.52        2:19.82   
                     
15  Hvidovre Fri Mix 6  2007              2:34.02   
  Hvidovre Svmme Klub                   
  Louis Ellinghaus  2008      39.23        39.23   
  Nikolaj Bandsholm  2007      36.21        1:15.44   
  Zeline Helsen Lintrup  2007      41.70        1:57.14   
  Rosa Viola My Raagefelt  2007      36.88        2:34.02   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  01 december 2018 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  09:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner